آخرین اخبار
فراتر از نفت

نیاز صنعت نفت به حداقل ۲۰۰ میلیارد دلار سرمایه

اوج گیری مصرف بنزین کشور

نفت بین ۵۰ تا ۶۰ دلار ثابت خواهد ماند

چرا همه‌پرسی کردستان برای بازارهای نفت مهم است؟

سهم نفت در جهان ۲۰۴۰

رشد۴۸درصدی صادرات میعانات گازی از پایانه عسلویه

ملی حفاری با چه وضعی به سپهری تحویل داده شد

ثبات قیمت در بازار جهانی نفت

واکنش وزارت نفت به انتقادهای یک نماینده

صعود ۸ پله‌ای هلدینگ «پارسیان»

خبر جدید زنگنه در مورد دانشجویان دانشگاه نفت

بنزین با سلامت ما چه می‌کند؟

فراز و فرود بازار جهانی انرژی تا سال ۲۰۴۰

مقابله کویت با یک لکه نفتی دیگر

رشد تولید نفت شیل آمریکا

«تاپی» جایگزین واردات گاز از ایران نیست

نرخ سوخت باید شناور شود

افزایش صادرات نفت خام در نیمه دوم ۹۶

غول‌های نفتی سبزتر می‌شوند

شکست یارانه‌ای غول نفتی جهان

ایران پلاست و دومین جهش توسعه پتروشیمی

پیشرانهای موثر در چشم انداز انرژی جهان تا سال ۲۰۳۰

آیین معارفه مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران/تصویری

دوحه؛ میزبان دومین نشست کشورهای صادرکننده گاز

روسیه با کردستان عراق قرارداد گازی بست

زنگنه پاس طلایی ظریف را به گل پیروزی دولت تبدیل کرد

۹:۵۲ - ۱۳۹۶/۵/۲۵کد خبر: 64745
دبیر حزب اعتدال و توسعه شهرستان ماهشهر گفت: زنگنه در دقیقه نود، پاس طلایی ظریف را با قرارداد توتال به گل پیروزی دولت و ملت تبدیل کرد

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، قاسم امیری  بیان داشت: کابینه دوازدهم موثرتر از کابینه یازدهم خواهد بود. برخی اظهار نظرهای عجولانه بزرگان و نخبگان سیاسی باعث بالا رفتن سطح توقعات شده و می تواند به نومیدی مردم منتهی شود و انتخابات ۹۸ و ۱۴۰۰ را تحت الشعاع قرار دهد.

همه حامیان دولت باید تمام تلاش خود را معطوف به متقاعد کردن نمایندگان مجلس برای رای حداکثری به کابینه بنمایند. شاید کابینه پیشنهادی یک کابینه رویایی نباشد اما با توجه به محدودیت های واقعی، کابینه پیشنهادی سطح مناسبی دارد. قطعا  آقای دکتر روحانی  هم علاقه مند است که تمام وزرایش حداقل در حد ظریف و زنگنه باشند.

دبیر حزب اعتدال و توسعه شهرستان ماهشهر، افزود: تلاش مردم و گروههای مختلف در حمایت از دولت روحانی نباید در انتخاب آقای روحانی با رای ۲۴ میلیونی خلاصه شود. باید همه دلسوزان مملکت و جمهوری اسلامی تلاش کنند که اتفاقات منتهی به سالهای ۸۳ و ۸۴ که نوعی بی انگیزگی و رها کردن و نومیدی بود تکرار نشود. نوعی خستگی متاثر از فرآیند فرسایشی که بحران های مکرر و حرص رقیب برای کسب قدرت به هر قیمتی آنرا بوجود آورده بود‌.

امیری ادامه داد: معرفی مجدد زنگنه برای وزارتخانه نفت، از نقاط درخشان کابینه است که باعث غنا بخشیدن به مجموعه دولت دوازدهم خواهد شد. عملکرد چهارساله وی در دولت یازدهم مهمترین پشتیبان و مدافع برای او در روز اخذ رای از مجلس است. وی  وزیر توانمندی بود که علاوه بر سامان دادن به اوضاع در هم ریخته  وزارت نفت و عمل به وعده های خود در اوایل دوره وزارتش مبنی بر رساندن تولید به شاخص مطلوب، به نحو  شایسته ای از بستر فراهم شده از ره آورد برجام استفاده کرده و شرکت های بزرگ بین المللی را متقاعد کرد که قراردادهای تاریخی ببندند. در واقع زنگنه در دقیقه نود، پاس طلایی ظریف را با قرارداد توتال به گل پیروزی دولت و ملت تبدیل کرد.

وی گفت: زنگنه شجاع ترین وزیر دولت یازدهم بود که شجاعانه از دولت حمایت کرده و اعلام نمود هر مدیری که با دولت همراه نیست باید برود، موضوع بسیار مهمی که پاشنه آشیل دولت یازدهم  شده است. متاسفانه اینکه تعدادی از مدیران در دولت یازدهم همراه و همدل نبودند، واقعیتی انکار ناپذیر است. برخی ها یا آنقدر خنثی بوده اند که کاری به برنامه های دولت نداشته اند یا با مخالفان دولت همراه و همگام شده اند. به هرحال هر مدیری علاوه بر شایستگی باید با دولت مستقر همدل و همراه باشد. این دو شاخص باید پیش شرط اساسی برای انتخاب مدیران دولت دوازدهم باشد.

قاسم امیری در پایان افزود: مدیر موفق کسی است که بیلان کاری اش بعنوان پشتیبان و عامل بقاء یا ترفیع او باشد.(مهندس زنگنه از این دست مدیران است).توسل به راه های غیر حرفه ای و جمع آوری امضاء توسط کسانی که منافع آنها را تامین می کنی شیوه ای کهنه و قدیمی شده و از سر عجز و ناتوانی است. حمایت مخالفان دولت از برخی از این نیروها برانداختن پرده از چهره واقعی آنهاست.

 

 

منبع: ایلنا


خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:زنگنه، نفت ما
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما