آخرین اخبار
فراتر از نفت

عربستان به‌دنبال سرمایه‌گذاری‌ در بخش گاز آمریکا

افزایش تورم با سهمیه‌بندی بنزین

قیمت جهانی نفت افزایش یافت

ابلاغ ترمیم تخصصی کارکنان قراردادی مدت موقت نفت

در تولید کاتالیست مثل صنایع موشکی و مساله هسته‌ای عمل کردیم

استمرار حضور شرکت نفت پاسارگاد در برترین های صنعت سبز کشور

۲ انتصاب در وزارت نفت

فعلا سهمیه بندی سوخت مطرح نیست

پیش‌بینی صندوق بین‌المللی پول از قیمت نفت

صادرات نفت عراق بالا ماند

اولین دوره آموزشی حسابرسان داخلی مجموعه هلدینگ خلیج فارس

جلوگیری از خروج ۲ میلیون دلار ارز با پروژه های پتروشیمی کارون

شرط روسیه برای ادامه ترانزیت گاز از خاک اوکراین

نرخ جدید سوخت هوایی اعلام شد

روسیه به کاهش تولید نفت پایبند است

قیمت جهانی نفت کاهش یاقت

سوآپ نفت متوقف شده است

صادرات نفت عربستان رکورد زد

پیام های آموزشی شرکت بهینه سازی در مترو/تصویری

برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی سوخت

انتصاب اعضای شورای مرکزی «سلام»

جنبش «جلیقه زردها» و فرجام سوختهای فسیلی در فرانسه

تولید نفت چین رکورد زد

جزئیات طرح اختصاص روزانه یک لیتر بنزین به هر ایرانی

انتصاب جدید در شرکت نفت

انتقاد شدید از عملکرد مالیاتی قم

۱۶:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۸کد خبر: 80045
حسن بختیاری در سی‌امین جلسه شورای اسلامی شهر قم با اشاره به برخی تغییر قیمت‌های مالیاتی در حوزه املاک و شهرداری‌ها اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور تغییر قیمت‌های منطقه‌ای برای مردم مشکل ایجاد می‌کند.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، وی با تاکید بر اینکه این کار بدون فکر و تدبیر در دستور کار قرار گرفته است تصریح کرد: ما در هر شرایطی باید مخالفت خود را اعلام کنیم و به عنوان نمایندگان مردم با همراهی نمایندگان مجلس موضع خود را اعلام کنیم و علنا جلوی این کار را بگیریم.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر اینکه اگر این بحث عملی شود برای مردم مشکلات ایجاد می‌شود بیان کرد: این مساله تنها منحصر به فعالیت‌های شهرداری نیست و در بخش‌های دیگر نیز مردم درگیر مسائلی خواهند شد که نباید زیر بار این مساله برویم چه در شهرداری باشد چه در نهادهای دیگر.

در همین حال سید ابراهیم صحفی امروز با اشاره به تعامل اتاق اصناف استان قم با اداره کل مالیاتی استان اظهار کرد: تعاملات و همکاری خوبی را با اداره کل مالیاتی در ماه‌های گذشته داشتیم و براساس این تعاملات توافقات خوبی صورت گرفت و اصناف قم از این توافق‌ها استقبال کرده و به تکالیف مالیاتی و قانونی خود عمل کردند.

وی ادامه داد: سازمان امور مالیاتی کشور اخیرا گردش و تراکنش حساب بانکی برخی از کسبه و اصناف استان قم را از سال ۱۳۹۰ مورد رسیدگی قرار داده است و این افراد باید اسناد و دفاتر و فاکتورهای خود را ارائه کنند.

عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف استان قم افزود: اکثر کسبه استان به صورت کاملا سنتی و بدون سیستم‌های حسابداری کار می‌کنند و اسناد و مدارک و دفاتر و فاکتورهای سال‌های گذشته را نمی‌توانند ارائه کنند و مشمول برگه تشخیص متمم مالیات می‌شوند.

صحفی با اشاره به ضرورت رعایت توافقات مالیاتی با اصناف استان قم اظهار کرد: شایسته است که با اصناف و کسبه استان بر اساس توافقات سالانه ای که با سازمان امور مالیاتی منعقد می‌کنند رفتار شود.

وی ادامه داد: جمعی از عمده فروشان مواد غذایی استان و سایر صنوف که دارای پروانه کسب و پرونده مالیاتی هستند و تکالیف مالیاتی شان را انجام داده اند، مجددا گردش حساب بانکی آن‌ها از سال 90 توسط اداره امور مالیاتی مورد بررسی قرار گرفته است و برای این افراد طی هفته‌های اخیر برای سال‌های گذشته برگه تشخیص مالیاتی و مالیات‌های سنگینی صادر شده است.

عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف استان قم افزود: تمام گردش حساب‌های بانکی عمده فروشان مواد غذایی استان قم و دیگر عمده فروشان به منزله انجام خرید و فروش نیست.

از سوی دیگر امیر آبادی فراهانی،نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از انتقال بی‌دلیل مالیات مردم و اصناف به شهر تهران انتقاد کرد و گفت: انتقال ۱۰۰ میلیارد تومانی مالیات در حالی اتفاق می‌افتد که برخی از شرکت‌های حتی دولتی و اصناف و مردم عادی شهر تهران فرار مالیاتی دارند.

 

منبع: صدای بانک


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما