آخرین اخبار
فراتر از نفت

پیام وزیر نفت به مناسبت ملی شدن صنعت نفت

نفت مناطق مرکزی قرارداد جدید بست

بهای سبد نفتی اوپک افزایش یافت

کاهش صادرات نفت خام عربستان

فروش نفت ونزوئلا به روسیه

آتش سوزی در مجتمع پتروشیمی آمریکا

آتش نفت در یک زمستان داغ

افزایش واردات نفت کره جنوبی از ایران

قیمت نفت افزایش یافت

تقدیر مدیریت بحران خوزستان از مدیرعامل نفت خیز جنوب

بازداشت یکی از متهمان پرونده پتروشیمی

اجرای پروژه های جدید در ملی حفاری

نفت برای هفتمین بار به بورس می‌آید

تحریم ایران به بازار انرژی ضرر زد

بازدید مدیر عامل پتروشیمی تندگویان از پژوهشگاه پلیمر/تصویری

ایالات متحده؛ ابرقدرت یا آنارشیست انرژی!؟

پروژه تبلیغاتی ۱۰میلیارد تومانی نفت و گاز پارس چگونه بدون مناقصه برگزار شد؟!

قاچاق سوخت توسط افراد صاحب نفوذ

قیمت جهانی نفت کاهش یافت

انتصاب جدید در پالایش نفت امام خمینی شازند

عراق صادرات نفت خود را کاهش داد

قیمت بنزین افزایش پیدا نمی‌کند

خطر مرگ برای نفت شیل آمریکا

بارگیری آخرین محموله نفتی ژاپن از ایران

مجلس آمادگی حل مشکل تولیدکنندگان روغن را دارد

‍ پیوندی در ماهشهر:

برای آینده‌ی تاپیکو برنامه داریم

۸:۳ - ۱۳۹۶/۲/۲۰کد خبر: 59457
مدیرعامل تاپیکو، در بازدید از مجتمع پتروشیمی غدیر در ماهشهر ضمن استماع گزارشی از آخرین وضعیت تولید و طرح‌های توسعه این شرکت گفت: مجموعه عملکرد پتروشیمی غدیر در دو سال گذشته حرکتی رو به جلو بوده و شایسته است این مجموعه اقدامات و حرکت‌ها به نحو مطلوب منعکس گردد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،محمدحسن پیوندی با بیان اینکه در حوزه زیرساختی ما مشکلات جدی و فراوانی در تاپیکو داشتیم گفت: به عنوان یک فرد توسعه نگر و با یک تفکر توسعه‌ای برنامه توسعه و تحول تاپیکو سه مطلب و پیش‌نیاز اصلی لازم داشت که بلافاصله بعد از پذیرش مسئولیت این هلدینگ، برای تامین آنها اقدام کردیم.

وی افزود: یکی از مهمترین موارد، اصلاح ساختار سازمانی بود که با اهداف یک هلدینگ پیشرو همخوانی نداشت. در چارت جدید ساختار سازمانی بر اساس اهداف و برنامه‌های پیش روی تاپیکو طراحی شده است.

مدیرعامل تاپیکو گفت: نکته دوم تجریه اراک برای تربیت نخبگان دانشگاهی بود. در صورتی که ثبات مدیریت باشد از فرصت پروژه ها استفاده خواهیم کرد تا مدیران آینده تاپیکو را با آموزش‌های صحیح و اصولی تربیت کنیم و آموزش بدهیم. چون تنها فضایی که می‌تواند به تربیت عملی نخبگان بیانجامد همین فرصت پروژه‌هاست.

پیوندی ادامه داد: موضوع سوم ساختمان اداری تاپیکو بود که می‌بایست برای این برنامه‌ها دارای زیرساختهای لازم باشد. که با لطف خدا نهایی شد و به زودی تجهیز خواهد شد.

 پیوندی گفت: چیزی که در برنامه خواهیم داشت این است که ارتباط با مدیران شرکتها در ساختمان جدید بطور مستمر برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: برنامه آموزشی ۳۵ تا ۴۰ نفر از نخبگان جوان دانشگاهی به زودی تکمیل شده و اجرایی خواهد شد. اگر ثبات مدیریت وجود داشته باشد، تا دو سال آینده برای تاپیکو نیروسازی خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و‌ گاز و‌پتروشیمی تامین گفت: تاپیکو بهترین هلدینگ موجود کشور است اما کسی این را نمی داند. دلیلش این است که اولا ما دسترسی به سبد بزرگی از محصولات داریم که در باقی هلدینگها وجود ندارد‌. همچنین ما خوراک مایع نداریم و این هم از نظر امنیت اقتصادی و هم از نظر ایمنی و HSE حسن بزرگی است. چون هم با نوسانات قیمت نفت در جهان بطور مستقیم روی ما تاثیر نمی‌گذارد و هم در حوزه ایمنی آسیب‌های کمتری به نسبت خوراک مایع متوجه آن است.

پیوندی تصریح کرد: ما در تمام پتروشیمی های کشور حضور داریم. در مارون، هلدینگ خلیج فارس، برزویه، جم، اراک، خارک، مروارید، مرجان و حتی در خط لوله غرب هم حضور داریم و این ظرفیت بسیار بزرگی برای تاپیکو ایجاد کرده است.

وی افزود: بزرگترین سهم قیر و روغن پایه کشور در اختیار تاپیکو است، ۴۹ درصد سهام نفت ستاره خلیج فارس متعلق به تاپیکو است. توزیع کل گاز مایع کشور در اختیار تاپیکو است.

پیوندی خاطرنشان کرد: این طیف از محصولات پتانسیل و پرفورمنس بسیار زیادی در اختیار تاپیکو قرار داده است.

 

منبع: روابط عمومی تاپیکو


خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:تاپیکو، نفت ما
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما