آخرین اخبار
فراتر از نفت

پالس مثبت معاملات سهام پتروشیمی امیرکبیر در هفته گذشته

پیشنهاد مدیر عامل بهینه سازی مصرف سوخت به زنگنه

بزرگ ترین طرح اقتصادی وزارت دفاع در سواحل مکران است

اصلاح انتصاب‌ مدیران هلدینگ‌های زیر مجموعه وزارت کار

آخرین میزان صادرات گاز کشور

ادامه رشد افسارگسیخته مصرف بنزین

پتروشیمی مکران از اولویت‌های توسعه سواحل مکران است

انجام ارزیابی ایمنی و ریسک برای بیمه تاسیسات پایانه‎های نفتی

صادرات نفت ایران هیچگاه صفر نمی‌شود

مردم نگران کمبود بنزین در کشور نباشند

پاسخ کارکنان پتروشیمی آبادان به خبر خبرگزاری فارس

افزایش موجودی انبارهای نفتی آمریکا

هندی ها به دنبال خوارک گاز ارزان هستند

نفت آمریکا از چشم چینی‌ها افتاد

جنگ تخفیف‌های نفتی ایران و عربستان

قیمت جهانی نفت کاهش یافت

ژاپن به دنبال جایگزینی نفت ایران

تقدیر از ماهنامه عصر کیمیاگری و سایت نفت ما در نهمین جشنواره نانو و رسانه

وزیر نفت به مجلس می رود

مذاکرات چین و آمریکا قیمت نفت را بالا برد

چرا چین به خرید نفت ایران ادامه می دهد؟

پیمانکاران اعتماد کافی به سازندگان دارند

کرسنت: خسارت ایران تا مهر مشخص می شود

تایید کلیات طرح ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در شورای نگهبان

پتروشیمی ها برای خوراک پیشنهاد جدید دادند

عزم صنعت پتروشیمی برای حفظ سلامت کارکنان

۱۴:۲۷ - ۱۳۹۶/۸/۲۹کد خبر: 74394
شرکت های پتروشیمی در فازهای ۱ و ۲ منطقه عسلویه در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی صنعت، مصمم به کاهش آلایندگی های موجود در مجتمع های خود هستند.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، سعید باغبانی سرپرست ایمنی، بهداشت ، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی اظهار کرد:این مدیریت با همکاری مجتمع های تولیدی پتروشیمی واقع درمنطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با هدف برطرف کردن نگرانی های موجود درباره آلایندگی های موجود اقدام به تعریف پروژه های مطالعاتی برای شناسایی مخاطرات احتمالی و آثار آن پرداخته است.

وی ادامه داد: درسال 94 قراردادی با دانشگاه همدان به عنوان قطب علمی بهداشت صنعتی کشوربرای ارزیابی کمی و کیفی آلاینده های هوا وهمچنین قراردادی با یکی ازاستاد های صاحب نام سم شناسی و بیماری های شغلی دانشگاه شیرازبرای ارزیابی اثرات آلاینده ها بر سلامت کارکنان منعقد شد که نظرهای متخصصان به مدیران عامل شرکت ها اعلام شده است.

سرپرست ایمنی بهداشت و محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی تصریح کرد: انجام مطالعه های مورد اشاره مطالبه مدیران شرکت های منطقه برای تشخیص شرایط موجود و اولویت بندی اقدام های اصلاحی بود که این امر را می توان یکی ازمصادیق مسئولیت های اجتماعی شرکت ها در راستای سلامت کارکنان دانست.

وی با بیان این که نتایج به دست آمده گویای آن است که بهبود شرایط موجود نیازمند اقدام های اصلاحی و مشارکت گسترده تمامی شرکت های پتروشیمی است گفت: از برخی نگرانی های موجود نباید گریزان بود اما سیاه نمایی وانتشار اظهارنظرهای نادرست می تواند اصل را به حاشیه ببرد و این امر به هیچ عنوان مورد تایید نیست.

باغبانی افزود: گزارش ارائه شده به مدیران عامل شرکت ای پتروشیمی که چندی پیش ارسال شد درمسیر عادی و برای اطلاع آنان بود و امید است که بتوانیم با همکاری و تعامل درحفظ محیط زیست با همکاری و تعامل بیشتری در ارتقای سطح سلامت کارکنان و ایجاد شرایط مطلوب کاری اقدام نماییم.

باغبانی همچنین به بحث تغییر شیفت کارکنان درسطح منطقه اشاره کرد و گفت: کارگروهی با محوریت مدیریت منابع انسانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مشارکت مدیران عامل شرکت های پتروشیمی در حال بررسی امکان تغییرشیفت های کاری کارکنان هستند.


خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:پتروشیمی
» نظرات بینندگان
» احمد | ساعت ۲۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
0
0
درود بر جناب باغباني كه انسانيت و شرافت كاري خودشو فداي پست مقام نكرده. جناب باغباني نه فقط در سلامت پرسنل پتروشيمي بلكه گاز و نفت كه در منطقه حضور دارند سهيم هستند. واقعا از ايشان سپاسگذاريم
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما