آخرین اخبار
فراتر از نفت

امضای تفاهم نامه شرکت پژوهش و فناوری با هلدینگ خلیج فارس

نگهداشت انرژی یک ضرورت ملی است

نیکلاس مادورو:۷۰ درصد افت تولید نفت را احیا می‌کنیم

کسب رتبه اول میزان تولید توسط پتروشیمی پردیس

تهران، میزبان اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران خواهد بود

درخشش پتروشیمی شیمی بافت در بین ۱۰۰ برند برتر صنعتی

تلاش ونزوئلا برای بازگشت به بازار نفت

تحقق "۹۸.۵" درصدی برنامه تولید گاز در سرخون و گشوی جنوبی

امکان عرضه بنزین کمتر از ۱۰۰۰ تومان فراهم می شود

بازار نفت اشباع می شود

مراحل سرمایه گذاری در تولید انرژی های تجدیدپذیر ایران

پتروشیمی خراسان پیشرو در کسب جوایز تعالی

برگزیدگان هشتمین همایش جایزه تعالی صنعت پتروشیمی معرفی شدند

راهکارهای نگهداشت توان تولید گاز در سرخون و گشوی جنوبی بررسی شد

توسعه پایدار صنعت پتروشیمی با استفاده از سیستم های نوین مدیریتی

فعالیت صیادان چینی در کانون آلودگی نفتی سانچی

مالچ طبیعی بهتر است یا مالچ صنعتی؟

تاپی بهتر است یا صلح ؟

اجرای ۸۰۰ کیلومتر شبکه گازرسانی در زاهدان تا پایان سال ۹۷

دستور توقف آزمون استخدامی وزارت نفت لغو شد

قرارداد های نفتی که امسال امضا نشد

پتروشیمی ها پیشرو تعالی در صنعت نفت

آخرین خبرها از پارامترهای بنزین تهران

تاکید بر لزوم مشارکت فعال هلدینگ ها در جایزه تعالی پتروشیمی

پیشرفت ۴۲ درصدی پروژه بهینه سازی POLY H پتروشیمی شهید تندگویان

برگزیدگان پنجمین جشنواره نفت و رسانه مشخص شدند + عکس

۱۴:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷کد خبر: 57395
پنجمین جشنواره نفت و رسانه، با حضور مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت، امیر حسین زمانی نیا، معاون وزیر نفت در امور بین الملل و بازرگانی، سعید خوشرو، مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران، الیاس حضرتی، نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی، داوران پنجمین جشنواره نفت و رسانه و جمع زیادی از اصحاب رسانه‎ برگزار شد. شایان ذکر است در این دوره از جشنواره نفت و رسانه، ماهنامه عصر کیمیاگری با چهار برگزیده در سه بخش توانست بیشترین جایزه را به خود اختصاص دهد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، وزیر نفت شامگاه دوشنبه (١٧ اسفندماه) با حضور در پنجمین جشنواره نفت و رسانه از برگزیدگان و خالقان آثار قدردانی کرد.

پنجمین جشنواره نفت و رسانه، با حضور مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت، امیر حسین زمانی نیا، معاون وزیر نفت در امور بین الملل و بازرگانی، سعید خوشرو، مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران، الیاس حضرتی، نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی، داوران پنجمین جشنواره نفت و رسانه و جمع زیادی از اصحاب رسانه برگزار شد.

در این جشنواره، برگزیدگان ٤٥٧ اثر ارسال شده از میان ١٠٧ صاحب اثر به دبیرخانه در ١٠ رشته معرفی و از پدید آورندگان با اهدای تندیس جشنواره، لوح سپای و جایزه قدردانی شد.

برگزیدگان بخش‌های مختلف به شرح زیر است:

١- سرمقاله و یادداشت: امین فغفوری آذر از نشریه تازه های انرژی، مهدی حاجیوند از هفته نامه بورس و فرزین سوادکوهی از روزنامه عصر اقتصاد به ترتیب نفرات نخست تا سوم برگزیده این بخش شدند.

٢- مقاله: رامین فروزنده از نشریه تجارت فردا، نادعلی بای از ماهنامه عصر کیمیاگری و حمیدرضا شکوهی از ماهنامه عصر کیمیاگری به ترتیب به عنوان نفرات نخست تا سوم این بخش از جشنواره شدند.

٣- گزارش خبری: نرگس رسولی از روزنامه اعتماد، محمدعلی زمان خانی از خبرگزاری مهر و حوریه قاسمی از هفته نامه صدا، به ترتیب نفرات نخست تا سوم این بخش شدند.

٤- تیتر: شیوا سعیدی از روزنامه شهروند، متین کاکویی از خبرگزاری ایسنا و سجاد خیر آبادی از ماهنامه دنیای پتروشیمی به ترتیب رتبههای نخست تا سوم این بخش را به خود اختصاص دادند.

٥- گفتوگو: رضا زندی از هفته نامه صدا، عطیه لباف از روزنامه ایران و پروین فغفوری از ماهنامه تازه های انرژی در این بخش به ترتیب رتبههای نخست تا سوم را کسب کردند.

٦- خبر: مهناز عبدی از روزنامه تهران تایمز، سید بهادر حسینی از خبرگزاری ایرنا و علی شفائی از روزنامه جهان اقتصاد به ترتیب در این بخش رتبههای نخست تا سوم را به دست آوردند.

٧- نقد: میثم قدیری از ماهنامه عصر کیمیاگری، علی دارایی از نشریه پیام عسلویه و احسان نجابت از سایت نکونیوز به ترتیب نفرات نخست تا سوم این بخش شدند.

٨- بخش آثار صورتی و تصویری: محمدحسن فلاح از شبکه خبر، حمیدرضا کجوری از رادیو اقتصاد و زیبا اسماعیلی از واحد خبر رادیو به ترتیب رتبههای نخست تا سوم این بخش را به خود اختصاص دادند.

٩- بخش عکس: نسیم اعتمادی از روزنامه شهروند، سیدصلاح‌الدین حسینی از رسانه همدان نیوز به ترتیب به عنوان نخستین و دومین نفرات این بخش برگزیده شدند.

١٠- بخش طنز و کاریکاتور: محمدعلی خلجی از خبرگزاری فارس، علی کاشی از ماهنامه عصر کیمیاگری و احمدرضا سهرابی از روزنامه اعتماد به ترتیب در رتبه های نخست تا سوم برگزیدگان این بخش قرار گرفتند.

در ابتدای بخش اهدای جوایز و لوح سپاس برگزیدگان و خالقان آثار پنجمین جشنواره نفت و انرژی، از مژگان توانا،سردبیر گروه اقتصادی خبرگزاری ایرنا به دلیل  سالهای طولانی فعالیت خبری در عرصه صنعت نفت به عنوان پیشکسوت حوزه نفت و انرژی قدردانی شد.

شایان ذکر است در این دوره از جشنواره نفت و رسانه، ماهنامه عصر کیمیاگری با چهار برگزیده در سه بخش توانست بیشترین جایزه را به خود اختصاص دهد.

منبع: شانا


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما