آخرین اخبار
فراتر از نفت

این سرزمین نفت‌خیز برق ندارد

به آقای ترامپ پیشنهاد میکنم دست از تحریم نفت ایران بردارد

آغاز ثبت نام مسابقات ورزشی بازنشستگان نفت

گردشی تاریخی در "خرمکوشک"

جزئیات عرضه ارز پتروشیمی‌ها در نیما

مدیران شرکت نفتی سوئدی متهم شدند

تغییر نرخ خوراک پالایشگاه‌ها از فردا

بررسی نحوه عرضه نفت در بورس در کمیسیون انرژی

مهر تائید مجدد استاندارد بر محصولات تولیدی نفت پاسارگاد

تیم فوتبال نفت تهران منحل شد

پتروشیمی جم میزبان جلسه شورای راهبردی روابط عمومی شرکتهای تابعه صندوق بازنشستگی

ناکامی اوپک در جایگزینی نفت ایران

جزئیات نرخ سوخت شناورها

قطعا قاچاق سوخت سازمان یافته است

واکنش شرکت نفت به فیش حقوقی کاردُر

عربستان: کشورهای غربی را تحریم نفتی نمی‌کنیم

تحریم نفت ایران باعث نگرانی بازار شده است

یارانه ایرانیان در جیب قاچاقچیان سوخت

قیمت جهانی نفت افزایش یافت

برنامه‌‌ا‌ی برای دونرخی کردن بنزین وجود نداد

تشکیل کمیته‌ای در کمیسیون انرژی برای قاچاق سوخت

آمریکا: به خریداران نفت ایران معافیت می‌دهیم

درخواست سناتور آمریکایی برای تحریم نفتی عربستان

افزایش ظرفیت صد درصدی واحد MTBE پتروشیمی بندرامام

غیر قابل جبران بودن حذف نفت ایران از بازار جهانی

همکاری پایانه های نفتی با مشاوران شل

۱۱:۳ - ۱۳۹۶/۲/۲۷کد خبر: 59590
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از ورود این شرکت به عرصه برگزاری دوره های آموزشی بین المللی خبر داد و گفت: این امر ضمن فراهم سازی شرایط انتقال دانش و تکنولوژی روز دنیا، به اقتصاد کشور نیز کمک می کند.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،پیروز موسوی با بیان اینکه دوره آموزشی اصول طراحی و مدیریت سیستم های مخازن شرکت پایانه های نفتی ایران به استادی "هانس کویپرز" هم اکنون در محل هتل بزرگ تهران در حال برگزاری است، گفت: هم اکنون دانش و تکنولوژی روز در حوزه نگهداشت تولید، بهره برداری، طراحی و ساخت در دنیا در حال تحول است و این امر نیاز به آموزش های جدید برای همگام شدن با دانش جهان را دو چندان می کند.

موسوی افزود: شرکت پایانه های نفتی ایران هم اکنون با شرکت CBC هلند که مسئولیت پایانه نفتی روتردام هلند و ۶۰ پایانه صادراتی دیگر را بر عهده دارد و جز مشاوران شرکت شل هم هست، همکاری آموزشی دارد.

وی با بیان اینکه پایانه نفتی روتردام هلند، از بزرگترین پایانه های نفتی دنیاست که شرایطی مشابه پایانه خارگ را داراست، اضافه کرد: در پایانه روتردام، آخرین فناوری های مربوط به طراحی، نصب و نگهداری از مخازن نفتی به کار گرفته شده است.

موسوی افزود: شرکت پایانه های نفتی ایران همچنین به منظور آموزش اصول طراحی و مدیریت سیستم های مخازن از تجربیات "هانس کویپرز" مدیر سابق پایانه‌های نفتی شل که مدیریت مخازن پایانه  نفتی روتردام را هم بر عهده داشته است، استفاده می کند.

وی با اشاره به ورود شرکت پایانه های نفتی ایران در مسیر کاهش ریسک های عملیاتی در حوزه مخازن، گفت: با توجه به اهمیت این حوزه، برگزاری دوره های آموزشی تخصصی ادامه خواهد یافت چرا که این امر ضمن انتقال دانش و تکنولوژی روز دنیا به اقتصاد کشور هم کمک می کند.

 دوره آموزشی اصول طراحی و مدیریت سیستم های مخازن شرکت پایانه های نفتی ایران که صبح روز گذشته (۲۵ اردیبهشت ماه) در محل هتل بزرگ تهران آغاز به کار کرده روز آینده (۲۷ اردیبهشت ماه) به کار خود پایان می دهد. در این دوره آموزشی سه روزه شرکت های نفتی فعال در حوزه دریافت و ذخیره سازی و مدیریت مخازن نفتی در زمینه طراحی، ساخت، نگهداشت، بهره برداری و مدیریت هزینه و ایمنی مخازن حضور دارند. در ضمن در پایان این دوره آموزشی گواهینامه پایان دوره نیز صادر و به شرکت کنندگان اهدا می شود.

 

منبع: شرکت نفت


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما