آخرین اخبار
فراتر از نفت

برگزیدگان پنجمین جشنواره نفت و رسانه مشخص شدند + عکس

۱۴:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷کد خبر: 57395
پنجمین جشنواره نفت و رسانه، با حضور مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت، امیر حسین زمانی نیا، معاون وزیر نفت در امور بین الملل و بازرگانی، سعید خوشرو، مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران، الیاس حضرتی، نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی، داوران پنجمین جشنواره نفت و رسانه و جمع زیادی از اصحاب رسانه‎ برگزار شد. شایان ذکر است در این دوره از جشنواره نفت و رسانه، ماهنامه عصر کیمیاگری با چهار برگزیده در سه بخش توانست بیشترین جایزه را به خود اختصاص دهد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، وزیر نفت شامگاه دوشنبه (١٧ اسفندماه) با حضور در پنجمین جشنواره نفت و رسانه از برگزیدگان و خالقان آثار قدردانی کرد.

پنجمین جشنواره نفت و رسانه، با حضور مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت، امیر حسین زمانی نیا، معاون وزیر نفت در امور بین الملل و بازرگانی، سعید خوشرو، مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران، الیاس حضرتی، نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی، داوران پنجمین جشنواره نفت و رسانه و جمع زیادی از اصحاب رسانه برگزار شد.

در این جشنواره، برگزیدگان ٤٥٧ اثر ارسال شده از میان ١٠٧ صاحب اثر به دبیرخانه در ١٠ رشته معرفی و از پدید آورندگان با اهدای تندیس جشنواره، لوح سپای و جایزه قدردانی شد.

برگزیدگان بخش‌های مختلف به شرح زیر است:

١- سرمقاله و یادداشت: امین فغفوری آذر از نشریه تازه های انرژی، مهدی حاجیوند از هفته نامه بورس و فرزین سوادکوهی از روزنامه عصر اقتصاد به ترتیب نفرات نخست تا سوم برگزیده این بخش شدند.

٢- مقاله: رامین فروزنده از نشریه تجارت فردا، نادعلی بای از ماهنامه عصر کیمیاگری و حمیدرضا شکوهی از ماهنامه عصر کیمیاگری به ترتیب به عنوان نفرات نخست تا سوم این بخش از جشنواره شدند.

٣- گزارش خبری: نرگس رسولی از روزنامه اعتماد، محمدعلی زمان خانی از خبرگزاری مهر و حوریه قاسمی از هفته نامه صدا، به ترتیب نفرات نخست تا سوم این بخش شدند.

٤- تیتر: شیوا سعیدی از روزنامه شهروند، متین کاکویی از خبرگزاری ایسنا و سجاد خیر آبادی از ماهنامه دنیای پتروشیمی به ترتیب رتبههای نخست تا سوم این بخش را به خود اختصاص دادند.

٥- گفتوگو: رضا زندی از هفته نامه صدا، عطیه لباف از روزنامه ایران و پروین فغفوری از ماهنامه تازه های انرژی در این بخش به ترتیب رتبههای نخست تا سوم را کسب کردند.

٦- خبر: مهناز عبدی از روزنامه تهران تایمز، سید بهادر حسینی از خبرگزاری ایرنا و علی شفائی از روزنامه جهان اقتصاد به ترتیب در این بخش رتبههای نخست تا سوم را به دست آوردند.

٧- نقد: میثم قدیری از ماهنامه عصر کیمیاگری، علی دارایی از نشریه پیام عسلویه و احسان نجابت از سایت نکونیوز به ترتیب نفرات نخست تا سوم این بخش شدند.

٨- بخش آثار صورتی و تصویری: محمدحسن فلاح از شبکه خبر، حمیدرضا کجوری از رادیو اقتصاد و زیبا اسماعیلی از واحد خبر رادیو به ترتیب رتبههای نخست تا سوم این بخش را به خود اختصاص دادند.

٩- بخش عکس: نسیم اعتمادی از روزنامه شهروند، سیدصلاح‌الدین حسینی از رسانه همدان نیوز به ترتیب به عنوان نخستین و دومین نفرات این بخش برگزیده شدند.

١٠- بخش طنز و کاریکاتور: محمدعلی خلجی از خبرگزاری فارس، علی کاشی از ماهنامه عصر کیمیاگری و احمدرضا سهرابی از روزنامه اعتماد به ترتیب در رتبه های نخست تا سوم برگزیدگان این بخش قرار گرفتند.

در ابتدای بخش اهدای جوایز و لوح سپاس برگزیدگان و خالقان آثار پنجمین جشنواره نفت و انرژی، از مژگان توانا،سردبیر گروه اقتصادی خبرگزاری ایرنا به دلیل  سالهای طولانی فعالیت خبری در عرصه صنعت نفت به عنوان پیشکسوت حوزه نفت و انرژی قدردانی شد.

شایان ذکر است در این دوره از جشنواره نفت و رسانه، ماهنامه عصر کیمیاگری با چهار برگزیده در سه بخش توانست بیشترین جایزه را به خود اختصاص دهد.

منبع: شانا


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما