آخرین اخبار
فراتر از نفت

جوابیه شرکت انتقال گاز به یک گزارش +پاسخ"نفت ما"

کمک ۱۰۰ میلیون یورویی توتال برای بازسازی کلیسای نوتردام

راهکارهای برون رفت از معضل بیکاری در خوزستان

قیمت‌گذاری حامل‌های انرژی نیازمند تصمیمات منطقی و جسورانه است

کشف میدان نفتی جدید توسط اکسون موبیل

قرارداد نفتی باکو با bp

حفاران نفتی چین زیر گوش آمریکا

امریکا تحریم‌های ایران را کاهش می‌دهد

تخلف روسیه از توافق با اوپک

مصر جلوی عبور نفتکش‌های ایرانی را نمی‌‌گیرد

صادرات نفت عربستان کاهش یافت

کمک عربستان به عراق برای اکتشاف گاز

کدام کشورها بزرگترین ذخایر نفت جهان را دارند؟

افزایش صادرات نفت ایران به چین

اتصال پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول در آبادان به برق شهر

انتقاد برخی تولیدکنندگان بزرگ از روند طولانی تایید گواهی ثبت آماری

جوابیه شرکت انتقال گاز به گزارش "نفت ما"+پاسخ "نفت ما"

کناره گیری وزیر انرژی آمریکا از دولت

آمریکا صادرات نفت را ۲ برابر کرد

اعزام کاروان کمک‌های نفت فلات قاره به مناطق سیل‌زده

شرکت حفاری توران برنده قرارداد ۵۰۰ میلیون دلاری بی پی در دریای خزر

افزایش قیمت CNG ابلاغ شد

تمدید قرارداد حفاری و مهندسی bp در خزر

ارسال دومین محموله کمک های کارکنان آغاجاری به مناطق سیل زده

صادرات ماهانه نفت ایران به پایین‌ترین رقم رسید

نماینده مردم بندر ماهشهر:

خوزستان دچار تحریم داخلی شده است

۱۳:۱۶ - ۱۳۹۵/۹/۴کد خبر: 51661
می خواهم خارج از کلیشه از تحریم های داخلی بگویم، آقای رئیس جمهور جنوب خوزستان با ظرفیت های بی بدیل نفت و گاز پسوند جهانی دارد و احتمالا برای همین است که شامل تحریم های مدیریتی شده است.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، علی گلمرادی در نشست علنی امروز روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود اظهار کرد: بی‌تردید اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران از جنس استکبارستیزی است.

نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ملت ایران در ۲۲ بهمن سال ۵۷ و جنگ تحمیلی با اهدای خون مردم خود استکبارستیزی را در عمل نشان داد، گفت: این ملت امروز نیز با فناوری هسته‌ای، نانو، توفیقات علمی و دفاع از عقیده انقلابی‌گری توسط شهدای مدافع حرم استکبارستیزی ایرانیان را ادامه دادند.
وی ادامه داد: چنانچه روشن است امروز دغدغه نظام سلطه و در راس آن آمریکا با همه هویت های در ظاهر انتخاباتی چپ و راست، دموکرات و جمهوری خواه هراس از الگو پذیری ملت ها از انقلاب اسلامی ایران دارد.
گلمرادی گفت: بدیهی است کم‌رنگ کردن و به فراموشی سپردن نقاط برجسته و غرورآفرین انقلاب از اهداف اصلی تهاجم دشمنان نظام اسلامی است.
وی افزود: سیاست‌گذاران و دولت‌مردان ما در عرصه بین‌الملل نباید اجازه دهند دشمنی میان دولت‌ها به دشمنی میان ملت‌ها تبدیل شود تا محور عزت و مقاوم بودن ملت آزادی‌خواه بودن ایران اسلامی همچنان بدرخشد.
این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه دشمن اقتصاد ایران را هدف‌گذاری کرده است، تصریح کرد: دشمن فکر می کند اقتصاد نقطه ضعف ما بوده بر همین اساس رهبر معظم انقلاب بر اقتصاد مقاومتی تاکید کرده‌اند.
وی خطاب به کارگزاران نظام تاکید کرد: مسئولان نظام باید با پرورش نیروی انسانی داخلی و بومی در همه سطوح و بخش‌های کشور از بهانه‌های واهی اداری پرهیز کنند و در این رهگذر خانه ملت ریل‌گذار تمهید قانونی خدمت‌گزاری برای مجریان واقعی خواهد بود.
گلمردای با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه اش، گفت: من از سرزمینی آمده ام که وقتی حرف اول نام شهرهایش را در کنار هم می چینیم کلمه زیبایی با هم شکل می گیرد آری “ب” بندر امام، “الف” امیدیه، “ه” هدیجان و ” م” ماهشهر. در همین راستا و از همین تریبون به مردم دیارم که با هم بودنشان در علم و عمل است و علی رغم همه کاستی ها و بی مهری های تحمیلی، ولایتمدارانه در تمام صحنه ها حماسه می آفرینند به پاس اعتماد و گزینش این جانب به عنوان نماینده جنوب خوزستان در خانه ملت ابراز سپاسگزاری می کنم.
وی خطاب به رئیس جمهور، ادامه داد: می خواهم خارج از کلیشه از تحریم های داخلی بگویم، آقای رئیس جمهور جنوب خوزستان با ظرفیت های بی بدیل نفت و گاز پسوند جهانی دارد و احتمالا برای همین است که شامل تحریم های مدیریتی شده است.
نماینده مردم بندرماهشهر در مجلس دهم، افزود: جنوب خوزستان جهانی بوده و تحریم مدیریتی بومی شامل آن شده است، تحریم علنی اینکه وزارت نفت، راه و صنعت و معدن مدیران متخصص بومی را نادیده می گیرند و مدیر پروازی برای ما می فرستند به گونه ای که فرودگاه های منطقه محل ویراژ تجمل گرایی علنی آن ها شده است.
وی ادامه داد:  تحریم اینکه نفت و گاز و پتروشیمی دودش در چشم مردمان بیکار منطقه و سودش در جیب برخی مرفه نشینان می رود.
گلمرادی با بیان اینکه خوزستان مقام اول نفت و پتروشیمی و نقطه دوم تاسیسات فولاد و ذوب آهن و همچنین رتبه اول تولید خرما را دارد، گفت: از ظرفیت های بی شمار این استان تنها محرومیت عاید مردم شده است.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: حوزه انتخابیه بنده در انتظار نتایج برجام داخلی مسئولان هستند./

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما