آخرین اخبار
فراتر از نفت

چه کسانی خواهان زنگ زدن اکسین خوزستان هستند؟

همکاری دو جانبه توتال و آرامکو

افتتاح نمایشگاه خودکفایی و توانمندسازی شرکت انتقال گاز

تامین مالی پتروشیمی کردستان از سیستم بانکی

نامه پرسنل پتروشیمی غدیر به مدیران عامل شستا و تاپیکو

آینده مبهم گذار انرژی ایران با برقراری دوباره تحریمها

قطر: از ایران سپاسگزاریم

قیمت‌ قیر تابع بازار است

زندگی روی ثروت، زیر خط فقر

راهکار مجلس برای جبران کمبود احتمالی درآمدهای نفتی

میزان عرضه نفت خام و میعانات گازی در بورس انرژی

رئیس‌جمهور وارد بندر لنگه شد

سقف درآمدهای نفتی تعیین شد

رهبری سهم صندوق توسعه را ۲۰ درصد اعلام کردند

دلیل فعال شدن کارت سوخت

لوک اویل و توسعه میدان کورنای غربی ۲ عراق با تولید ۸۰۰ هزار بشکه ای در روز

کمک مکزیک به بزرگترین شرکت نفتی کشورش

وزیر نفت به چین سفر می کند

بزرگان انرژی به اوضاع نفت بدبین ماندند

لوک اویل به تحریم ونزوئلا تن داد

رییس اوپک تحریم شد

ممانعت اقلیم کردستان عراق از صادرات تانکری نفت به ایران

تعطیلی یک میدان نفتی در عربستان

آذربایجان ۲۱۳ میلیون بشکه نفت استخراج کرد

واردات نفت هند از ایران کاهش یافت

جوابیه شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی به خبر " نفت ما "

۱۵:۳۶ - ۱۳۹۷/۵/۱۰کد خبر: 91813
فرآیند تغییر اعضای هیات مدیره شرکتهای زیر مجموعه PIIC بدین صورت است که افراد پیشنهادی توسط این شرکت به هلدینگ تاپیکو معرفی و پس از بررسی سوابق تجربه و دانش فرد و انجام مصاحبه حضوری در این شرکت و در صورت تایید ، به شرکت شستا معرفی می گردند

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،پیرو انتشار خبری تحت عنوان ، در شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی چه خبر است ؟  لابی « پدر » برای « پسر و ..... » روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی جوابیه ای را صارد کرده است .

 

در این جوابیه آمده است :

سر دبیر محترم « سایت نفت ما »

در ارتباط با خبری که در آن سایت درج گردید. لطفاً مطابق قانون مطبوعات و برای تنویر افکار عمومی متن ذیل را بدون کم و کاست درج فرمایید.

 

چند نکته راجع به انتصاب اعضای هیات مدیره شرکت غیر فعال سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی سهند

اخیراً مطلبی در آن سایت و به تبع آن در فضای مجازی راجع به اعضای هیات مدیره شرکت غیر فعال و به اصطلاح کاغذی شرکت سرمایه گذاری صنایع لاستیکی سهند منعکس شد که متاسفانه با نادیده گرفتن واقعیات موجب هجمه رسانه ای و سوء استفاده برخی در فضای مجازی گردید.

شرح موضوع بدین صورت است که اولاً:  طبق قانون تجارت و مقررات جاری کشور، الزاماً باید برای شرکتهای غیر فعال و کاغذی تا زمان انحلال کامل، اعضای هیات مدیره انتخاب شود.  شرکت غیر فعال و کاغذی شرکت سرمایه گذاری صنایع لاستیکی سهند نیز که زیر مجموعه شرکت صنایع لاستیکی سهند و از شرکتهای تابعه شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشمی (PIIC )  است،  مشمول این مقررات شده است . شرکت PIIC در این راستا و برای کاهش هزینه ها و اداره قانونی امور شرکت غیر فعال سرمایه گذاری صنایع لاستیکی سهند به مدیر اداری شرکت لاستیک سهند و مدیر مالی هلدینگ ماموریت دادند به  عنوان عضو هیئت مدیره این شرکت کاغذی مشکلات را بررسی و برای برون رفت از آن چاره سازی نمایند. آقای محسن رعیت مدیر اداری شرکت صنایع لاستیکی سهند با مدرک تحصیلی فوق لیسانس مدیریت صنعتی و دارای  یک دهه سابقه  فعالیت مستمر کارشناسی و مدیریت در شرکت های مختلف صنعتی و تولیدی  یکی از افراد معرفی شده می باشد که برغم میل باطنی ایشان از طرف piic ماموریت یافته در مدت کمتر از شش ماه مشکلات شرکت را بر طرف نمایند.

وی به علت اشراف کامل به امورات شرکت سرمایه گذاری صنایع لاستیکی سهند برای عضویت در هیات مدیره معرفی شده است. عضویت و مسئولیتی که هیچ حقوق و مزایا و در آمدی در قبال آن دریافت نخواهد کرد. یعنی به عبارتی شرکت PIIC این افراد را عضو می نماید تا ضمن رعایت مقررات جاری کشور ، از هر گونه پرداخت هزینه پرهیز نماید.

دوماً: با توجه به الزام قانون تجارت ،شرکت PIIC پیش از این هم از مدیران داخلی مجموعه خود اعضای هیات مدیره برای شرکتهای غیرفعال و در حال انحلال گسترش تجارت هامون کیش و کیمیاورزان مهر غرب منصوب نموده است . انتصاباتی که فقط بر ای اجرای قوانین و مقررات و در جهت کاهش هزینه ها صورت می گیرد.

سوماً: فرآیند تغییر اعضای هیات مدیره شرکتهای زیر مجموعه PIIC بدین صورت است که افراد پیشنهادی توسط این شرکت به هلدینگ تاپیکو معرفی و پس از بررسی سوابق تجربه و دانش فرد و انجام مصاحبه حضوری در این شرکت و در صورت تایید ، به شرکت شستا معرفی می گردند و در این شرکت هم کمیته انتصابات بر اساس ارزیابی و مصاحبه حضوری، افراد واجد شرایط را تایید می نمایند. بر اساس فرآیند تعریف شده ، انتصابات در شرکتهای زیر مجموعه PIIC پس از گذراندن سه مرحله بررسی و ارزیابی و مصاحبه صورت می گیرد و در این مسیر ، تمامی مقررات و اصول حرفه ای و سازمانی رعایت و اصل شایسته سالاری  ملاک انتخاب و انتصاب می باشد. ، و گواه این موضوع هم این است شرکت PIIC که در سال مالی 95 با 11 ریال زیان مجمع برگزار گردید ، در سال مالی 96 با تلاش و کوشش همه مدیران وپرسنل و توانمندی نیروی انسانی و مدیریتی این رقم  زیان را پوشش داد و سودآوری آنرا به رقم  58 ریال افزایش داد که حدود 7 برابر رونق را نشان می دهد.

 

 

                     

» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما