آخرین اخبار
فراتر از نفت

پتروشیمی خراسان پیشرو در کسب جوایز تعالی

برگزیدگان هشتمین همایش جایزه تعالی صنعت پتروشیمی معرفی شدند

راهکارهای نگهداشت توان تولید گاز در سرخون و گشوی جنوبی بررسی شد

توسعه پایدار صنعت پتروشیمی با استفاده از سیستم های نوین مدیریتی

فعالیت صیادان چینی در کانون آلودگی نفتی سانچی

مالچ طبیعی بهتر است یا مالچ صنعتی؟

تاپی بهتر است یا صلح ؟

اجرای ۸۰۰ کیلومتر شبکه گازرسانی در زاهدان تا پایان سال ۹۷

دستور توقف آزمون استخدامی وزارت نفت لغو شد

قرارداد های نفتی که امسال امضا نشد

پتروشیمی ها پیشرو تعالی در صنعت نفت

آخرین خبرها از پارامترهای بنزین تهران

تاکید بر لزوم مشارکت فعال هلدینگ ها در جایزه تعالی پتروشیمی

پیشرفت ۴۲ درصدی پروژه بهینه سازی POLY H پتروشیمی شهید تندگویان

دعوت هند از عربستان برای مشارکت در ذخایر نفت استراتژیک

مراسم چهلم شهدای نفتکش سانچی برگزار می شود

میانگین مصرف روزانه ۸۰ میلیون لیتر بنزین در سال ۹۶

مسولان فجایع زیستی پتروشیمی ها را می دانند اما نگاه ها منفعت طلبانه است!/ ۹۰درصد سرطان ها علت محیط زیستی دارند

صادرات ال پی جی ایران کاهش یافت

اسلام آباد: پروژه انتقال گاز ایران به پاکستان فریز نشده است

وزارت نفت پیگیر استفاده از توان داخلی در فاز ۱۱ است

آغاز ساخت خط لوله‌های پایانه جاسک

مجلس بودجه ۹۷ را تصویب کرد

مردم می توانند در خانه خود بنزین بزنند

سقف پاداش پایان خدمت بازنشستگان مشخص شد

زنگنه پاس طلایی ظریف را به گل پیروزی دولت تبدیل کرد

۹:۵۲ - ۱۳۹۶/۵/۲۵کد خبر: 64745
دبیر حزب اعتدال و توسعه شهرستان ماهشهر گفت: زنگنه در دقیقه نود، پاس طلایی ظریف را با قرارداد توتال به گل پیروزی دولت و ملت تبدیل کرد

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، قاسم امیری  بیان داشت: کابینه دوازدهم موثرتر از کابینه یازدهم خواهد بود. برخی اظهار نظرهای عجولانه بزرگان و نخبگان سیاسی باعث بالا رفتن سطح توقعات شده و می تواند به نومیدی مردم منتهی شود و انتخابات ۹۸ و ۱۴۰۰ را تحت الشعاع قرار دهد.

همه حامیان دولت باید تمام تلاش خود را معطوف به متقاعد کردن نمایندگان مجلس برای رای حداکثری به کابینه بنمایند. شاید کابینه پیشنهادی یک کابینه رویایی نباشد اما با توجه به محدودیت های واقعی، کابینه پیشنهادی سطح مناسبی دارد. قطعا  آقای دکتر روحانی  هم علاقه مند است که تمام وزرایش حداقل در حد ظریف و زنگنه باشند.

دبیر حزب اعتدال و توسعه شهرستان ماهشهر، افزود: تلاش مردم و گروههای مختلف در حمایت از دولت روحانی نباید در انتخاب آقای روحانی با رای ۲۴ میلیونی خلاصه شود. باید همه دلسوزان مملکت و جمهوری اسلامی تلاش کنند که اتفاقات منتهی به سالهای ۸۳ و ۸۴ که نوعی بی انگیزگی و رها کردن و نومیدی بود تکرار نشود. نوعی خستگی متاثر از فرآیند فرسایشی که بحران های مکرر و حرص رقیب برای کسب قدرت به هر قیمتی آنرا بوجود آورده بود‌.

امیری ادامه داد: معرفی مجدد زنگنه برای وزارتخانه نفت، از نقاط درخشان کابینه است که باعث غنا بخشیدن به مجموعه دولت دوازدهم خواهد شد. عملکرد چهارساله وی در دولت یازدهم مهمترین پشتیبان و مدافع برای او در روز اخذ رای از مجلس است. وی  وزیر توانمندی بود که علاوه بر سامان دادن به اوضاع در هم ریخته  وزارت نفت و عمل به وعده های خود در اوایل دوره وزارتش مبنی بر رساندن تولید به شاخص مطلوب، به نحو  شایسته ای از بستر فراهم شده از ره آورد برجام استفاده کرده و شرکت های بزرگ بین المللی را متقاعد کرد که قراردادهای تاریخی ببندند. در واقع زنگنه در دقیقه نود، پاس طلایی ظریف را با قرارداد توتال به گل پیروزی دولت و ملت تبدیل کرد.

وی گفت: زنگنه شجاع ترین وزیر دولت یازدهم بود که شجاعانه از دولت حمایت کرده و اعلام نمود هر مدیری که با دولت همراه نیست باید برود، موضوع بسیار مهمی که پاشنه آشیل دولت یازدهم  شده است. متاسفانه اینکه تعدادی از مدیران در دولت یازدهم همراه و همدل نبودند، واقعیتی انکار ناپذیر است. برخی ها یا آنقدر خنثی بوده اند که کاری به برنامه های دولت نداشته اند یا با مخالفان دولت همراه و همگام شده اند. به هرحال هر مدیری علاوه بر شایستگی باید با دولت مستقر همدل و همراه باشد. این دو شاخص باید پیش شرط اساسی برای انتخاب مدیران دولت دوازدهم باشد.

قاسم امیری در پایان افزود: مدیر موفق کسی است که بیلان کاری اش بعنوان پشتیبان و عامل بقاء یا ترفیع او باشد.(مهندس زنگنه از این دست مدیران است).توسل به راه های غیر حرفه ای و جمع آوری امضاء توسط کسانی که منافع آنها را تامین می کنی شیوه ای کهنه و قدیمی شده و از سر عجز و ناتوانی است. حمایت مخالفان دولت از برخی از این نیروها برانداختن پرده از چهره واقعی آنهاست.

 

 

منبع: ایلنا


خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:زنگنه، نفت ما
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما