آخرین اخبار
فراتر از نفت

بغداد به واردات انرژی از ایران ادامه می دهد

مذاکرات نفتی ایران و آذربایجان ادامه دارد

وحید نام‌نیک سرپرست شرکت پتروشیمی غدیر شد

صادرات نفت ترکمنستان نصف شد

برآورد چشم انداز نفت ایران در سال ۲۰۱۹

تولید نفت شیل آمریکا رکورد می زند

صادرات نفت ایران افزایش یافت

افزایش قیمت گاز و برق در سال آینده

مدیرعامل پتروشیمی فن آوران منصوب شد/حکم

قیمت جهانی نفت کاهش یافت

سناریوهای مرکز پژوهش‌ها در مورد قیمت بنزین

روایت زنگنه از کرسنت چیست؟

امام جمعه اهواز استعفا کرد

کره جنوبی یکصد میلیون دلار از ایران نفت خرید

انتشار دستاوردهای چهلمین فجر صنعت نفت در مجله «عصر کیمیاگری»

راه اندازی سامانه شناسایی تامین کنندگان و پیمانکاران ایرانول

کاهش صادرات نفت عربستان

پیش بینی قیمت نفت طی ۵ سال آینده

هند بزرگ‌ترین خریدار نفت ونزوئلا شد

کشف ۸۵۶۰ تن سوخت قاچاق در سمنان

خبر خوش برای کارکنان قراردادی نفت

تشریح اقدامات وزارت نفت برای رفع مشکلات

تغییر مکان ساخت پالایشگاه عربستانی در هند

نجات جان «بابک زنجانی» دست خودش است

هنوز تصمیمی برای بنزین گرفته نشده است

اختصاصی "نفت ما"

مهندس صادق آبادی عازم اراک شد

۹:۴۶ - ۱۳۹۶/۸/۲۹کد خبر: 74384
مهندس علیرضا صادق آبادی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی عازم اراک شد .

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، معاون وزیر نفت دولت دوازدهم امروز دوشنبه به منظور رسیدگی به مشکلات بزرگترین پالایشگاه غرب کشور وارد اراک خواهد شد.

یکی از مهمترین برنامه های وی بازدید از پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند و دیدار با مدیرعامل این پالایشگاه است.

گفتنی است این پالایشگاه طی روزهای گذشته با حاشیه هایی همراه بوده است.


خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:صادق آبادی، اراک
» نظرات بینندگان
» ایمان | ساعت ۱۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۸/۲۹
0
6
نفت ما بابا بی خیال
» hamid | ساعت ۱۳:۲۲ - ۱۳۹۶/۸/۲۹
6
0
باسلام
متاسفانه عليرغم حضور ايشان با مديريت آقاي مديرعامل شرايطي فراهم شده است كه امكان برقراري ارتباط و يا حتي ديدار حضوري ايشان تا كنون ميسر نگرديده است.
ترس مديرعامل از حضور پرسنل معترض ديدني است
» ناشناس | ساعت ۱۸:۳۵ - ۱۳۹۶/۸/۲۹
4
0
امروز بعدازظهر آقای مهندس صادق آبادی در جوی صمیمانه با پرسنل دیدار رو در رو داشتند و به مسائل و مشکلات آنها گوش فرا دادند و قول پیگیری حل این مسائل را نیز دادند. برای مدیرعامل جوان و خوش فکر شرکت پالایش و پخش آرزوی موفقیت نموده و از ایشان می خواهیم ع ج را به زباله دان تاریخ بیاندازند.
» ناشناس | ساعت ۱۹:۳۳ - ۱۳۹۶/۸/۲۹
5
0
🖌🖌لزوم و چرایی تغییر در مدیریت پالایشگاه امام خمینی(ره)شازند:

پالايشگاه امام خميني(ره) شازند مي توانست و همچنان مي تواند نگيني بر تارك صنعت نفت كشور و مايه مباهات تلاشگران اين عرصه باشد. سوء مديريت سال هاي اخير گرچه غباري بر چهره اين مجموعه استراتژيك نشانده اما در دوره مديريتي جديد شرکت ملی پالايش و پخش اميد به وزيدن نسيم تغيير و درمان دردهاي موجود جوانه زده است. دردهايي كه به دلايل ذيل فقط با تغيير مديريت در اين پالایشگاه استراتژیک درمان خواهد شد:
🔸 در صنعت معظمي چون پالايش نفت كه تنها مجراي ايمن انجام امور فني، تقسيم كار طبق شرح وظايف تعريف شده مي باشد، دخالت شخص مديرعامل در كوچك ترين مسائل فني، آنهم عمدتا با غرايض غير فني، باعث شده كه در موارد متعدد، راهبري واحدهاي عملياتي با خلل مواجه شده و موجب عدم النفع هاي كوچك و بزرگ گردد. مسائلي كه هيچگاه علت اصلي آن در گزارشات فني منعكس نمي شود.
🔸 رفتار غيرحرفه اي و خارج از چارچوب مديرعامل باعث شده است كه برخي از پرسنل با رده هاي سازماني متفاوت و حتي پايين، تبديل به كانال هاي خبري و منابع اطلاعاتي ايشان گشته و این افراد از منافع اين كار نيز بهره مند گردند. اين روند ضمن بي اعتبار كردن نقش موثر مديران مياني و انعكاس طبعا غلط اطلاعات به تنها فرد تصميم ساز سازمان، بر رفتار بدنه سالم شركت نيز تاثير عميق و سوء نهاده به گونه اي كه اين مجموعه امروز با خيل عظيم نيروي انساني منزوي، منفعل و كم بازده مواجه بوده و اثرات آن در ابعاد مختلف محسوس و حتي در شاخص هاي انساني و فني، قابل محاسبه است.
🔸 روزمرگي و عدم توجه مديرعامل به مسائل زيست محيطي سبب شده پالايشگاه شازند به استناد گزارشات آزمايشگاه معتمد محيط زيست، با طيف وسيعي از آلاينده هاي محيطي فراتر از حد مجاز روبرو باشد كه در اين ميان بنزن به عنوان يكي از ريسك فاكتورهاي قطعي سرطان همواره چندين برابر حد مجاز در محيط كار پرسنل وجود دارد حال آنكه طي اين سال ها هيچ برنامه جدي و مدوني در اين خصوص تعريف و اجرا نشده است.
🔸 اعمال نظرات دستوري و غيرفني در زمينه خريد كالا و تجهيزات، از كاتاليست گرفته تا توربين گازي مولد برق؛ باعث شده كه مبالغ هنگفتي از سرمايه هاي شركت به صورت كالاهاي غيرقابل استفاده در انبارهاي شركت دپو شده و پس از مدتي به تجهيزات مستهلك و يا مواد لازم الامحاء تبديل گشته و علامت سوال بزرگي در خصوص چرايي آن در اذهان هر ناظر بي طرفي ايجاد كند.
🔸 و ......
اگر بنا بر احصاء و شمردن باشد، بيشمار از اين دست موارد و سوال بر سينه نيروي انساني دلسوز اين شركت و عاشق این مرز و بوم سنگيني مي كند.
» نوید | ساعت ۱:۴۰ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
9
0
تشکر ویژه از جناب آقای صادق آبادی بابت دیدار و جلسه حضوری با کارکنان. درحاشیه بازدید معاون محترم وزیر و همراهان ایشان از پالایشگاه نفت شازند، پرسنلی که در حال مکالمه و بیان مشکلاتشان با هیات بازدید کننده بودند از جانب شخص مدیرعامل تهدید شدند! تهدیداتی که لابد طی روال جاری این سال ها، بُروز عملی خود را در اعطای حقوقی چون شایستگی پایان سال، اضافه کاری، تاخیر در اعمال پایه شخصی و . . . نشان خواهد داد. در کدام قسمت از صنعت نفت مانند این پالایشگاه شخص مدیر عامل برخلاف نظر روسای ادارات و واحد ها، به طور گسترده و نه موردی، تغییرات در لیست نهایی شایستگی ها اعمال می کند؟ گو اینکه به دلیل وجود همین جو، بسیاری از پرسنل حتی جرات شرکت در جلسات امروز را نداشتند وگرنه دردمندان بسیار فراتر از این جمع هستند. مدیرعامل تهدیدات خود را عملی خواهد کرد و پرسنل مربوطه تاوان حضور در جلسات امروز را خواهند پرداخت، اگر از جانب تهران حمایتی نشوند.
» خدابخشی | ساعت ۱:۴۳ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
9
0
امروز در خلال صحبت های معاون محترم وزیر جناب آقای صادق آبادی در پالایشگاه شازند، کارکنان با پرده ای دیگر از شعبده بازی های مدیرعامل پالایشگاه شوکه شدند! ماجرای ورود چند نفر جوراب به سر به دفتر مدیر و برجای گذاشتن یادداشت تهدید به خرابکاری!!!!! آقای مدیرعامل واقعا چند روز بیشتر بر مسند ماندن چه ارزشی دارد که چنین نمایش مضحکی را اجرا و فیلم آن را به تهران ارسال کنید؟ در تاریخ بیست و چند ساله پالایشگاه کوچکترین گزارشی از این دست تا کنون نبوده است ولی درست روز بعد از جمع آوری دوربین ها چند تن نینجاوار وارد دفتر . . . آنقدر موضوع مضحک و واضح است که نیازی به پرداختن ندارد. امروز پرسنل متوجه شدند که برای مقاصد شخصی، عرض و آبروی جمعی شان هم به راحتی به بازی گرفته می شود و جماعتی معرفی می شوند که فقط با تدابیر امنیتی قابل مهارند! پرسنل پالایشگاه شازند از حراست کل پالایش و پخش عاجزانه تقاضا دارند که تحقیق کاملی دراین خصوص تا روشن شدن اصل موضوع و معرفی خاطیان صورت دهند تا سیه روی شود آنکه در او غش باشد!
» محمد | ساعت ۱۱:۱۰ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
5
0
دیروز صادق ابادی با چشم خود هر چه بود و نبود را از نزدیک دید. طرفداران اقای دوربینی دیگر بس کنید. ابروی تان پیش معاون محترم و تیم همراه رفت
» حمید | ساعت ۱۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
5
0
جناب معاون حالا که با چشمان خود همه چیز را دیدید لطفا این کار نیمه تمام را تمام کنید
» کارمند | ساعت ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
4
0
نفت ما لطفا گزارش دیروز را انعکاس دهید
» ح.گ | ساعت ۱۱:۱۴ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
4
0
ادعای خرابکاری و جوراب در جایی که حراست دارد خنده دار است. یعنی وقتی دوربین نباشد حراست بی تاثیر است! پس اقای مدیر عامل لطفا دروغ بس است
» رییس یکی از واحدهای عملیاتی | ساعت ۱۱:۱۸ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
4
0
دیروز تیر خلاص از جانب 200 نفر معترض شلیک شد. معاون و همراهان هم اوج افتضاح و حواشی این پالایشگاه را دیدند. دیگر کسی نمی تواند بگوید این اقا مدیر قابلی است مگر اینکه معنی قابل عوض شده باشد
» س.ص | ساعت ۱۱:۲۴ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
4
0
از دیروز شمارش معکوس برای اینها اغاز شد.
» حقیقت | ساعت ۱۱:۲۵ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
3
0
نفت ما متشکریم ما قدردان شما هستیم صدای ما را رساندی و از نزدیک هم حرفمان را شنیدند
» کارمند مهندسی | ساعت ۱۱:۲۸ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
3
0
درود بر شما همکاران عزیز که دیروز سنگتمام گذاشتید. تازه 500 نفر از کارکنان هم در دو شیفت دیگر بودند که در پالایشگاه نبودند. اگر خبر حضور معاون را کتمان نکرده بودند دیروز موج جمعیت این به اصطلاح و تیم حاکم پالایشگاه را با خود می برد
» حرف حق | ساعت ۱۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
4
0
ماجرای مفتضاحانه دیروز در پالایشگاه اراک باید هر چه زودتر تمام شود. این جناب به اصطلاح مدیر باید هر چه زودتر برود و ننگ بیشتر برای خودش نخرد مگر اینکه این میز انقدر در 4 سال گذشته داشته که بخواهد به هر قیمتی ساعت ها و روزهای ماندن پشت ان را افزود
» ج | ساعت ۱۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
4
0
مهندس صادق ابادی از صبوری و گشاده رویی تان ممنونیم
» کریم | ساعت ۱۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
3
0
نفت ما حرف ما را بگوش همه برسان لطفا
» علی | ساعت ۱۶:۴۱ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
4
0
باسلام قابل توجه مهندس صادق ابادی عزیز که این بابا ادعا کرده بودند این حواشی درست نیست و کار 3 تا 4 نفر است. از نزدیک ملاحظه فرمودید جناب مهندس
» غلام | ساعت ۲۰:۵۳ - ۱۳۹۶/۸/۳۰
5
0
مهندس صادق ابادی تورو خدا بداد پرسنل مظلوم پالایشگاه شازند برسید از دست این مدیر عامل دیکتاتور
» حمید | ساعت ۲۱:۴۹ - ۱۳۹۶/۹/۱
1
0
عالم همه مظهر خداست پس ترسی از دوربین نیست از قدیم گفتن ندزد و نترس
» مخاطب خاص | ساعت ۲۰:۲۱ - ۱۳۹۶/۹/۲
0
1
حداقل رعایت انصاف رو داشته باشید و نظرات موافق را هم نشر دهید
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما