آخرین اخبار
فراتر از نفت

بازار نفت تبعات تحریم نفت ایران را درک نکرد

کره جنوبی واردات نفت ایران را ازسرگیرد

نشست اوپک میزبان یک وزیر جدید خواهد بود

احتمال سازمان‌یافته‌بودن قاچاق روزانه سوخت

استمرار تولید یک میلیون بشکه در روز میدان نفتی زقوم علیا

عواملی که بازار نفت راتحت فشار قرار داد

انتصاب جدید در شرکت ملی گاز

بدهی هایمان را تسویه می کنیم

بازنشسته های شاغل از ۱۵ آذر به دادگاه معرفی می شوند

اوپک مسئولانه رفتار کند

تقاضای مصرف انرژی افزایش می‌یابد

انتصاب جدید در وزارت نفت

اختیارات مدیرعامل NPC تفویض شد

«زنگنه» به مجلس می‌رود

اولین گام موسوی در کمک به اشتغال جوانان عسلویه

سقوط ۴ دلاری قیمت نفت

پتروشیمی‌ها چقدر ارز آوردند؟

همکاری امارات و عربستان در LNG

درخواست وزارت نفت از صندوق ضمانت

روسیه تولید نفتش را کاهش نمی‌دهد

قیمت نفت صعودی خواهد بود

پاک نژاد در یک قدمی مدیرعاملی شرکت ملی نفت ایران

اختیارات کاردر به پاک‎نژاد تفویض شد

راهکار موثر پتروشیمی در برابر تحریم ها

هشدار ترامپ به اوپک

مدیر عامل شستا در گفت و گوی اختصاصی با "نفت ما ":

یکپارچه سازی محصولات پتروشیمی یک امر ضروری است/تغییر مدیرعامل نفت پاسارگاد حق طبیعی سهامداران است

۱۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۵/۲۴کد خبر: 94057
مدیر عامل شستا با اشاره به اینکه بسیاری از واحد های پتروشیمی به دلیل اینکه در چرخه واحد های وابسته به وزارت نفت نیستند خوراک را به موقع دریافت نمی کنند که این مشکل باعث شده تا نتوانند با ظرفیت کافی تولید نمایند گفت : اگر تمام این واحد ها به صورت هلدینگ ادامه فعالیت دهند میتوان در حوزه صادرات، قیمت تمام شده،کیفی سازی وخلق ارزش افزوده بیشتر حرف اول را در منطقه زد .

 مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) گفت: با توجه به اینکه محصولات پتروشیمی ایران به کشورهای مختلف صادر می شود یکپارچه سازی در حوزه فرآیندی و فعالیت می تواند ارزش آفرینی را ایجاد نماید .


مرتضی لطفی در گفت و گو با خبرنگار آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما " افزود :با یکپارچه سازی صادرات محصولات پتروشیمی دیگر مشتریان برای خرید، واحد های تولیدی را دور نخواهند زد ومذاکرات یکجانبه خواهد بود و این کار می تواند ارزش افزوده بیشتری را نصیب کشور نماید.

وی ادامه داد:  یکپارچه سازی محصولات پتروشیمی همچنین می تواند از طریق ایجاد رقابت در بین شرکت های داخلی به افزایش کیفیت نیز منجر شود به دلیل اینکه مبادی تولید و صادرات یک طرفه خواهد بود .

لطفی تصریح کرد : با توجه به سهم بالای محصولات پتروشیمی در صادرات غیر نفتی کشور یکپارچه سازی با حفظ مصالح و منافع کشور یک امر ضروری است .

 مدیر عامل شستا با اشاره به اینکه بسیاری از واحد های پتروشیمی به دلیل اینکه در چرخه واحد های وابسته به وزارت نفت نیستند خوراک را به موقع دریافت نمی کنند که این مشکل باعث شده تا نتوانند با ظرفیت کافی تولید نمایند گفت : اگر  تمام این واحد ها  به صورت هلدینگ ادامه فعالیت دهند میتوان در حوزه صادرات، قیمت تمام شده،کیفی سازی وخلق ارزش افزوده بیشتر حرف اول را در منطقه زد .

 لطفی درپاسخ به سوالی در خصوص تغییر مدیر عامل شرکت نفت پاساگاد نیز گفت :موضوع تغییر مدیر عامل یک حق طبیعی برای سهامداران است ،شرکت شستا تنها سهامدار نفت پاسارگاد نبوده و سایر سهامداران این تصمیم را گرفته اند ،نباید فراموش کرد که انسجام در حوزه مدیریتی یکی از رموز پیشرفت شرکت ها می باشد و امیدواریم از مدیر عامل قبلی این شرکت در بخش های دیگراستفاده نماییم
برچسب‌ها:شستا، پاسارگاد، لطفی
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما