آخرین اخبار
فراتر از نفت

پاسخ بازرگانی پتروشیمی به حواشی پتروشیمی ایلام

انتصاب های جدید در شرکت متن

سرنوشت فروش نفت به ناجا مشخص نیست

کشف میدان نفت و گاز غیر متعارف در آمریکا

احتمال تعطیلی بزرگترین میدان نفتی لیبی

اویک برنده مناقصه توسعه میدان نفتی رامشیر شد

اولویت سازمان منطقه ویژه پارس

افتتاح آخرین واحد میدان گازی قطب شمال

تجمع رانندگان مستقر در دکل های شرکت ملی حفاری/عکس

پرداخت مطالبات پرسنل شرکت ملی حفاری حق قانونی شان است

ژنرال سابق ونزوئلا رئیس اوپک شد

راهکاری جهت حرکت به سمت توسعه ی پایدار نفت

تردید در تحقق درآمدهای بودجه ۹۸

اتفاقی عجیب در شستا؛

قیمت نفت از مرز ۶۲ دلار گذشت

فروش نفت ونزوئلا با ارز دیجیتال

فروش نفت که نشد کار!

زمان عرضه بعدی نفت در بورس

نقشه عربستان برای آرامکو

تعمیر و راه‎اندازی یک توربین با توان متخصصان نفت و گاز آغاجاری

متهم اول در خصوص فساد می‌تواند دولت باشد

ماجرای درگیری زنگنه با وزیر انرژی امارات چه بود؟

سرمایه گذاری ۲۷۰ میلیون دلاری لوک اویل در میدان ژنیس قزاقستان

سرنوشت نفت های فروخته شده در بورس چه شده است؟

افزایش ۲۰درصدی حقوق کارمندان با کاهش ارزش پول ملی تناسبی ندارد

همکاری پایانه های نفتی با مشاوران شل

۱۱:۳ - ۱۳۹۶/۲/۲۷کد خبر: 59590
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از ورود این شرکت به عرصه برگزاری دوره های آموزشی بین المللی خبر داد و گفت: این امر ضمن فراهم سازی شرایط انتقال دانش و تکنولوژی روز دنیا، به اقتصاد کشور نیز کمک می کند.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،پیروز موسوی با بیان اینکه دوره آموزشی اصول طراحی و مدیریت سیستم های مخازن شرکت پایانه های نفتی ایران به استادی "هانس کویپرز" هم اکنون در محل هتل بزرگ تهران در حال برگزاری است، گفت: هم اکنون دانش و تکنولوژی روز در حوزه نگهداشت تولید، بهره برداری، طراحی و ساخت در دنیا در حال تحول است و این امر نیاز به آموزش های جدید برای همگام شدن با دانش جهان را دو چندان می کند.

موسوی افزود: شرکت پایانه های نفتی ایران هم اکنون با شرکت CBC هلند که مسئولیت پایانه نفتی روتردام هلند و ۶۰ پایانه صادراتی دیگر را بر عهده دارد و جز مشاوران شرکت شل هم هست، همکاری آموزشی دارد.

وی با بیان اینکه پایانه نفتی روتردام هلند، از بزرگترین پایانه های نفتی دنیاست که شرایطی مشابه پایانه خارگ را داراست، اضافه کرد: در پایانه روتردام، آخرین فناوری های مربوط به طراحی، نصب و نگهداری از مخازن نفتی به کار گرفته شده است.

موسوی افزود: شرکت پایانه های نفتی ایران همچنین به منظور آموزش اصول طراحی و مدیریت سیستم های مخازن از تجربیات "هانس کویپرز" مدیر سابق پایانه‌های نفتی شل که مدیریت مخازن پایانه  نفتی روتردام را هم بر عهده داشته است، استفاده می کند.

وی با اشاره به ورود شرکت پایانه های نفتی ایران در مسیر کاهش ریسک های عملیاتی در حوزه مخازن، گفت: با توجه به اهمیت این حوزه، برگزاری دوره های آموزشی تخصصی ادامه خواهد یافت چرا که این امر ضمن انتقال دانش و تکنولوژی روز دنیا به اقتصاد کشور هم کمک می کند.

 دوره آموزشی اصول طراحی و مدیریت سیستم های مخازن شرکت پایانه های نفتی ایران که صبح روز گذشته (۲۵ اردیبهشت ماه) در محل هتل بزرگ تهران آغاز به کار کرده روز آینده (۲۷ اردیبهشت ماه) به کار خود پایان می دهد. در این دوره آموزشی سه روزه شرکت های نفتی فعال در حوزه دریافت و ذخیره سازی و مدیریت مخازن نفتی در زمینه طراحی، ساخت، نگهداشت، بهره برداری و مدیریت هزینه و ایمنی مخازن حضور دارند. در ضمن در پایان این دوره آموزشی گواهینامه پایان دوره نیز صادر و به شرکت کنندگان اهدا می شود.

 

منبع: شرکت نفت


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما