آخرین اخبار
فراتر از نفت

تایید مسیر جایگزین خط لوله کی استون ایکس ال

تهدید گازی امریکا برای تولید کنندگان سنتی

تولید سوخت از تفاله‌های قهوه در لندن

توتال یک روز از برنامه پیش‌بینی شده عقب نیست

عراق چوب لای چرخ اوپک گذاشت

قرار داد نفتی روسها با چینی ها

بی پی و انی در راه میدان نفتی مجنون عراق

موضع روسیه درباره تمدید کاهش تولید نفت به‌زودی مشخص می‌شود

افزایش اندک قیمت جهانی نفت

صادرات نفت جنوب عراق اوج می گیرد

تصاویر نشست کمیسیون انرژی با حضور وزیر نفت

نوسازی پالایشگاه آبادان شتاب گرفت

عربستان از مصرف بنزین مالیات می گیرد

بررسی تحویل قیر به دستگاه های اجرایی در کمیسیون بودجه

ایران بدنبال مشتریان جدید نفت در اروپا

میانگین مصرف بنزین ایرانی ها به ۸۱ میلیون لیتر رسید

تولید کننده شیل گس بعدی دنیا آرژانتین است؟!

پالایشگاه جده تعطیل شد

کشف گور دسته‌جمعی داخل چاه‌های نفت عراق

مذاکرات عراق و ترکیه برای از سرگیری صادرات نفت کرکوک

هماهنگی شرکت های تابعه وزارت نفت برای تنظیم بودجه سال آتی

جزییات قراردادوزارت نفت با بنیاد مستضعفان

عزم صنعت پتروشیمی برای حفظ سلامت کارکنان

نامه رئیس کمیسیون انرژی به زنگنه

حامی پیمانکاران ایرانی برای کسب حداکثر سهم از پروژه‎های نفتی هستیم

برگزیدگان پنجمین جشنواره نفت و رسانه مشخص شدند + عکس

۱۴:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷کد خبر: 57395
پنجمین جشنواره نفت و رسانه، با حضور مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت، امیر حسین زمانی نیا، معاون وزیر نفت در امور بین الملل و بازرگانی، سعید خوشرو، مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران، الیاس حضرتی، نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی، داوران پنجمین جشنواره نفت و رسانه و جمع زیادی از اصحاب رسانه‎ برگزار شد. شایان ذکر است در این دوره از جشنواره نفت و رسانه، ماهنامه عصر کیمیاگری با چهار برگزیده در سه بخش توانست بیشترین جایزه را به خود اختصاص دهد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، وزیر نفت شامگاه دوشنبه (١٧ اسفندماه) با حضور در پنجمین جشنواره نفت و رسانه از برگزیدگان و خالقان آثار قدردانی کرد.

پنجمین جشنواره نفت و رسانه، با حضور مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت، امیر حسین زمانی نیا، معاون وزیر نفت در امور بین الملل و بازرگانی، سعید خوشرو، مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران، الیاس حضرتی، نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی، داوران پنجمین جشنواره نفت و رسانه و جمع زیادی از اصحاب رسانه برگزار شد.

در این جشنواره، برگزیدگان ٤٥٧ اثر ارسال شده از میان ١٠٧ صاحب اثر به دبیرخانه در ١٠ رشته معرفی و از پدید آورندگان با اهدای تندیس جشنواره، لوح سپای و جایزه قدردانی شد.

برگزیدگان بخش‌های مختلف به شرح زیر است:

١- سرمقاله و یادداشت: امین فغفوری آذر از نشریه تازه های انرژی، مهدی حاجیوند از هفته نامه بورس و فرزین سوادکوهی از روزنامه عصر اقتصاد به ترتیب نفرات نخست تا سوم برگزیده این بخش شدند.

٢- مقاله: رامین فروزنده از نشریه تجارت فردا، نادعلی بای از ماهنامه عصر کیمیاگری و حمیدرضا شکوهی از ماهنامه عصر کیمیاگری به ترتیب به عنوان نفرات نخست تا سوم این بخش از جشنواره شدند.

٣- گزارش خبری: نرگس رسولی از روزنامه اعتماد، محمدعلی زمان خانی از خبرگزاری مهر و حوریه قاسمی از هفته نامه صدا، به ترتیب نفرات نخست تا سوم این بخش شدند.

٤- تیتر: شیوا سعیدی از روزنامه شهروند، متین کاکویی از خبرگزاری ایسنا و سجاد خیر آبادی از ماهنامه دنیای پتروشیمی به ترتیب رتبههای نخست تا سوم این بخش را به خود اختصاص دادند.

٥- گفتوگو: رضا زندی از هفته نامه صدا، عطیه لباف از روزنامه ایران و پروین فغفوری از ماهنامه تازه های انرژی در این بخش به ترتیب رتبههای نخست تا سوم را کسب کردند.

٦- خبر: مهناز عبدی از روزنامه تهران تایمز، سید بهادر حسینی از خبرگزاری ایرنا و علی شفائی از روزنامه جهان اقتصاد به ترتیب در این بخش رتبههای نخست تا سوم را به دست آوردند.

٧- نقد: میثم قدیری از ماهنامه عصر کیمیاگری، علی دارایی از نشریه پیام عسلویه و احسان نجابت از سایت نکونیوز به ترتیب نفرات نخست تا سوم این بخش شدند.

٨- بخش آثار صورتی و تصویری: محمدحسن فلاح از شبکه خبر، حمیدرضا کجوری از رادیو اقتصاد و زیبا اسماعیلی از واحد خبر رادیو به ترتیب رتبههای نخست تا سوم این بخش را به خود اختصاص دادند.

٩- بخش عکس: نسیم اعتمادی از روزنامه شهروند، سیدصلاح‌الدین حسینی از رسانه همدان نیوز به ترتیب به عنوان نخستین و دومین نفرات این بخش برگزیده شدند.

١٠- بخش طنز و کاریکاتور: محمدعلی خلجی از خبرگزاری فارس، علی کاشی از ماهنامه عصر کیمیاگری و احمدرضا سهرابی از روزنامه اعتماد به ترتیب در رتبه های نخست تا سوم برگزیدگان این بخش قرار گرفتند.

در ابتدای بخش اهدای جوایز و لوح سپاس برگزیدگان و خالقان آثار پنجمین جشنواره نفت و انرژی، از مژگان توانا،سردبیر گروه اقتصادی خبرگزاری ایرنا به دلیل  سالهای طولانی فعالیت خبری در عرصه صنعت نفت به عنوان پیشکسوت حوزه نفت و انرژی قدردانی شد.

شایان ذکر است در این دوره از جشنواره نفت و رسانه، ماهنامه عصر کیمیاگری با چهار برگزیده در سه بخش توانست بیشترین جایزه را به خود اختصاص دهد.

منبع: شانا


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما