آخرین اخبار
فراتر از نفت

تندیس زرین نوآوری به نفت پاسارگاد رسید

سرمایه گذاری ۳میلیارد دلاری نفتی چین در ایران

رشد ۱۶ دلاری قیمت نفت ایران

افزایش قیمت به ۶۱ دلار و ۷۲ سنت

پتروشیمی جم میزبان اجلاس مدیران روابط عمومی پتروشیمی

هشدار تولیدکنندگان محصولات روانکار

اسلام آباد به خرید گاز قطر ادامه می دهد

خودنمایی نفت در بودجه ۹۸

پیش بینی کاهش مصرف روزانه نفت عربستان

پتروشیمی بوشهر با تمامی پیمانکاران تسویه نموده است

تاکید مدیرعامل پتروشیمی جم بر لزوم ارتقای جایگاه روابط عمومی ها

سومین عرضه نفت در بورس با حضور خارجی‌ها

بازدید مدیر عاملNPC از طرح های پتروشیمی عسلویه

هند نفت ایران را تنها به پالایشگاه‌های دولتی می‌دهد

جلوگیری از خروج ۵۰ میلیون یورو ارز با کاتالیست های ایرانی

حل مشکلات خانواده صنعت پتروشیمی در اولویت است

مجوز مجلس برای تهاتر نفتی طلب پیمانکاران از دولت

دزدی تجهیزات حفاری در مکزیک

چرا پتروامید وارد بازار بورس نشد؟

آمریکا صادرکننده خالص نفت خام می‌شود

آمریکا معافیت‌ها از تحریم نفتی ایران را تمدید می‌کند

قیمت نفت مجدد ۶۰ دلاری شد

زیمبابوه گرانترین بنزین جهان را دارد

وزرات نفت می‌تواند اوراق مالی منتشر کند

امید ژاپن به عربستان برای جایگزنی نفت ایران

‍ پیوندی در ماهشهر:

برای آینده‌ی تاپیکو برنامه داریم

۸:۳ - ۱۳۹۶/۲/۲۰کد خبر: 59457
مدیرعامل تاپیکو، در بازدید از مجتمع پتروشیمی غدیر در ماهشهر ضمن استماع گزارشی از آخرین وضعیت تولید و طرح‌های توسعه این شرکت گفت: مجموعه عملکرد پتروشیمی غدیر در دو سال گذشته حرکتی رو به جلو بوده و شایسته است این مجموعه اقدامات و حرکت‌ها به نحو مطلوب منعکس گردد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،محمدحسن پیوندی با بیان اینکه در حوزه زیرساختی ما مشکلات جدی و فراوانی در تاپیکو داشتیم گفت: به عنوان یک فرد توسعه نگر و با یک تفکر توسعه‌ای برنامه توسعه و تحول تاپیکو سه مطلب و پیش‌نیاز اصلی لازم داشت که بلافاصله بعد از پذیرش مسئولیت این هلدینگ، برای تامین آنها اقدام کردیم.

وی افزود: یکی از مهمترین موارد، اصلاح ساختار سازمانی بود که با اهداف یک هلدینگ پیشرو همخوانی نداشت. در چارت جدید ساختار سازمانی بر اساس اهداف و برنامه‌های پیش روی تاپیکو طراحی شده است.

مدیرعامل تاپیکو گفت: نکته دوم تجریه اراک برای تربیت نخبگان دانشگاهی بود. در صورتی که ثبات مدیریت باشد از فرصت پروژه ها استفاده خواهیم کرد تا مدیران آینده تاپیکو را با آموزش‌های صحیح و اصولی تربیت کنیم و آموزش بدهیم. چون تنها فضایی که می‌تواند به تربیت عملی نخبگان بیانجامد همین فرصت پروژه‌هاست.

پیوندی ادامه داد: موضوع سوم ساختمان اداری تاپیکو بود که می‌بایست برای این برنامه‌ها دارای زیرساختهای لازم باشد. که با لطف خدا نهایی شد و به زودی تجهیز خواهد شد.

 پیوندی گفت: چیزی که در برنامه خواهیم داشت این است که ارتباط با مدیران شرکتها در ساختمان جدید بطور مستمر برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: برنامه آموزشی ۳۵ تا ۴۰ نفر از نخبگان جوان دانشگاهی به زودی تکمیل شده و اجرایی خواهد شد. اگر ثبات مدیریت وجود داشته باشد، تا دو سال آینده برای تاپیکو نیروسازی خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و‌ گاز و‌پتروشیمی تامین گفت: تاپیکو بهترین هلدینگ موجود کشور است اما کسی این را نمی داند. دلیلش این است که اولا ما دسترسی به سبد بزرگی از محصولات داریم که در باقی هلدینگها وجود ندارد‌. همچنین ما خوراک مایع نداریم و این هم از نظر امنیت اقتصادی و هم از نظر ایمنی و HSE حسن بزرگی است. چون هم با نوسانات قیمت نفت در جهان بطور مستقیم روی ما تاثیر نمی‌گذارد و هم در حوزه ایمنی آسیب‌های کمتری به نسبت خوراک مایع متوجه آن است.

پیوندی تصریح کرد: ما در تمام پتروشیمی های کشور حضور داریم. در مارون، هلدینگ خلیج فارس، برزویه، جم، اراک، خارک، مروارید، مرجان و حتی در خط لوله غرب هم حضور داریم و این ظرفیت بسیار بزرگی برای تاپیکو ایجاد کرده است.

وی افزود: بزرگترین سهم قیر و روغن پایه کشور در اختیار تاپیکو است، ۴۹ درصد سهام نفت ستاره خلیج فارس متعلق به تاپیکو است. توزیع کل گاز مایع کشور در اختیار تاپیکو است.

پیوندی خاطرنشان کرد: این طیف از محصولات پتانسیل و پرفورمنس بسیار زیادی در اختیار تاپیکو قرار داده است.

 

منبع: روابط عمومی تاپیکو


خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:تاپیکو، نفت ما
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما