آخرین اخبار
فراتر از نفت

شکایت ایران به دیوان دادگستری بین المللی برای مقابله قانونی با تحریمهای آمریکا

برگزاری همایش شورای‌عالی حقوقی شستان در پتروشیمی مکران

پیشنهاد دولت برای دو نرخی‌شدن بنزین

ایران چقدر نفت صادر کرد؟

قیمت نفت به ۷۳ دلار رسید

عرضه فرآورده‌های پالایشی در بورس انرژی

سازمان نفتی جدید تشکیل می‌ شود

ادامه واردات نفت ترکیه از ایران

بازدید مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس از پتروشیمی دهدشت

رئیس سازمان حراست نفت منصوب شد

سرانجام لابی در شرکت نفت جنوب؛پول را دادند؛ضمانتنامه نگرفتند؛کالای دست دوم تحویل گرفتند!

ایران در این شرایط به توتال نیاز ندارد

تاوان نفتی عربستان سعودی

شرکت پارس جهد واحد نمونه استان مرکزی شد

برگزاری آزمون استخدامی پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس

هیات کره جنوبی به آمریکا سفر کرد

صادرات گاز به عمان متوقف نشده است

رشد تولید غیراوپک آهسته خواهد شد

برندگان تحریم نفتی ایران

درخواست نفتی آلمان از هند

یمن آرامکو را هدف قرار داد

مکانیزم اروپایی برای دریافت آسانتر پول نفت ایران در قالب یورو و پوند

روسیه شریک دزد و رفیق قافله درجنگ اقتصادی ایران و آمریکا

آیا تنش آبی ایران و افغانستان تشدید می‌شود؟

نرخ کرایه حمل نفتکش‌ها افزایش یافت

جوابیه پالایشگاه اصفهان به خبر " نفت ما "

۱۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۴/۱۶کد خبر: 89339
در پی درج گزارشی در آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی" نفت ما "باعنوان پالایشگاه اصفهان در آستانه تعطیلی! روابط عمومی این شرکت جوابیه ای صادر کرده است .

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،در این جوابیه که خبر آن  در تاریخ 12 تیرماه با عنوان،  " پالایشگاه اصفهان در آستانه تعطیلی " منتشر شده آمده است:

 

مدیر مسئول محترم پایگاه خبری نفت ما

   با احترام ؛ پایگاه خبری "نفت ما"  در تاریخ 12 تیرماه سال جاری،  خبری  با عنوان " پالایشگاه اصفهان در آستانه تعطیلی "  بر روی خروجی خود قرار داده که با توجه به درج مطالب نادرست بدون ذکر منبع،  متن  پاسخ  شرکت پالایش نفت اصفهان حضورتان ارسال می­گردد.

بدیهی است حق قانونی  این پالایشگاه معظم کشور که یک شرکت  مهم بورسی محسوب می شود و به طور حتم اخبار ناصحیح  بر قیمت سهام و نارضایتی سهامدار آن تاثیر سوء دارد، در خصوص شکایت از "نفت ما"که مرجع برخی روزنامه ها  و سایتهای خبری شده، محفوظ خواهد بود.

در متن خبر پایگاه خبری نفت ما آمده است: " از اصفهان خبر می رسد که کمبود آب در اصفهان نیز جدی شده و برخی شرکت های صنعتی در این استان در حالت نیمه تعطیل قرار دارند و گفته شده در صورت ادامه این روند پالایشگاه اصفهان نیز مجبور به توقف تولید خواهد شد".

 روابط عمومی شرکت پالایش نفت اصفهان در پاسخ به این خبر ناصحیح اعلام می دارد:  همانگونه که همگانمی دانند کشور عزیزمان به دنبال بحران جهانی آب دچار معضلاتی گردیده و به تبع اصفهان نیز از آن مستثنی نیست، اما با وجود کاهش درصد ناچیزی از محصولات این شرکت، خوشبختانه کمبود آب، موجب توقف تولیدات  پالایشگاه همچون بنزین یورو4  نشده  است. ضمن اینکه طی  مذاکره های  صورت گرفته مدیریت این شرکت با  معاون محترم وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و مسئولین ارشد استان اصفهان برای مرتفع نمودن کمبود منابع آبی در پالایشگاه اصفهان، تاکنون وقفه ای در تولیدات این شرکت  ایجاد نشده  است.   

در حال حاضر این پالایشگاه با تولید حدود  22 درصد از کل فرآورده‌های نفتی مورد نیاز کشور از لحاظ ظرفیت پالایشی و تنوع تولید فرآورده‌های نفتی جایگاه ویژه‌ای را در بین پالایشگاه‌های کشور دارد. این شرکت بر اساس قانون موظف است پنج فرآورده نفتی ( اصلی) شامل بنزین، نفت سفید، نفت کوره، نفت گاز و گاز مایع که دولت بابت آن یارانه ( سوبسید) پرداخت می کند را به دولت تحویل دهد. این در حالی است که "نفت ما" بدون معرفی منبع مشخصی، عملکرد مثبت یک شرکت معظم پالایشی و فعال در بورس را به مرز شائبه تعطیلی برده است. انتظار می رود آن رسانه به منظور اصلاح خبر خود متن روابط عمومی شرکت پالایش نفت اصفهان را به طور کامل در پایگاه خبری "نفت ما" قرار دهد.

 


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما