آخرین اخبار
فراتر از نفت

بغداد به واردات انرژی از ایران ادامه می دهد

مذاکرات نفتی ایران و آذربایجان ادامه دارد

وحید نام‌نیک سرپرست شرکت پتروشیمی غدیر شد

صادرات نفت ترکمنستان نصف شد

برآورد چشم انداز نفت ایران در سال ۲۰۱۹

تولید نفت شیل آمریکا رکورد می زند

صادرات نفت ایران افزایش یافت

افزایش قیمت گاز و برق در سال آینده

مدیرعامل پتروشیمی فن آوران منصوب شد/حکم

قیمت جهانی نفت کاهش یافت

سناریوهای مرکز پژوهش‌ها در مورد قیمت بنزین

روایت زنگنه از کرسنت چیست؟

امام جمعه اهواز استعفا کرد

کره جنوبی یکصد میلیون دلار از ایران نفت خرید

انتشار دستاوردهای چهلمین فجر صنعت نفت در مجله «عصر کیمیاگری»

راه اندازی سامانه شناسایی تامین کنندگان و پیمانکاران ایرانول

کاهش صادرات نفت عربستان

پیش بینی قیمت نفت طی ۵ سال آینده

هند بزرگ‌ترین خریدار نفت ونزوئلا شد

کشف ۸۵۶۰ تن سوخت قاچاق در سمنان

خبر خوش برای کارکنان قراردادی نفت

تشریح اقدامات وزارت نفت برای رفع مشکلات

تغییر مکان ساخت پالایشگاه عربستانی در هند

نجات جان «بابک زنجانی» دست خودش است

هنوز تصمیمی برای بنزین گرفته نشده است

همکاری پایانه های نفتی با مشاوران شل

۱۱:۳ - ۱۳۹۶/۲/۲۷کد خبر: 59590
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از ورود این شرکت به عرصه برگزاری دوره های آموزشی بین المللی خبر داد و گفت: این امر ضمن فراهم سازی شرایط انتقال دانش و تکنولوژی روز دنیا، به اقتصاد کشور نیز کمک می کند.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،پیروز موسوی با بیان اینکه دوره آموزشی اصول طراحی و مدیریت سیستم های مخازن شرکت پایانه های نفتی ایران به استادی "هانس کویپرز" هم اکنون در محل هتل بزرگ تهران در حال برگزاری است، گفت: هم اکنون دانش و تکنولوژی روز در حوزه نگهداشت تولید، بهره برداری، طراحی و ساخت در دنیا در حال تحول است و این امر نیاز به آموزش های جدید برای همگام شدن با دانش جهان را دو چندان می کند.

موسوی افزود: شرکت پایانه های نفتی ایران هم اکنون با شرکت CBC هلند که مسئولیت پایانه نفتی روتردام هلند و ۶۰ پایانه صادراتی دیگر را بر عهده دارد و جز مشاوران شرکت شل هم هست، همکاری آموزشی دارد.

وی با بیان اینکه پایانه نفتی روتردام هلند، از بزرگترین پایانه های نفتی دنیاست که شرایطی مشابه پایانه خارگ را داراست، اضافه کرد: در پایانه روتردام، آخرین فناوری های مربوط به طراحی، نصب و نگهداری از مخازن نفتی به کار گرفته شده است.

موسوی افزود: شرکت پایانه های نفتی ایران همچنین به منظور آموزش اصول طراحی و مدیریت سیستم های مخازن از تجربیات "هانس کویپرز" مدیر سابق پایانه‌های نفتی شل که مدیریت مخازن پایانه  نفتی روتردام را هم بر عهده داشته است، استفاده می کند.

وی با اشاره به ورود شرکت پایانه های نفتی ایران در مسیر کاهش ریسک های عملیاتی در حوزه مخازن، گفت: با توجه به اهمیت این حوزه، برگزاری دوره های آموزشی تخصصی ادامه خواهد یافت چرا که این امر ضمن انتقال دانش و تکنولوژی روز دنیا به اقتصاد کشور هم کمک می کند.

 دوره آموزشی اصول طراحی و مدیریت سیستم های مخازن شرکت پایانه های نفتی ایران که صبح روز گذشته (۲۵ اردیبهشت ماه) در محل هتل بزرگ تهران آغاز به کار کرده روز آینده (۲۷ اردیبهشت ماه) به کار خود پایان می دهد. در این دوره آموزشی سه روزه شرکت های نفتی فعال در حوزه دریافت و ذخیره سازی و مدیریت مخازن نفتی در زمینه طراحی، ساخت، نگهداشت، بهره برداری و مدیریت هزینه و ایمنی مخازن حضور دارند. در ضمن در پایان این دوره آموزشی گواهینامه پایان دوره نیز صادر و به شرکت کنندگان اهدا می شود.

 

منبع: شرکت نفت


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما