آخرین اخبار
فراتر از نفت

حضور مدیر عامل سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی در پتروشیمی جم

قیمت بنزین واقعی شود قاچاقچی‌ها ریسک نمی‌کنند

تجربه نفت ۱۲۰ دلاری در ماه های آینده

ترامپ به هدف نفتی‌اش درباره ایران نمی رسد

خبری از نفت ارزان در سال ۲۰۱۹ نیست

تقاضا برای نفت اعضای اوپک افزایش می‌یابد

وحشت بازارهای نفت از یک تحریم متفاوت

امضای موافقتنامه مشارکت استراتژیک ادنوک و بیکر هیوز

ایران قدرت مقابله با تحریم نفتی را دارد

جزئیات جدید از اختلاس نفتی در جنوب

بارش اولین باران پاییزی در اهواز/عکس

خرید نفت کره جنوبی از ایران به صفر رسید

نظر دولت به احیای کارت سوخت است

بنزین از چه زمانی دو نرخی می‌شود؟

پتروشیمی تعطیل شد

چین به نفت آمریکا پشت کرد

افزایش بهای نفت در بازارهای جهانی

انتصاب جدید در شرکت ملی نفت

برندگان و بازندگان نفت ۱۰۰ دلاری

مزایا و معایب عرضه نفت خام در بورس

طرح افزایش ظرفیت پالایشگاهی با استفاده از سرمایه‌های مردمی

امتیاز احداث جایگاههای سوخت به چه کسانی واگذار میشود؟!

کشورهایی که به قاچاق نفت متهم هستند

گرانی سوخت شایعه است

انفجار در خط لوله نفت در نیجریه با ۲۴ کشته

اختصاصی "نفت ما"/

ترکیب هیات مدیره پالایشگاه شازند تغییر کرد

۲۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۹/۲۶کد خبر: 76839
سرانجام اعتراضات به نحوه مدیریت علی جمشیدی در پالایشگاه امام خمینی شازند کار را به عزل وی کشاند.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،امروز علی رضا صادق آبادی در پاسخ به اعتراضات گسترده کارکنان و برای خاتمه دادن به حواشی پر رمزو راز بزرگترین پالایشگاه در مدار تولید کشور،  علی جمشیدی را برکنار و علی رضا امین را جایگزین وی کرد.
این تغییر در حالی اتفاق افتاد که جمشیدی در اتاق کارش حاضر بود وبی خبر از همه جا،  از این تغییر توسط حلقه نزدیکانش مطلع شد!
این تغییر بلافاصله به تیتر اول رسانه های نفتی تبدیل شد و موجی از شادی پالایشگاه امام را در برگرفت.
اما این تغییر تنها به جمشیدی ختم نشد وعلاوه بر مدیر عامل سابق پرحاشیه این شرکت، توکلی و ناقدی نیا نیز که پیش از این توسط خسروانی در ترکیب هیات مدیره قرار گرفته بودند نیز عزل شده و این ترکیب نیز دستخوش تغییر شد.
در پی این تغییر ،شاهوردی و مداح مروج به عنوان اعضای جدید به هیات مدیره رسیده و این ترکیب با حضور امین ،تایید غلامی بسته شد.
حالا کارکنان شادمان تر از گذشته به دنبال آنند تا شادی کارکنان که توسط صادق آبادی کلید خورد با تغییر دیگر مهره های نزدیک به جمشیدی ، توسط امین تکمیل شود.
از نظر آنها که تحولات و مدیریت این پالایشگاه را می شناسند و بدان اشراف دارند ،سهم عزت الله غلامی مدیر عملیات این پالایشگاه در نابسامانی ها کمتر از جمشیدی نبوده و بدون برکناری غلامی مشکلات و نابسامانی های پالایشگاه امام خمینی روی پایان به خود نخواهد دید.
غلامی در تمام 4 سال گذشته با زیرکی کوشید تا در سایه جمشیدی بماند و به صورت زیرپوستی نظرات ناصحیح خود را در پالایشگاه اعمال کند و هزینه های گزاف ان را متوجه جمشیدی سازد.
با این حال انتظار می رود روند پیش گرفته شده در پالایشگاه امام خمینی شازند با در نظر گرفتن اصلاحات صحیح و اساسی تداوم یافته ونام بلند و افتخار افرین این پالایشگاه روز به روز همه گیر تر شود.
امروز پالایشگاه امام و کارکنانش بیش از هر چیز به آرامش و توجه درخور نیازمندند تا بتوانند با فراغ بال رسالت سنگین خود را بدون تعلل به انجام رسانده و به افتخارآفرینی خود تداوم بخشند.  
امیدمی رود تذکرات گفته شده همچون همیشه از سوی معاون محترم مقام عالی وزارت در پالایش و پخش شنیده شده و با گذشت زمان شاهد دیدن و شنیدن موفقیت های بیشتر ایشان باشیم.ان شا الله!
 


خبرهای مرتبط:» نظرات بینندگان
» مدیر عملیات | ساعت ۲۳:۴۰ - ۱۳۹۶/۹/۲۶
3
0
........ و عوض کن مهندس امین

پاسخ:
» وعده صادق | ساعت ۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۹/۲۷
3
0
خدارو شکر امروز بهترین روز زندگیمه خداروشکر صادق ابادی خداحفظت کنه جوون خدا خیرت بده خیر ازجونیت ببینی
» کارمند | ساعت ۸:۱۶ - ۱۳۹۶/۹/۲۷
3
0
با تشکر ویژه از نفت ما در جهت این موفقیت بزرگ ، انشالله با تعویض مدیر عملیات ، این موفقیت کامل شود
» محمدی | ساعت ۸:۱۸ - ۱۳۹۶/۹/۲۷
3
0
احتمال تفرقه و کارشکنی با وجود آقای ع غ وجود دارد
» مهدی | ساعت ۸:۲۰ - ۱۳۹۶/۹/۲۷
3
0
مطمنا آقای امین مدیر ....... نالایق را تعویض می نماید

پاسخ:
» کارمند تعمیرات | ساعت ۸:۳۷ - ۱۳۹۶/۹/۲۷
3
0
تعمیراتی: باسلام ممنون از نفت ما که مشکل پرسنل را به خوبی منتشر می کند راجع به این خبر که به درستی اشاره شده بانی خیلی از این نارضایتی ها مشاوره غلط مدیران منفور ایین دست سازمان بوده و تشابه این تغییر به مانند درختی است که از تنه قطع شده لذا به این نکته توجه کنند که این آقایان در بین مجموعه شناخته شده به استاد وعده دروغ ، زیر رو کشیدن و ضربه زدن به منابع انسانی و مجموعه پالایشگاه می باشد.اقای مهندس امین باید افراد مورد وثوق خود را بر گزینند تا هم در دیتا گردانی و هم مسائل فنی دچار چالش نشوند.
» بهره بردار | ساعت ۸:۵۱ - ۱۳۹۶/۹/۲۷
3
0
با سلام ضمن تشکر از نفت به اطلاع برسانم که عامل تمام بدبختی و مظلومیت این پرسنل امثال همین آقا(ع-غ) هستند و تا زمانی که در راس مدیریت ای پالایشگاه هستند هیچ مشکلی حل نخواهد شد و تغییرمدیرعامل فقط یک دارو مسکن می باشد.امیدواریم با حضور آقای مهندس امین بانداین مخوف پالایشگاه تعدیل و نشاط به کارکنان بازگردد.
» برار | ساعت ۹:۳ - ۱۳۹۶/۹/۲۷
3
0
به اميد روزهاي بهتر براي تمامي همكاران پالايشگاه و تشكر از معاون جوان و دلسوز آقاي صادق آبادي و نيز سايت پيگير نفت ما
» غلامی | ساعت ۱۰:۵۶ - ۱۳۹۶/۹/۲۷
3
0
ام الفتنه راهم عوض کنید
#.....
#...

پاسخ:
» عباس | ساعت ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۹/۲۷
3
0
اقا چرا نظرات را منتشر نمی کنید
» کارمند پالایشگاه | ساعت ۱۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۹/۲۷
3
0
سلام بر نفت ممنونیم از همراهی تان با کارکنان پالایشگاه شازند صمیمانه سپاسگذاریم.
» بی طرف | ساعت ۱۵:۴۲ - ۱۳۹۶/۹/۲۷
3
0
با دورود و تشکر از اطلاع رسانی لطفا همه نظرات را پخش کنید این پالایشگاه بیش از هر چیز به آرامش نیاز دارد .به نظرم اکر تغیرات در مدیریت منابع انسانی و حراست و امور حقوقی انجام شود مسمر ثمر است .چون تغییرات عمده در عملیات و تعمیرات (مدیران و روسای میانی) باعث افزایش تنش می گردد و باز یک عده ناراضی و کینه توز را نگه می دارد .که در طول این دوره داستان این پالایشگاه بوده و تکرار شده .ماالان نیروهای باتجربه ،خوشفکر با انگیزه و بی حاشیه ای داریم که وابسته به هیچ گروهی نیستند ولی از تجربیاتشان استفاده شود
» احمد | ساعت ۱۶:۵۱ - ۱۳۹۶/۹/۲۷
0
0
نفت ما متشکریم
» یک خانم کارمند | ساعت ۱۶:۵۲ - ۱۳۹۶/۹/۲۷
0
0
نفت ما, صدای کارکنان نفت خدابه شما توفیق بدهد
» بومی شازند | ساعت ۱۹:۳۲ - ۱۳۹۶/۹/۲۷
0
6
متاسفم برای این جماعتی ک به یک مدیرعامل بومی نه میگویند و حاظر به پذیرش مدیران غیر بومی میکنند. ما همیشه محکوم به شکست به علت غریب نوازی هستیم.
» ناشناس | ساعت ۲۳:۲۰ - ۱۳۹۶/۹/۲۸
6
0
تجربه ثابت کرده مدیران بومی برای حفظ جایگاه و قدرت خود دست به هر گونه اقدام خلافی می زنند و پرسنل را نادیده می گیرند. آنها به مراکز قدرت استانی خود را وصل می کنند و به آنها باج می دهند. ولی مدیر غیر بومی چون می داند چند صباحی بیشتر در اینجا نیست لذا صرفاً بدنبال حل مشکلات پرسنل است و نه به فکر دوختن کیسه برای خود. ما مدیر بومی بدلیل مفسده هایی که دارد نمیخواهیم.
» بومی | ساعت ۲۳:۲۲ - ۱۳۹۶/۹/۲۸
6
0
لطفاً خرابکاری های مدیرعامل قبلی را در پشت واژه "بومی" مخفی نکنید. آبروی بومی ها رو برد و ما را شرمنده کردند ایشان.
» مخاطب خاص | ساعت ۱۹:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱
0
3
حالا که آقای شاهوردی با حمایت مداح مروج در حال جولان می باشند، مهندس امین بیشتر از 6ماه دوام نخواهد آورد یا باید مستقل عمل کند یا استعفا دهد
» حق گو | ساعت ۱۹:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱
0
4
حالا نوبت مهندس غلامی پاک دست هستش!!!! شما که ظلم به آقای جمشیدی کردین و همه مشکلات رو ناشی از حضور ایشان میدانستید آن موقع نامی از آقای غلامی نبود
» بی طرف | ساعت ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۷
1
0
با تشکر از ادمین محترم سایت نفت ما با حضور مهندس صادق آبادی در دیریت شرکت پالایش و پخش و هم چنین انتصاب شایسته مهندس امین به مدیر عاملی پالایشگاه شازند خیلی ها به تغییر و روزهای بهتر امیدوار شدند .ولی متاسفانه عده ای هم هستند که با هوچی گری و تهمت به افراد بدون اینکه خودشان عملکرد مفیدی باشند و صرفا برای بدست آوردن رانت و جایگاهی در حال جولان دادن و دادن آدرس های غلط به مدیر عامل محترم می باشند .این افراد با توسل به رفتارهای خارج از سازمان و مجموعه وزارت نفت و هم چنین فتنه گری و ایجاد شایعات در مجموعه به دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود می باشند هر چند که نه عملکرد و کارکرد درستی که قابل دفاع داشته اند امیدوارم مدیر عامل محترم پالایشگاه عملکرد کاری و اخلاقی پرسنل و شایسته سالاری را مد نظر داشته باشند .این نکته مد نظر معاون محترم وزیر و مشاورانش باشد که در هنگام انتخابات هم در جبهه رقیب دولت محترم حضور فعال داشته اند .و متاسفم این اسامی مد نظرتان باشد .
» مهندس | ساعت ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
0
0
بی طرف که اسمتون و گذاشتین بی طرف ولی کاملا دارید طرفداری میکنید از یک شخص خاص چرااینقدرجومیدهید وبالاخره سوابق افرادمختلف رادیدیم ک چ کسی کارکردوچ کسی قایم شد پشت اسم جمشیدی الحق ک چ سودی برایتان دارد این چنین کارها وحق کشی ها بدنبال چ هستید ؟؟
» قاسمیان | ساعت ۱۶:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
0
3
باسلام مهندس علی جمشیدی یکی از بزرگترین وباتجربه ترین مهندس پالایش ونفت می باشد واقعا که یکی ازبهترین وباتلاش ترین مدیرراپالایشگاه شازندازدست داد
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما