آخرین اخبار
فراتر از نفت

انفجار در خط صادرات گاز روسیه

استخدام در شرکت پتروپالایش کنگان+شرایط

زنگنه افزایش قیمت بنزین را تکذیب نکرد

توسعه در غرب کارون، مصداق اجرای سیاست‎های اقتصاد مقاومتی است

قیمت بنزین عربستانی‌ها را نقره‌داغ می‌کند

افزایش قیمت بنزین در بودجه لحاظ شده است

از محضرتان قیر تقاضا داریم؛منت بگذارید شما شازده وزیر

واکنش پالایش و پخش به افزایش قیمت بنزین

نفت ۶۵ دلاری شد

گرانی بنزین خط قرمز مجلس است

بزرگ‌ترین خط لوله نفت انگلیس تعطیل شد

خرید از شرکت های ایرانی نیازمند مناقصه است

وصل آخرین شهر بی‌گاز یزد به شبکه

بنزین از اول دی ۱۵۰۰ تومان می‌شود!

سناریوهای تامین مالی تکمیل فازهای باقیمانده پالایشگاه ستاره خلیج فارس

علت بی‎گازی زاهدانی‌ها

نفت؛بلا یا عصای دست دولت روحانی؟

حمایت NPC از توسعه پژوهش در پتروشیمی

نقشه خروج از توافق نفتی

توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی در انتظار مجوز آمریکا

راه دشوار توافق رژیم حقوقی دریای خزر به خاطر منابع نفت و گاز

با پول نفت جام جهانی را به ایران بیاوریم

بهمنی : ضراب و زنجانی مراوده ای با من نداشتند

احتمال مهار آتش رگ سفید تا ساعاتی دیگر

جوابیه و تکذیبیه باشگاه نفت طلائیه تهران به خبر "نفت ما"

عزم صنعت پتروشیمی برای حفظ سلامت کارکنان

۱۴:۲۷ - ۱۳۹۶/۸/۲۹کد خبر: 74394
شرکت های پتروشیمی در فازهای ۱ و ۲ منطقه عسلویه در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی صنعت، مصمم به کاهش آلایندگی های موجود در مجتمع های خود هستند.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، سعید باغبانی سرپرست ایمنی، بهداشت ، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی اظهار کرد:این مدیریت با همکاری مجتمع های تولیدی پتروشیمی واقع درمنطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با هدف برطرف کردن نگرانی های موجود درباره آلایندگی های موجود اقدام به تعریف پروژه های مطالعاتی برای شناسایی مخاطرات احتمالی و آثار آن پرداخته است.

وی ادامه داد: درسال 94 قراردادی با دانشگاه همدان به عنوان قطب علمی بهداشت صنعتی کشوربرای ارزیابی کمی و کیفی آلاینده های هوا وهمچنین قراردادی با یکی ازاستاد های صاحب نام سم شناسی و بیماری های شغلی دانشگاه شیرازبرای ارزیابی اثرات آلاینده ها بر سلامت کارکنان منعقد شد که نظرهای متخصصان به مدیران عامل شرکت ها اعلام شده است.

سرپرست ایمنی بهداشت و محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی تصریح کرد: انجام مطالعه های مورد اشاره مطالبه مدیران شرکت های منطقه برای تشخیص شرایط موجود و اولویت بندی اقدام های اصلاحی بود که این امر را می توان یکی ازمصادیق مسئولیت های اجتماعی شرکت ها در راستای سلامت کارکنان دانست.

وی با بیان این که نتایج به دست آمده گویای آن است که بهبود شرایط موجود نیازمند اقدام های اصلاحی و مشارکت گسترده تمامی شرکت های پتروشیمی است گفت: از برخی نگرانی های موجود نباید گریزان بود اما سیاه نمایی وانتشار اظهارنظرهای نادرست می تواند اصل را به حاشیه ببرد و این امر به هیچ عنوان مورد تایید نیست.

باغبانی افزود: گزارش ارائه شده به مدیران عامل شرکت ای پتروشیمی که چندی پیش ارسال شد درمسیر عادی و برای اطلاع آنان بود و امید است که بتوانیم با همکاری و تعامل درحفظ محیط زیست با همکاری و تعامل بیشتری در ارتقای سطح سلامت کارکنان و ایجاد شرایط مطلوب کاری اقدام نماییم.

باغبانی همچنین به بحث تغییر شیفت کارکنان درسطح منطقه اشاره کرد و گفت: کارگروهی با محوریت مدیریت منابع انسانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مشارکت مدیران عامل شرکت های پتروشیمی در حال بررسی امکان تغییرشیفت های کاری کارکنان هستند.


خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:پتروشیمی
» نظرات بینندگان
» احمد | ساعت ۲۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
0
0
درود بر جناب باغباني كه انسانيت و شرافت كاري خودشو فداي پست مقام نكرده. جناب باغباني نه فقط در سلامت پرسنل پتروشيمي بلكه گاز و نفت كه در منطقه حضور دارند سهيم هستند. واقعا از ايشان سپاسگذاريم
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما