آخرین اخبار
فراتر از نفت

قرار داد نفتی روسها با چینی ها

بی پی و انی در راه میدان نفتی مجنون عراق

موضع روسیه درباره تمدید کاهش تولید نفت به‌زودی مشخص می‌شود

افزایش اندک قیمت جهانی نفت

صادرات نفت جنوب عراق اوج می گیرد

تصاویر نشست کمیسیون انرژی با حضور وزیر نفت

نوسازی پالایشگاه آبادان شتاب گرفت

عربستان از مصرف بنزین مالیات می گیرد

بررسی تحویل قیر به دستگاه های اجرایی در کمیسیون بودجه

ایران بدنبال مشتریان جدید نفت در اروپا

میانگین مصرف بنزین ایرانی ها به ۸۱ میلیون لیتر رسید

تولید کننده شیل گس بعدی دنیا آرژانتین است؟!

پالایشگاه جده تعطیل شد

کشف گور دسته‌جمعی داخل چاه‌های نفت عراق

مذاکرات عراق و ترکیه برای از سرگیری صادرات نفت کرکوک

هماهنگی شرکت های تابعه وزارت نفت برای تنظیم بودجه سال آتی

جزییات قراردادوزارت نفت با بنیاد مستضعفان

عزم صنعت پتروشیمی برای حفظ سلامت کارکنان

نامه رئیس کمیسیون انرژی به زنگنه

حامی پیمانکاران ایرانی برای کسب حداکثر سهم از پروژه‎های نفتی هستیم

تصویری / امضای تفاهم‌نامه بین وزارت نفت و بنیاد مستضعفان

صادرات بی سابقه نفت آمریکا

توتال؛ مشتاق همکاری اما نگران تحریم ها

هندی ها سکوهای حفاریشان را از ایران می برند

جزئیات ۴۸۹ پرونده قاچاق نفتی

زنگنه پاس طلایی ظریف را به گل پیروزی دولت تبدیل کرد

۹:۵۲ - ۱۳۹۶/۵/۲۵کد خبر: 64745
دبیر حزب اعتدال و توسعه شهرستان ماهشهر گفت: زنگنه در دقیقه نود، پاس طلایی ظریف را با قرارداد توتال به گل پیروزی دولت و ملت تبدیل کرد

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، قاسم امیری  بیان داشت: کابینه دوازدهم موثرتر از کابینه یازدهم خواهد بود. برخی اظهار نظرهای عجولانه بزرگان و نخبگان سیاسی باعث بالا رفتن سطح توقعات شده و می تواند به نومیدی مردم منتهی شود و انتخابات ۹۸ و ۱۴۰۰ را تحت الشعاع قرار دهد.

همه حامیان دولت باید تمام تلاش خود را معطوف به متقاعد کردن نمایندگان مجلس برای رای حداکثری به کابینه بنمایند. شاید کابینه پیشنهادی یک کابینه رویایی نباشد اما با توجه به محدودیت های واقعی، کابینه پیشنهادی سطح مناسبی دارد. قطعا  آقای دکتر روحانی  هم علاقه مند است که تمام وزرایش حداقل در حد ظریف و زنگنه باشند.

دبیر حزب اعتدال و توسعه شهرستان ماهشهر، افزود: تلاش مردم و گروههای مختلف در حمایت از دولت روحانی نباید در انتخاب آقای روحانی با رای ۲۴ میلیونی خلاصه شود. باید همه دلسوزان مملکت و جمهوری اسلامی تلاش کنند که اتفاقات منتهی به سالهای ۸۳ و ۸۴ که نوعی بی انگیزگی و رها کردن و نومیدی بود تکرار نشود. نوعی خستگی متاثر از فرآیند فرسایشی که بحران های مکرر و حرص رقیب برای کسب قدرت به هر قیمتی آنرا بوجود آورده بود‌.

امیری ادامه داد: معرفی مجدد زنگنه برای وزارتخانه نفت، از نقاط درخشان کابینه است که باعث غنا بخشیدن به مجموعه دولت دوازدهم خواهد شد. عملکرد چهارساله وی در دولت یازدهم مهمترین پشتیبان و مدافع برای او در روز اخذ رای از مجلس است. وی  وزیر توانمندی بود که علاوه بر سامان دادن به اوضاع در هم ریخته  وزارت نفت و عمل به وعده های خود در اوایل دوره وزارتش مبنی بر رساندن تولید به شاخص مطلوب، به نحو  شایسته ای از بستر فراهم شده از ره آورد برجام استفاده کرده و شرکت های بزرگ بین المللی را متقاعد کرد که قراردادهای تاریخی ببندند. در واقع زنگنه در دقیقه نود، پاس طلایی ظریف را با قرارداد توتال به گل پیروزی دولت و ملت تبدیل کرد.

وی گفت: زنگنه شجاع ترین وزیر دولت یازدهم بود که شجاعانه از دولت حمایت کرده و اعلام نمود هر مدیری که با دولت همراه نیست باید برود، موضوع بسیار مهمی که پاشنه آشیل دولت یازدهم  شده است. متاسفانه اینکه تعدادی از مدیران در دولت یازدهم همراه و همدل نبودند، واقعیتی انکار ناپذیر است. برخی ها یا آنقدر خنثی بوده اند که کاری به برنامه های دولت نداشته اند یا با مخالفان دولت همراه و همگام شده اند. به هرحال هر مدیری علاوه بر شایستگی باید با دولت مستقر همدل و همراه باشد. این دو شاخص باید پیش شرط اساسی برای انتخاب مدیران دولت دوازدهم باشد.

قاسم امیری در پایان افزود: مدیر موفق کسی است که بیلان کاری اش بعنوان پشتیبان و عامل بقاء یا ترفیع او باشد.(مهندس زنگنه از این دست مدیران است).توسل به راه های غیر حرفه ای و جمع آوری امضاء توسط کسانی که منافع آنها را تامین می کنی شیوه ای کهنه و قدیمی شده و از سر عجز و ناتوانی است. حمایت مخالفان دولت از برخی از این نیروها برانداختن پرده از چهره واقعی آنهاست.

 

 

منبع: ایلنا


خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:زنگنه، نفت ما
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما