آخرین اخبار
فراتر از نفت

امام جمعه اهواز استعفا کرد

کره جنوبی یکصد میلیون دلار از ایران نفت خرید

انتشار دستاوردهای چهلمین فجر صنعت نفت در مجله «عصر کیمیاگری»

راه اندازی سامانه شناسایی تامین کنندگان و پیمانکاران ایرانول

کاهش صادرات نفت عربستان

پیش بینی قیمت نفت طی ۵ سال آینده

هند بزرگ‌ترین خریدار نفت ونزوئلا شد

کشف ۸۵۶۰ تن سوخت قاچاق در سمنان

خبر خوش برای کارکنان قراردادی نفت

تشریح اقدامات وزارت نفت برای رفع مشکلات

تغییر مکان ساخت پالایشگاه عربستانی در هند

نجات جان «بابک زنجانی» دست خودش است

هنوز تصمیمی برای بنزین گرفته نشده است

قیمت جهانی نفت کاهش یافت

تولید نفت روسیه از عربستان پیشی گرفت

طرح احداث پتروپالایشگاه‌ها در نوبت بررسی

دختر بچه یک ساله ای که ۲۰۶ خریده است!/تصویر

چین چگونه ۱۰۲ شرکت بزرگ دولتی را مدیریت می‌کند؟

کاتالیست های ایرانی و راه اندازی پالایشگاه ستاره خلیج فارس

حمایت نفت پاسارگاد از تحقیقات علمی در قیر

افتتاح فاز سوم پالایشگاه ستاره /تصویری

آغاز احداث فاز ۴ ستاره خلیج فارس در آینده نزدیک

امروز؛ پنجمین عرضه نفت در بورس

غول پالایش هندی از آمریکا نفت می خرد

قرارداد سعودی‌ها برای تامین نفت پاکستان

مدیر نمایشگاه ایران پلاست:

زمان برگزاری نمایشگاه ایران پلاست تثبیت می شود

۱۳:۲۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۸کد خبر: 38636
مدیر نمایشگاه ایران پلاست با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره این نمایشگاه در مهرماه سال ٩٦ گفت: در حال تلاش هستیم که مهرماه را برای برگزاری دوره های آتی این نمایشگاه تثبیت کنیم.

به گزارش نفت ما ،محمد مقاره با اشاره به این که با لغوتحریمها شرکتهای خارجی بسیاری خواستار شرکت در دهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست شده اند، افزود: هم اکنون به دلیل پایان زمان ثبت نام شرکتهای داخلی و بین المللی و نبود فرصت کافی برای ایجاد تمهیدات لازم، این امکان وجود ندارد اما به همین دلیل یازدهمین دوره این نمایشگاه به جای دوسالانه بلافاصله در سال ٩٦ برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به این که زمان یک نمایشگاه معتبر بین المللی باید مشخص باشد، گفت: در حال تلاش هستیم که مهرماه را برای برگزاری نمایشگاه ایران پلاست تثبیت کنیم و امیدواریم از سال ٩٦ این نمایشگاه به صورت مرتب در مهرماه برگزار شود.

مقاره با اشاره به این که فضای دهمین نمایشگاه ایران پلاست به ٢٥ هزار مترمربع رسیده است، اظهار کرد: از این میزان حدود ٨ هزار مترمربع به شرکتهای خارجی و بیش از ١٧ هزار مترمربع به شرکتهای داخلی اختصاص یافته است.

 

پیش ثبت نام از شرکت کنندگان نمایشگاه یازدهم در این دوره

مدیر نمایشگاه ایران پلاست با اشاره به این که در تمام نمایشگاههای معتبر جهانی مانند کی پلاس و پلاست ایتالیا در میلان، پیش ثبت نام برای حضور در دوره آتی نمایشگاه نیز از شرکت کنندگان انجام می شود، تصریح کرد: این پیش ثبت نام به منظور افزایش اعتبار شرکتها و ثابت بودن جایگاه آنها در نمایشگاه است.

وی ادامه داد: در دوره دهم نمایشگاه ایران پلاست نیز پیش ثبت نام از علاقمندان شرکت کننده برای حضور دردوره آتی انجام می شود.

مقاره گفت: براساس مذاکره های انجام شده با شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی، تلاش ما بر این است که تغییری در سالنهای نمایشگاه ایران پلاست دوره یازدهم به منظور پیشبرد بهتر اهداف ایجاد نشود.

 

رونمایی از پوستر دوره یازدهم در دهمین نمایشگاه ایران پلاست

وی با اشاره به این که رونمایی از پوستر نمایشگاه یازدهم در دهمین نمایشگاه ایران پلاست انجام می شود، گفت: با این رونمایی، کارهای اجرایی نمایشگاه یازدهم نیز آغاز می شود.

 

سیستم پایش بازدیدکنندگان

مدیر نمایشگاه ایران پلاست با اشاره به این که در دهمین دوره این نمایشگاه تمام بازدیدکنندگان تعیین هویت می شوند، گفت: این کار برای مشخص شدن هدف، تحصیلات و اطلاعات تماس افراد بازدید کننده است.

وی با بیان این که تمام بازدیدکنندگان کارت بازدید دریافت خواهند کرد و در مبادی ورودی نمایشگاه ثبت نام خواهند شد، اظهار کرد: همچنین مشخصات بازدید کنندگان با سامانه ای که ستاد نمایشگاه ایران پلاست طراحی کرده است، در هنگام بازدید از غرفه های مختلف ثبت و مشخص می شود که هر بازدیدکننده از چه غرفه ای بازدید کرده است.

مقاره با اشاره به این که این سامانه، اطلاعات باارزشی را نیز در اختیار ما و غرفه داران قرار می دهد، گفت: با نام کاربردی و شناسه عبوری که ستاد نمایشگاه به غرفه داران می دهد، غرفه داران می توانند اطلاعات افراد بازدید کننده از غرفه خود را دریافت کند و در صورت لزوم با آنها تماس بگیرد.

به گفته مدیر نمایشگاه ایران پلاست، با این سامانه علاوه بر این که غرفه ها و سالنهایی که بیشترین بازدیدکننده را داشتند و همچنین حوزه های مورد علاقه افراد مشخص می شود، آمار مقایسه ای ارزشمندی نیز در اختیار ما قرار می گیرد.

 

نرم افزار موبایل نمایشگاه ایران پلاست

وی با اشاره به این که برای دهمین نمایشگاه ایران پلاست نرم افزار موبایل نیز طراحی شده است، افزود: در این نرم افزار، نقشه نمایشگاه، سالنها و همچنین اطلاعات غرفه ها وجود دارد.

مدیر نمایشگاه ایران پلاست با بیان این که سامانه اطلاعاتی و نرم افزار موبایل هم اکنون آماده هستند و هر دو توسط شرکتهای داخلی طراحی شده اند، تصریح کرد: کار پایش بازدیدکنندگان با این حجم و وسعت برای نخستین بار است که در کشور در حال انجام است.

به گفته وی، این نرم افزار از قبل از آغاز به کار نمایشگاه ایران پلاست بر روی سایت نمایشگاه، بازار،App Store و GooglePlay قرار داده می شود، ضمن این که در محیط برگزاری نمایشگاه نیز قابل بارگذاری است.

مدیر نمایشگاه ایران پلاست با اشاره به این که نرم افزار آماده است، ادامه داد: تنها اطلاعات ثبت نام کنندگان باید نهایی شود و بعد روی این نرم افزار قرار گیرد و امیدواریم تا نیمه اسفندماه این نرم افزار بر روی فروشگاههای موبایل بارگذاری شود.

 

انتشار کتاب ویژه ایران پلاست

مقاره از انتشار کتاب ویژه ایران پلاست خبر داد و گفت: این کتاب بررسی چهار حوزه نمایشگاه و تحلیل تأثیر نمایشگاه را انجام می دهد.

وی با اشاره به این که ستاد نمایشگاه ایران پلاست به دنبال فراهم کردن اینترنت رایگان برای تمامی غرفه گذاران است، افزود: در گذشته نمایشگاه اینترنتی با سرعت بسیار پایین و به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار می داد که در عمل کاربردی نبود اما امیدواریم در این نمایشگاه بتوانیم برای تمامی غرفه داران یک نام کاربری اختصاصی اینترنت تهیه کنیم.

 

چاپ نقشه نمایشگاه به صورت کتاب

مقاره با اشاره به این که در بیشتر نمایشگاهها، نقشه نمایشگاه به صورت تک برگی در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد، اظهار کرد: با الگوگیری از نمایشگاه کی پلاس، نقشه نمایشگاه دهم ایران پلاست به صورت یک کتابچه ٦٠ تا ٧٠ صفحه ای منتشر می شود که نقشه سالنها و اطلاعات غرفه ها در این کتابچه موجود است.

وی حضور پرتعداد رسانه ها در حمایت از نمایشگاه ایران پلاست را یکی از ویژگیهای این دوره نمایشگاه دانست و افزود: تاکنون ١٩ رسانه داخلی و یک رسانه خارجی به عنوان حامی رسانه ای، نمایشگاه ایران پلاست را همراهی می کنند.

مدیر نمایشگاه ایران پلاست با بیان این که در حوزه های مختلف این نمایشگاه، ویژه نامه های متفاوتی نیز منتشر خواهد شد، ادامه داد: به منظور ایجاد تنوع اطلاع رسانی، این ویژه نامه ها در حوزه های مختلف، روزنامه، هفته نامه و ماهنامه پوشش داده شده اند.

وی با اشاره به این که تیم نظرسنجی نمایشگاه ایران پلاست بعد از پایان نمایشگاه با شرکت کنندگان در ارتباط خواهند بود، گفت: این نظرسنجی به منظور ارزیابی تأثیر نمایشگاه بر کسب و کار شرکت کنندگان، رفع نقاط ضعف و افزایش نقاط قوت نمایشگاه برای دوره های آتی نمایشگاه است که حدود ٦ ماه پس از نمایشگاه منتشر می شود.

منبع: سایت خبری وزارت نفت


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما