آخرین اخبار
فراتر از نفت

پتروشیمی جم میزبان اجلاس مدیران روابط عمومی پتروشیمی

هشدار تولیدکنندگان محصولات روانکار

اسلام آباد به خرید گاز قطر ادامه می دهد

خودنمایی نفت در بودجه ۹۸

پیش بینی کاهش مصرف روزانه نفت عربستان

پتروشیمی بوشهر با تمامی پیمانکاران تسویه نموده است

تاکید مدیرعامل پتروشیمی جم بر لزوم ارتقای جایگاه روابط عمومی ها

سومین عرضه نفت در بورس با حضور خارجی‌ها

بازدید مدیر عاملNPC از طرح های پتروشیمی عسلویه

هند نفت ایران را تنها به پالایشگاه‌های دولتی می‌دهد

جلوگیری از خروج ۵۰ میلیون یورو ارز با کاتالیست های ایرانی

حل مشکلات خانواده صنعت پتروشیمی در اولویت است

مجوز مجلس برای تهاتر نفتی طلب پیمانکاران از دولت

دزدی تجهیزات حفاری در مکزیک

چرا پتروامید وارد بازار بورس نشد؟

آمریکا صادرکننده خالص نفت خام می‌شود

آمریکا معافیت‌ها از تحریم نفتی ایران را تمدید می‌کند

قیمت نفت مجدد ۶۰ دلاری شد

زیمبابوه گرانترین بنزین جهان را دارد

وزرات نفت می‌تواند اوراق مالی منتشر کند

امید ژاپن به عربستان برای جایگزنی نفت ایران

برگزاری مراسم معارفه مدیرعامل پتروشیمی پردیس

حذف گاز روسیه خودکشی اقتصادی برای اروپا است

انتشار آمار رسمی کره جنوبی از واردات نفت

امضای موافقتنامه بلوک خشکی عمان با انی

با میلیاردرهـای ایـران آشنا شوید/تصویـر

۱:۵۱ - ۱۳۹۲/۹/۳کد خبر: ۱۵۳۰
«ثروتمندان ستاره». این جمله شاید بهترین تعبیر باشد برای افرادی که نه بازیگر و خواننده بودند و نه فوتبالیست اما ناگهان به ستاره های پر حریف حدیث جامعه تبدیل شدند و در هر محفل و جمعی نام آن ها شنیده می شد.

به گزارش نفت ما، ثروتمندانی که الزاما متمول ترین افراد جامعه نیستند اما کلیشه های مرسوم را دور ریختند و از این که به تیتر یک روزنامه ها و صحبت های روز تبدیل شوند ابایی نداشتند.

بابک زنجانی، حسین هدایتی، حسین ثابت، شهرام شفیع زاده، پهلوان مقدم و شهرام جزایری. این ۸ نفر بازیکنان پر سر و صدا تیم ثروتمندان ستاره کشور هستند. در این میان البته شهرام جزایری علاقه ای به رسانه ای کردن فعالیت های خود نداشت اما اتفاقات و حاشیه ها او را روی موج شناخته شدن قرار داد.دقیقا خلاف جهت عملکرد بابک زنجانی، حسین هدایتی و علی انصاری که هیچ گاه نه تنها ثروت خود را انکار نکردند بلکه با ایجاد موج های رسانه ای تلاش می کردند تا بیش از پیش بر سر زبان ها باشند. هر کدام از این سه نفر بعدها اما راه های متفاوتی در پیش گرفتند.

حسین هدایتی کم کم به حاشیه رانده شد، علی انصاری ترجیح داد ترمز کند و چراغ خاموش حرکت کند تا حاشیه امنش حفظ شود. بابک زنجانی با وجود همه حاشیه های اخیرش اما علاقه به ستاره بودن خود را از دست نداده و همچنان راه و روش خود را ادامه می دهد. اشخاصی مانند حسین ثابت و محسن پهلوان مقدم هم با وجود آن که تلاشی برای رسانه ای کردن نام خود انجام نداند اما فعالیت جنجالی شان در زمینه تاسیس هتل داریوش و افتتاح پدیده شادیز نام آن ها را بر سر زبان ها انداخت.

این را نمی شود کتمان کرد که همه آنها برای حفظ و قوام ثروت خود خواسته و ناخواسته با بخشی از قدرت سیاسی کشور نزدیک شدند و رانت هایی نیز در پرونده خود داشته اند و البته یک نکته که جنجالی ترین میلیاردر سال های اخیر ایران را از این پرونده بیرون گذاشتیم.یعنی مه آفرید خسروی که نامش با پرونده سه هزار میلیارد تومان گره خورده است.حسین هدایتی:

حسین هدایتی دولابی از اواخر دهه ۸۰ با کمک های مالی بی سابقه اش به باشگاه پرسپولیس شناخته شد. او که می گفت به خاطر عشق دوران کودکی اش به پرسپولیس، بی هیچ چشمداشتی به این تیم کمک می کند بعد ها یکی از مدعیان اصلی خرید این باشگاه شد. افسانه های زیادی از سرمایه های فوق العاده او نقل محافل است.

از مالکیت صنایع استیل و فولاد کشور گرفته تا برج سازی در دوبی و مالکیت بزرگترین شرکت پرورش میگوی ایران. سرمایه گذاری های او به حوزه صنایع فلزی و فوتبال محدود نمی شود؛ هدایتی با سرمایه گذاری در هتل سیروس و کیش وارد حوزه گردشگری شد؛ با بانک تات به بخش بانکداری ورود پیدا کرد و از سهامداران بازار مبل ایران هم محسوب می شود. هدایتی از زمانی که حضور فعال در فوتبال ایران دارد فراز و نشیب های زیادی را به چشم دیده و در تیم هایش فقط هزینه کرده، اما با این همه او هنوز از رینگ خارج نشده و حضورش در این فوتبال از همه میلیادرها بیشتر دوام داشته است.به جز پرسپولیس باشگاه های استیل آذین، گهر درود و ملوان بندر انزلی هم با نام او گرده خورده است. بعضی می گویند سودای شهرت دارد و یک لحظه هم از فکر پرسپولیس بیرون نمی آید. او متولد سال ۱۳۴۲ و در میانسالی به یکی از مشهورترین ثروتمندان ایران تبدیل شده است.

حسین ثابت:

غول هتل داری ایران با ساخت هتل داریوش نام خود را سر زبان ها انداخت و ثروت او به یکی از سوژه های روز تبدیل شد. حسین ثابت تا پنج سال قبل در جزایر قناری ۵ هتل (۵ هزار تخت) داشت که با تاسیس هتل داریوش به سبک تخت جمشید راه خود را در ایران باز کرد. او در زمان شروع فعالیت هایش در ایران تلاش کرد تا تنها هتل دار کیش شود و اقدام به خرید ۴ هتل آماده دیگر با قیمت های تقریبی هر هتل ۸ -۹ میلیارد تومان به بالا کرد.او البته هیچ وقت نتوانست به آرزوی خود برسد و برخی هتل داران زیر بار این کار نرفتند. به جز هتل های نام برده شده، شرکت تجارت بین‌المللی ثابت، مجموعه پارک دلفین‌ها و باغ پرندگان کیش (با مساحت بیش از ۶۵ هکتار)، ۲۵% از سهام هتل های لاله متعلق به اوست. او چند سال پیش کلنگ هتل ۷ ستاره کوروش که قرار بود با انرژی خورشیدی کار کند را بر زمین زد که ساخت آن در سال ۱۳۸۹ متوقف شد.

برادران شفیع زاده:

برادران شفیع زاده تقریبا اولین کسانی بودند که از بخش خصوصی پایشان به فوتبال ایران باز شد. آنها در فوتبالی که ریز و درشتش وابسته به دولت است توانستند سال ها دوام بیاورند و از این جهت بارها ستایش شده اند. علی و شهرام شفیع زاده تا ۱۰ سال پیش دو فعال اقتصادی در جنوب ایران بودند که کم تر کسی حتی نامشان را شنیده بود.

آنها در آبادان کارخانه نان فانتزی و دام و طیور داشتند و درست همان زمان که آبراموویچ میلیاردر مشهور روس، باشگاه آبی پوش چلسی را خرید، آنها هم روی تیم آبی پوش استقلال اهواز دست گذاشتند. این دو برادر از روز ورودشان به فوتبال حرف و حاشیه کم نداشتند. بعضی های می گویند آنها با تاسیس شرکت ها فرعی، به بهانه اداره تیم استقلال اهواز توانسته اند وام های قانونی دولتی دریافت کنند و در این سال ها به این طریق تیمداری کنند. بعضی دیگر هم علی شفیع زاده را پدر املاک ایرانی ها در دوبی می دانند و معتقدند بردار بزرگتر آن سوی آب های خلیج فارس روی سقف درآمد نشسته و برای برادر کوچکتر پول می فرستد.

در مقطعی که عدد بدهی های باشگاه بالا رفت و تیم با مشکلات جدی مواجه شد، این دو برادر از مسئولین دولتی قول هایی گرفتند، مثلا علی آبادی رئیس وقت سازمان تربیت بدنی قول ۱۰ هکتار زمین به استقلال اهواز داده بود. با اینکه در سال های اخیر هم زمان با سقوط استقلال اهواز به دسته پائین تر شایعات زیادی از لیست سنگین بدهی های برادران شفیع زاده به گوش می رسید، چندی پیش در اخبار آمد علی شفیع زاده قول کمک میلیاردی به باشگاه استقلال تهران داده است.

شهرام جزایری:

زمانی که شهرام جزایری در دوران نوجوانی و هم زمان با تحصیل خود برای کمک به اقتصاد خانواده بستنى فروشى مى کرد، مسلما هیچ کس فکرش را هم نمی کرد روزی او به یکی از شناخته شده ترین ثروتمندن جامعه تبدیل خواهد شد. قبولی در رشته پزشکی دانشگاه کرمان دروازه های تجارت را به روی او گشود و در دوران دانشجویی صادرات خرمای بم به شوروی را آغاز کرد. صادراتی که البته نتیجه ای جز ورشکستگی و از دست دادن دان تمام سرمایه هایش در پی نداشت اما سکوی پرتاب پرشتاب برای او شد. جزایری صادرات سیر به کویت را آغاز کرد و پس از موفقیت نسبى در این تجارت، به تهران آمد و شرکت پدیده تجارت را به ثبت رساند.

صادرات فرش از طریق این شرکت سودهای کلانی را به همراه داشت و دفاتر خود را گسترش داد. از این برهه زمانی به بعد جزایری راهی پر خطر را آغاز کرد: نزدیکی با سیاستمداران. این راه پر خطر زمینه ای شد برای پرتاب بلند و پر شتاب و سپس سقوطی مهیب. جزایری به اندازی به سیاستمدران نزدیک شد که اجازه تردد به مجلس وقت را نیز پیدا کرد و حتی پس از مدتی به عنوان مشاور کمیسیون اقتصادى مجلس در ۱۰ جلسه این کمیسیون نیز حضور پیدا کرد.وزارت بازرگانی اولین جرقه های چگونگی نحوه دست یابی او به ثروت و دارایی ها را زد و از رابطه سؤال برانگیز یکى از مدیرانش با جزایرى پرده داشت. پس از این افشاگری ها زنجیره ای از اقدامات غیرقانونی و استفاده از وام ها و رانت های کلان بر ملا شد و سرانجام به زندان رفت. او پس از صادرات فرش، به سرمایه گذارى در کاغذ و روغن نباتى روى آورد و یک کارخانه ورشکسته روغن نباتى را خریدارى کرد. همچنین جزایرى به یکى از سازمان هاى بزرگ را که در آستانه ورشکستگى قرار داشت با سرمایه ۴میلیاردى کمک کرد. ایران تنها جایی نبود که آوازه او پیچید و در امارات سایر کشورهای عربی نیز به شهرت دست یافت.


محسن پهلوان مقدم:

محسن پهلوان مقدم، برای کسانی که در حوزه گردشگری فعالیت می کنند، نام آشنایی است. او که چند سالی است روند سرمایه گذاری خود در حوزه گردشگری را شدت بخشیده، مدیرعامل شرکت بین المللی توسعه گردشگری پدیده شاندیز، علاوه بر افتتاح پدیده شاندیز در مشهد در سالیان گذشته، پای این رستوران را به تهران و کیش هم باز کرده است.چند سال پیش هم او در مراسمی ویژه با حضور معاون اول رئیس جمهور وقت، کلنگ ایجاد بزرگ ترین مجتمع تفریحی گردشگری خاورمیانه در مشهد را به زمین زد. مجتمعی که گفته می شود در صورت بهره برداری کامل، ارزش چند میلیارد دلاری خواهد داشت. پهلوان مقدم هم مثل سایر همتایان میلیاردر خود به ورود به دنیای فوتبال علاقه مند است.

نام او در رسانه های ورزشی دو سال پیش مطرح شد که گفتند قصد خرید باشگاه راه آهن را دارد اما در این مسیر به نتیجه نرسید و در نهایت در تیرماه سال جاری امتیاز تیم مس سرچشمه را خرید، نام این تیم را به پدیده تغییر داد و به مشهد برد.
خود او درباره نحوه ثروتمند شدنش می گوید با ساخت و ساز شروع کرده چون نسل او همیشه در این بوده اند حتی پدر بزرگ او کاشی کاری حرم امام رضا (ع) و بقعه خواجه ربیع را انجام داده است. او حتی فعالیت های خود را به خارج از مرز ها هم گسترش داده و ضمن افتتاح رستوران پدیده در افغانستان کارهای تجاری دیگری هم در این کشور انجام می دهد مثلا او به مدت ۲۰ سال حق انحصاری تبلیغات بیلبورد های افغانستان را از حامد کرزی گرفته است.

بابک زنجانی:

بابک زنجانی با نام کامل «بابک مرتضی زنجانی» یک تاجر مشهور و جوان ایرانی است که در سال های اخیر نام او در حوزه سیاست، ورزش و اقتصاد بارها سرزبان ها افتاده است. مردی که به گفته خودش دارای بیش از ۶۰ شرکت از جمله شرکت هولدینگ توسعه سورینت قشم و اولین بانک سرمایه گذاری اسلامی در مالزی است.

او شرکت هایی هم در دوبی و ترکیه و تاجیکستان دارد. زنجانی در حال حاضر مالک و رئیس هیئت مدیره باشگاه راه آهن تهران هم هست و هواپیمایی قشم ایرلاین هم یکی از دارایی های مشهور اوست. چندی پیش او در گفت و گو با یکی از نشریات داخلی گفته بود میزان سرمایه اش به ۲۵ هزار میلیارد تومان می رسد. این میلیاردر مشهور ایرانی متولد ۲۱ اسفند ۱۳۴۹ در تهران است. می توان با قطعیت گفت در دو سال اخیر بابک زنجانی خیلی بیشتر از دیگر افراد حاضر در لیست باشگاه میلیاردرهای ایران در کانون توجه رسانه ها بوده است.آخرین حاشیه او نشست خیابان گلستان ایران زمین به علت گود برداری غیر اصولی پروژه متعلق به شرکت او بود. اما قبل تر هم عکس هایی که از او با اسلحه منتشر شده بود و بدهی نفتی اش نقل محافل رسانه ای شده بود.
او اخیرا مورد توجه نشریات خارجی هم قرار گرفته و رسانه های غربی فعالیت های او را زیر ذره بین قرار می دهند.با ماجرای ریزش خیابان در اطراف ملک عظیم او در خیابان ایران زمین و بیانیه او در این زمینه که خانه های شهروندان آسیب دیده را خواهد خرید(!)و همین طور کشیده شدن پای او در معاملات نفتی در اوج تحریم ها به مجلس و اینکه بالاخره معلوم نشد که او به وزارت نفت بدهکار است یا شرکت نفت چند مییلیارد دلار ناقابل به او بدهکار است. با این حاشیه ها او مشهورترین ثروتمند این روزهای ایران است.آن قدر مشهور که کم کم نام و چهره اش برای افکار عمومی قابل شناسایی هستند.


خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:مجلس، وزارت نفت، naftema، نفت، تحریم، دولت، قیمت، بابک زنجانی، دانشگاه، مالزی، دلار، پول، گرانترین، انرژی خورشیدی، بزرگترین خانه های جهان، میلیاردر نفتی ایران، همسران میلیاردر های جهان، تصویری میلیاردر، گرانترین ماشین ایران مال کیست، باغ اطراف تهران ١٠٠میلیون، غول میلیاردری ایران، ملیاردرخیر تهران، بزرگترین میلیاردر ایران کیست؟، هواپیمایی قشم مال کیست، فرصتهای شغلی در شمال کشور، سرمایه گذار شرکت پدیده کیست، پدیده مشهد مال کیست، شرکت پدیده مال کیست، پدیده آندیز مال چه کسی است، پروژه تجار کیش مال کیست، مالکیت مجموعه پدیده کیست، میلیاردر روغن، سرمایه گذارپدیذ، شرکت پدید مشهد مالک کیست، مشهد مال مال کیست ؟، میلیادرهی خیرتهران، صاحب پدیده، پدیده شاندیذ، صاحب پدیده کیست، پدیده متعلق به چه کسی است، شرکت پدیده متعلق به، مالک شرکت پدیده کیست، صاحب پدیده کیش کیست، پدیده کیش متعلق به کیست، پدیده متعلق به کیست، پدیده مال کیست، سرمایه صاحب پدیده، مالک پدیده کیش، مالک هتل اوین کیست؟، پدیده کیش مال کیست، ثروت مندان ایران، سرمایه گذاران مال مشهد، پدیده مال، صاحب پدىده، اسامی سهام داران پدیده، حسین ثابت، صاحب شرکت پدیده، میلیاردرهای نفتی، مالک آوازه کیست، مالک مشهد مال، اشنائی با ثروتمندان تهران، نام صاحب پروژه مشهد مال، صاحب پدیده مشهد، صاحبان رستوران پدیده، سرمایه گذار پدیده کیست، مالک پدیده، صاحب پدیده چه کسی است، نام صاحب شرکت پدیده، شرکت پدیده متعلق به کیست؟، مالک شرکت پدیده، صاحب پدیده کیش، صاحب شرکت بزرگ پدیده، مالک پدیده مشهد، مالکان پدیده، مالک پدیده کیش کیست، مالک پدیده کیست، صاحب 14 کارخانه در ایران کیست؟، پدیده برا کیست، ثروت مالک پدیده، مالک مشهد مال کیست؟، سهام پدیده مشهد مال کیست، سرمایه گذارپدیده کیش، صاحب مشهد مال، با ثروتمندان تهران آشنا شوید، گرانترین موبایل ایرا مال کیست، اشنایی با میلیاردرهای ایران، صاحب اصلی پدیده در کیش، شرکت پدیده متعلق به کیست، صاحب گرانترین ماشین ایران کیست، مالک پدیده شاندی، رستوران پدیده افغانستان، بزرگترین مالکان در کیش، مالکین شرکت پدیده، قیمت سهام دیده شاندیذ، مدیرعامل پدیده، رییس پدیده مشهد کیست، مدیرعامل شرکت پدیده کیست، صاحب اصلی پدیده کیست، هتل داریوش کیش، اشنایی با پروژه پدیده کیش، صاحب پدیده تجارت، مالکان شرکت پدیده مشهد، میلیاردرهای خیّر تهران، مشهورترین خیر ایرن کیست؟، موج های آبی مشهد مال کیست، صاحب مجموعه پدیده کیست، میلیاردرهای نفتی ایران، مالکان اصلی پدیده مشهد، شرکت پدیده متعلق به جه کسی است، سهامداران پدیده چه کسانی هستند، مدیر عامل سهام پدیده، صاحب پروژه مشهد مال، مالک پدبده، ثروت صاحب پدیده، میرعامل شرکت پدیده، صاحب پدیده شاندیذ کیست؟، تات مال متعلق به کیست، مجموعه پدیده متعلق به کیست، مالک بدیده کیست، مدیر عامل پدیده شادزی، مالک پدیده شاندیذ، مشهد مال مال کیست، مدیر عامل پدیده مشهد، مدیر عامل بدیده کیست؟، شرکت پدیده مال چه کسی است، پدیده از کیست، سهام داران پدیده کیست، مالک پذیذخ کیست، مدیر عامل پدیده، مدیر پدیده کیست، صاحب مشهد مال کیست، مدیر عامل مشهد مال، صاحبان پدیده، خانه رئیس تات مال، پروژه پدیده صاحب، سهامدار پدیده کیست، پدیده مشهد متعلق به کیست، صاحب هتل پارس کیست، صاحب پدیده مهشد کیست، پدیده متعلق به کسیت؟، صاحب موجهای آبی مشهد کیست؟، صاحب بدیده کیست، مالک تات مال کیست، مد یر عامل های هتل های تهران، شرکت مشهد مال، بدیده مال کیست، درآمد میلیاردرای ایران، رستوران پدیده در افغانستان، ﺑﺪﻳﺪﻩﺷﺎﻧﺪﻳﺰ، صاحب پروژه پدیده کیش، صاحب کارخانه مشهد دوام، پدیده کیش، پدیده مشهد برای کیست، صاحبان پدیده کیا هستند، کیش وثروتمندانش، سهامداران اصلی پروژه مشهد مال، میلیاردرای ایران، مدیرعامل پدیده مشهد، پدیده برای کیست، میلیاردرای مشهد، صاحب شرکت محسن کیست؟؟، رییس کارخانه محسن، مدیر مالی شرکت مشهدمال کیست؟، صاحب پدیده شاندیر، مدیر عامل شرکت پدیده کیست، مدیر و صاحب پدیده کیست، نام مالک پدیده، پدیده مشهد مال چه کسی است، مالک شرکت اوازه، ﻣﺎﻟﻚ ﺑﺪﻳﺪﻩ، مالک اصلی پدیده، مالکیت شرکت‌های پدیده، سرمایه گذار پدیده مشهد کیست، اسامی سهامداران پدیده، رئیس شرکت پدیده، کلاهبرداری خرید سهم در پدیده، مالک مجتمع های پدیده کیست، بهلوان بدیده، بانک تات متعلق به کیست، ماالک پدبده شاندبز، شاندی مشهد، صاحب مجموعه بدیده، پدیده شاندیذ مشهد، سهام بدیده و کلاه برداری، مشهد مال مدیرعامل، سهامداران اصلی پدیده، سرمایه گزار پدیده کیطت، صاحب شرکت های پدیده، رستوران پدىده شاندىز وصاحب ان، ﻣﺎﻟﻚ ﭘﺪﻳﺪﻩ ﻣﺸﻬﺪ، میلیاردرهای ایان کیه، سهامدار اصلی پدیده، سهام بدیده، نام رئیس موج های آبی مشهد، کیا سهام پدیده خریدن؟، بازارمبل ایران ازکیست، مدیر هتل اوین تهران کیست، معرف میلیاردرای دنیا، رییس شرکت تات، مالک کارخانه محسن، پروژه مرکز خرید تات مال، خرید سهام پروژه مشهد مال، ثروت مندان خیر ایران وجهان، مدیر عامل بهران کیست، نام مدیر هتل ایران کیش کیست؟، شرکتهای تابعه دارج کیش، مالک بازار مبل کیه، سهام بدیده کیش، نام سرمایه گذاران مشهد مال، مالکین مجموعه های ابی مشهد، صاحب کارخانه شوید، سرمایه دار اصلی موج های آبی، خرید سهام مشهد مال، تماس با بزرگترین خیرتهران، صاحب موجهای ابی مشهد، صاحب شرکت محسن کیست، مالک شرکت آوازه، صاحب موجهای ابی کیست، مالک شرکت محسن، صاحب شرکت اوازه، میلیاردرای غول ایران، پایدار سازه مال کیه، میلیاردرای کرمان، چگونگی خرید سهام مشهد مال، سهام داران مشهدمال، گروه محسن متعلق به چه کسی است، مالکان اصلی مشهد مال، لیست سهام داران مشهد، مجتمع کوروش مال کیه، کلاهبرداری بدیده، مالک پدىده شاندىذ، ثروت مندانایران، مالک مجتمع کوروش، سهام داران گروه محسن، آقای مقدم صاحب هتل در تهران، صاحب مرکز خرید کوروش کیست، صاحبان اصلی بانکها، مدیر عامل نفت بهران کیه، نام صاحبان شرکتها، شرکت اوازه متعلق به کیست، خانه ریس بانک تات، صاحبان شرکت محسن، صاحب کارخانه آوازه، گران ترین ماشین درایران ازکیست، جذب نیرو برای پروژه تات مال، مالک بدیده مشهد، سرمایه گذار و مالک کوروش، چه کسی صاحب بانک سرمایه است، بدیده وکفته های بهلوان، صاحب موجهای ابی کیست؟، شرکت آوازه برای کیه، اسامی مالکان بزرگ تهران، خانه صاحب بازار مشهد مال، با میلیاردرهای ایران آشنا شوید، مالکین پروژه تات مال، بانک تات مال چه کسی است، مالک مجتمع تجاری کوروش کیست، تصاویرمیلیاردهای خوزستان، مالکیت مرکز خرید کوروش
» نظرات بینندگان
» مهدی | ساعت ۲۱:۲۷ - ۱۳۹۲/۹/۳
47
24
خداوند به هر کسی به اندازه لیاقتش مال دنیا در اختیارش قرار میدهد.انشاا.. که این مال وسیله ای برای تقرب ایشان به خداوند باشد.
» زهره | ساعت ۰:۵۵ - ۱۳۹۲/۹/۴
21
16
مکمل ثروت معنویات است
» پیمان | ساعت ۱۸:۱۱ - ۱۳۹۲/۹/۴
18
61
بابک زنجانی عزیز مطمئنا برای رسیدن به این ثروت زحمت فراوان کشیده و شک نکنید که لیاقتش رو داشته و داره... نوش جونت بابک جون...
» عمار | ساعت ۲۰:۲۸ - ۱۳۹۲/۹/۴
44
6
فقط و فقط رانت و بس
» راه در جهان يكي است و آن راه راستي است | ساعت ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۲/۹/۵
64
15
هيچ كاخي ساخته نميشود مگر خانه فقيري ويران شود
» ناشناس | ساعت ۱۴:۱۸ - ۱۳۹۳/۱/۴
57
0
تمام اين افراد با روءساي كشورمون در ارتباط هستند خدا لعنت كنه كسي كه به كشور خيانت ميكنه از بالا تا پايين
» ناشناس | ساعت ۱۶:۴۷ - ۱۳۹۳/۳/۱۵
14
1
خدایا به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکیه آنچه ندارم نا آرامم نسازد. وسلام
» رضا | ساعت ۲۳:۱ - ۱۳۹۳/۳/۱۵
19
1
سلام من آقای محسن پهلوان مقدم رو میشناسم این عکسش نیست لطفا دقت کنید
» as | ساعت ۱۳:۳۲ - ۱۳۹۳/۴/۳۱
5
18
با سلام. من نمیدونم چرا هر کی تو ایران به یه جایی می رسه میگن از راه حروم بوده و فلانی تا دیروز داشته می...

ولی خوب یه کم طرز فکرتونو عوض کنین.می شه یه جایی نشست و هیچ کاری نکرد و می شه مثل محسن این قدرمفید بود.حالا یه کمم از کنارش بخوره چه اشکالی داره.داره اینقدر خدمات میده
» ناشناس | ساعت ۱۵:۴۵ - ۱۳۹۳/۴/۳۱
11
5


محسن پهلوان مقدم، نامی که گروه شرکت های پدیده با آن عجین شده است . وی متولد دوم بهمن ماه 1352 در محله خیابان تهران مشهد است. کاشی کاری های حرم رضوی (ع) و بقعه مبارکه خواجه ربیع، یادگارهای برجای مانده از پدربزرگ وی بوده و پیشه خاندان او، سرآغاز راه امروز محسن پهلوان مقدم شده است.
محسن پهلوان مقدم پایه گذاری رستوران های پدیده را در کارنامه خود ثبت کرده است . این رستوران های زنجیره ای نه تنها در ایران، بلکه در کشورهای همسایه نظیر افغانستان و ... راه اندازی شده است .
او با احداث اولین مجموعه توریستی کشور با زیر بنای 10/000 متر مربع با نام پدیده در شاندیز مشهد، در بازه زمانی 6 ماهه در سال 84 گامی موثر در توسعه صنعت گردشگری کشور برداشت ، اما وی به این بسنده نکرده و در زمانی بالغ بر 31 روز دومین شعبه از رستوران های پدیده را در تهران با زیربنایی بالغ بر 2/500 متر مربع افتتاح نمود.
ساخت و افتتاح بزرگترین رستوران سرپوشیده جهان در کیش با زیربنایی بالغ بر11/000 متر مربع و بازار بزرگ پدیده کیش با زیربنایی بیش از 9/500 متر مربع و همچنین رونمایی از بزرگترین سازه فلزی لنگر کشتی به عنوان نماد استقامت و پایداری خلیج فارس، نام او را در جمع رکورد داران به ثبت رسانده است؛.
آغاز به کار پروژه عظیم مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده شاندیز به عنوان یکی از عظیم ترین مراکز تفریحی- اقامتی جهان با کاربری هایی شامل هتل 5 ستاره، مرکز خرید و سرگرمی، شهربازی سرپوشیده، مجتمع اداری، باغ گل ودیگر امکانات رفاهی – تجاری با زیر بنایی بالغ بر 1/110/000 متر مربع و همچنین احداث شهر افسانه ای پدیده کیش در زمینی به مساحت 200/000 مترمربع و زیر بنایی بیش از 888/000 متر مربع، از جمله فعالیت های در حال انجام پدیده به مدیر عاملی آقای محسن پهلوان مقدم در عرصه فعالیت های توریسم و گردشگری می باشد.


مدیریت عالی گروه شرکت های پدیده، با داشتن 8 شرکت تابعه[۱]

شرکت ابنیه و ساختمان
شرکت پدیده پارسیان توس
شرکت بین المللی کیش
شرکت بین المللی تجارت الکترونیک پدیده کیش
شرکت آریا دوام ساز شرق
شرکت شهربازی پدیده شاندیز
شرکت تامین و توزیع کالای پدیده
باشگاه فرهنگی و ورزشی پدیده


توانسته به عنوان کارآفرین برتر سالهای 1388-1389-1390-1391-1392، سهم به سزایی در عرصه اشتغال زایی برای بیش از هزاران نفر و رونق بخشیدن هرچه بیشتر درصنعت گردشگری کشور را داشته باشد.

محسن پهلوان مقدم با خرید امتیاز تیم فوتبال دسته یک مس سرچشمه کرمان و تغییر نام آن به پدیده، بخت و اقبال خود را در عرصه ورزش به مرحله آزمون گذاشت و توانست در اولین حضورش، تیم خود را به لیگ برتر دوره چهاردهم هدایت نماید تا مردم استان خراسان رضوی بار دیگر سهمی از فوتبال حرفه ای کشور را با تیمی نوپا، به دست بیاورند.

» شما | ساعت ۲۳:۴۷ - ۱۳۹۳/۷/۳
23
3
در سایر کشورها نوابغ علم و تکنولوژی مثل بیل گیتس و استیو جابز میلیاردر می شوند اما در ایران....
» ناشناس | ساعت ۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۷/۲۳
19
44
پديده دزد
معلوم نيست سهام كجا رو ميفروشفه
تا حالا ده برابر پول پروژه هاشو از مردم گرفته
گول نخوريد
» حامد | ساعت ۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۸/۱۰
12
14
دروووووود بر حاج محسن پهلوان مرد کارو تلاش
» محسن | ساعت ۱۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۹/۱
13
13
از پدیده دزد تر نداریم هم ملکهاشو به مردم فروخته هم سهامهاشو طبل توخالیه گول نخورید جدیدا هم با آمدن تبرک داره برشکست میکنه و همه داره سهاماشون رو میفروشن
» حسن | ساعت ۱۵:۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
0
4
متاسفانه این افراد جهت امورات خو د کار پردازانی دارند

آنها را کمک و یاری می کنند و معمولا این کار پردازان وصل

به منبع قدرت سیاسی نیز میباشند که از آبشخور این

افراد ثروتمند ارتزاق می کنند
» پدیده | ساعت ۱۴:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
4
5
. پدیده با شرکت های هرمی هیچ تفاوتی نداره
» بابک | ساعت ۱۳:۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
3
4
متعلق به جای دیگری هستیم...
وتنها چند روزی سایه (بلند یا کوتاه) ما بر این عالم خاکی افتاده...
فراموش نکنیم:
آنچه خوردی رفت ... و آنچه خوراندی ماند....
» فاطمه | ساعت ۲۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
6
3
باسلام خدمت دوستان
من یه شایعاتی درباره ی ورشکسته شدن پدیده شاندیز شنیدم .این خبر ها راسته یانه!
» فاطمه | ساعت ۲۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
2
6
باسلام خدمت دوستان.
من شایعاتی درباره ی ورشکسته شدن پدیده شاندیز شنیدم.ایا صحت داره!
» مرجان | ساعت ۲۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۰
3
6
بدبخت شدم باپدیده کاش من احمق بمیرم
» narges | ساعت ۹:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
5
4
واقعأ متأسفم برای کوته فکرانی که فک می کنن پدیده بر شکست شده
از قدیم گفتن تا با چشم خودتون ندید باور نکنید
به جای اینکه به شایعاتی که دشمنای پدیده درست کردن پا بدید بیاین از پروژه بازدید کنید که چه قدر پیشرفت داشته
آهن خاک نیروی انسانی همه اینا پول نیاز داره وپدیده پول مردم رو بالا نکشیده
اگه به سایت پدیده سر بزنید متوجه حرفام میشید
و اینکه هتل داریوش مال آقای پهلوان مقدم نیست
» چراغعلی رمضونی | ساعت ۱۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
7
2
برادر پدیده و مدیده ورشکست رفته .پول سهامداراشم هاپولی شد
» پدیده ایی | ساعت ۸:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۵
4
1
عکس مربوط به اقای پهلوان نیست لطفا عوض شود
» علي | ساعت ۱:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۱
3
2
لطفا نام افراد بد نام را دربين اين افراد حذف كنين آقاي پهلوان كه معلوم نيست اصلا پول هاشون مال خوشون باشه ودادستان داره پي گيري ميكنن آقاي زنجاني هم كه دزدي شون محرز شده و الان دارن آب خنك ميل ميفرمايند
» مهبد | ساعت ۱۳:۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
1
0
نفت مااااااااااااااااااا
چرا دقت نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عکس آقای انصاری رو کلا اشتباه زدی و عکسشو گذاشتی جای آقای پهلوان...
لااقل نظرات رو بخون و تصحیحش کن!
» رحمت | ساعت ۱۸:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸
0
1
خلاصه عرض خدمت شما اینجانب دارای شش فرزند دختر وبخاطر عروسی چهارتای آنها در عرض دو طلبکاران شبها خونه نمی توانم بروم از طرفی شب عید است با چندسرعائله زندگی خیلی سخت است باوربفرمائید تا سال مبلغ بیست ملیون تومان زیر بار نزول رفتم بخاطر فشار سرحد خود کشی رسیدم 09193844772 رحمت
» ناشناس | ساعت ۲۲:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸
4
0
خدایا بزرگی سزاوار توست.خدایا خودت میدانی از کجا به اینجا رسیدم.میخواهم قدمهای بزرگتری ور دارم میترسم که خودم را فراموش کنم و تو تنهایم بگذاری پس خودت یاورم باش امیدم را ناامید مفرما.امیدوارم عهدی که با تو بستم وفادار باشم.برایم دعا کنید به امید آنروز.
دوستدار شما جمشید09353539930 از این کره خاکی
» حمیدرضا | ساعت ۴:۳۸ - ۱۳۹۴/۱/۸
1
0
سلام دوست عزیز همدردم آقارحمت..خوب میدانم چه میکشی امادلم میخوادناراحت نشی ازگفتارم .سعی کردم ازاول نوجوانیم دا یه چیز روفراموش نکنم که شیعه علی یعنی انگشتربه سائل
دادن ومروت وجوانمردی دست ضعیف گرفتن..اماچرخ روزگاربه خاطر همین تفکرم وبرای دفاع ازحق برچسب اخلالگربهم زده شد وده ها بلای دیگر..بماند به دلیل ضمانت ۱۴۰میلیون بدهکارشدم ودرکنارش بزرگترین سرمایه ام که زن وفرزندم میباشند روازدست دادم والان ۹ماهه کنج تنهایی روبااشک وخون اجاره نمودم وهزاران فحش وناسزا رو ازطلبکارام شنیدم ومیشنوم وچندین بارمنم نصمیم به خودکشی به مانند اون خلبان که کشتند گرفتم تا اوج درد روباسکوت وسوختن نشون بدم .ومیدانم که خواهدشد..اما دادش
زجرکشیده ام نصیحتم رواززبان مرحوم مادرم بشنو که اگه هزارباروهزارجا ناراحتیت رونشون بدی جز ذلت ونقل مجلس شدن
هیچ نصیبت نشود پس شرفت روحفظ کن خدایش بیامرزد وتمام مادران را...وحتی نمیتوانم جواب تلفن روبدم مگر آشناپیام بده که جوابش روبدم..حالامن میگم امثال من وتو آخرش همونه اما دعاکن که خدایا اونی که بالاخره چه ازراه پارتی وام های میلیاردی و...اون بالا نشسته توروبه حق مولاعلی بخاطر بچه هاش تازنده است زمینش نزن که خوارشدن از مرگ هزازباربدتراست که من میدانم درهمون حد خودم که بودم چه سخته
» حمیدرضا | ساعت ۵:۲۹ - ۱۳۹۴/۱/۸
1
0
پس آقارحمت نگران نباش من وتو نیزخدایی داریم آنهم خدای علی
جوانمرد وفاتح خیبر .خدای باب الحوائج قمربنی هاشم پهلوان وقهرمان کربلا...پس بدان تاخداهست برسلطان مپیچ گرخدابرجرددصدسلطان به هیچ...واگرنشد هم ازکسی طلب نداریم چون محکومیم به درد .وآخرش مردن...بالاخره چرخ روزگاراینه یکی در اوج ویکی درموج...فقط ازخدابخواه هیچ بلندی بر زمین نخورد وشرمنده خلق ومهمتر زن وفرزند نگردد..میخواد سرمایه اش هرطورباشه بالاخره کاری نمیشه کرد ...امیدوارم آقارحمت به حق علی وخدای علی مشکلت رفع وخنده برلبانت جاری شود وتورو برای خانواده ات نگه دارد چون نمیدانم دخترم چطور میخندد ویا اشک میریزد ومیدانم فراق عزیز آنهم پاره تن آدمی چه میکند..یاعلی مدد۰۹۳۸۷۲۵۱۷۴۵
» مهدی | ساعت ۱۶:۲۹ - ۱۳۹۴/۲/۲
1
4
امثال اقای انصاری وهدایتی کمکهای زیادی به ورزش ما کرده اند.دمشون گرم.
» ع.ب | ساعت ۱۶:۲۹ - ۱۳۹۴/۴/۱۹
0
0
جانباز از دست راستم سه تا دختر دارم حقوقم 600هزار توماناست یکی دانشجو دوتا محصل اولی نامزد است کمک برای جهیزیه دارم
» ناشناس | ساعت ۱:۵۰ - ۱۳۹۴/۵/۷
2
0
ای با با همه اینا که خیرند واسه اینه که سر زبوتا باشند واز مالیاات قرار کنند خیر کجا بود من خودم از صد تا موسسه خیریه وبیشتر این خیر ها از جمله علی دایی حسین هدایتی وخیلی از اونایی که تو تلوزیون بعنوان خیر نشون میدن درخواست کمک کردم حتی جوابمم ندادند خیر چی کشک چی اینا مست پولهاشونند راست میگن یواشکی کمک کنند نه الکی جار بزنند
» درسا | ساعت ۱۹:۲۳ - ۱۳۹۴/۶/۱۸
0
0
کسی از شرکت افق بهارستان خبرداره
پرونده ای علیهش تشکیل شده یا ن
» المنا | ساعت ۱۱:۵۰ - ۱۳۹۵/۳/۲۸
0
0
درست مشه باضور امام زمان ع ناراحت نباشید
» taktazan | ساعت ۹:۲۲ - ۱۳۹۵/۴/۲۹
0
0
شهرام جزايري: پديده به سرمايه گذارنياز ندارد .
شهرام جزايري تنهافردمؤثري كه بادرخواست سهامداران خردمردمي به پديده مشورت هاي اجرايي مي دهد در گفتگو باجمعی ازخبرنگاران اقتصادی گفت :پدیده نیازی به سرمایه گذار ندارد كه هيچ ، خودش انقدر منابع خواهد داشت كه در ساير پروژه هاي سودآوركشور وطرح هاي ملي ازجمله فولاد آلومنيوم و... مي تواند سرمايه گذاري كند. وي درادامه افزود:مديران منتخب دولت درپديده درصداوسيما به صراحت اعلام كردند در پديده فساداقتصادي نشده و پديده پروژه بسيار خوبي است. جزايري اظهاررداشت: ازهيئت مديره و مديرعامل محترم پديده خواهش مي كنم .
http://taktazancaspian.blogfa.com/post/291
» Mitra | ساعت ۲۳:۵۵ - ۱۳۹۵/۵/۱۳
0
0
سلام خوبی شما من وسه فرزندم در یک خانه اجاره ای زندگی می کنیم و کلی هم بدهی دارم که توان پرداخت ندارم و چند ماه که زانو هام احتیاج به عمل داره و نمی تونم راه برم از شما خواهش میکنم شماره تلفن آقای انصاری را برای من ايميل کنید من یک زن بی سرپرست هستم با کلی بدهی ممنون از لطف شما
» سمیه | ساعت ۱۱:۱۶ - ۱۳۹۵/۶/۲
0
0
سلام من فقط یک پیام میخواهم به اقای شهرام جزایری بدهم یک شماره به من بدهید خواهش می کنم
» سمیه | ساعت ۱۱:۲۰ - ۱۳۹۵/۶/۲
0
0
با سلام من فقط یک پیام برای اقای شهرام جزایری دارم خواهش می کنم شماره ای به من بدهید
» سیا | ساعت ۱۷:۹ - ۱۳۹۵/۶/۱۳
0
0
حالشو ببرید ماهم یاد کنید مرصی
» فاطمه ‌ | ساعت ۱۳:۲۷ - ۱۳۹۵/۷/۱۵
0
0
خیلیم عالیی
» رصاعباسی معروف به رضاوزهه | ساعت ۴:۲۰ - ۱۳۹۵/۷/۱۹
0
0
خداوندکارهمه راهدرتهدبندازه مین حسین ثابت ملیاردرزمان اگه دست 4نفره گرفت درسته صواب داردبرای ازدواج کمک کنی
» کامران | ساعت ۹:۴۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۲
0
0
من یه جوون ۲۸ ساله با کلی آرزو که تو دلم مونده واقعا اگه این پول دار ها دست چهار تا جوون رو بگیرین خیلی بهتره . اگه کسی میتونه به این بنده ای خدا کمک کنه زنگ بزنه ممنون میشم .. ۰۹۳۳۹۰۰۷۷۸۵
» سپیده | ساعت ۲۳:۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۶
0
0
سلامسلام دختری هستم ۳۷ ساله وپدرومادرم فوت شدن با برادرم زندگی میکنم که حقوقش کفاف زندگیمونو نمیده توروخدا شب عیدی یه کمکی کنید حداقل منم بتونم برم‌واسه خودم یه دست لباس بخرم واقعا آدم دیگه نمیدونه باید دستشو به رو کی دراز کنه خودمم چند وقته صفرامو عمل کردم نمیتونم سرکار برم حتی دوتا از دوندونام خراب شده از بی پولی حتی نمیتونم برم بکشم حالا درست کردنش بمونه میگن ۸۰ هزارتومن میگیریم‌میکشیم توروخدا شب عیدی کمکم کنید کنید ۰۹۳۵۲۸۹۴۷۲۹ ۶۱۰۴۳۳۷۸۰۴۴۷۰۶۶۲ این شماره کارتمه توروقران کمکم کنید
» علی | ساعت ۲۳:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
0
0
سلام
خدایا برستان پول یک کیلو گوشت برای زن وبچه من خیلی خوشحال می شم ..خدایا شکرت می کنم
بانک تجارت 6273533130044698
» صالح | ساعت ۱:۵ - ۱۳۹۶/۳/۹
0
0
همه که محتاجن ما را دعا کنید
» حسین | ساعت ۲۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۳/۱۲
0
0
سنگ به شکم.بستن به به نامرد دست دراز کردن
» دلشکسته | ساعت ۴:۳۰ - ۱۳۹۶/۳/۱۳
0
0
به کمک مالی نیازدارم
» دلشکسته | ساعت ۴:۳۲ - ۱۳۹۶/۳/۱۳
0
0
به کمک مالی نیازدارم اگرخداشناس باشین حتماکمک میکنید 09016193252
» میترا | ساعت ۷:۵۱ - ۱۳۹۶/۴/۷
0
0
حالم بهم خورد از این همه گدا صفتی،عزت نفس داشته باشید
» علی عزیزی | ساعت ۲۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۷/۲۸
0
0
یکی اونقدر داره که نمیدونه چی بخوره چی بپوشه یکی میبینی نان شب خودشو نداره
» حسن | ساعت ۱۸:۲ - ۱۳۹۶/۹/۱۲
0
0
واقعا متوجه شدم خیلی از مردم چقدر نا اگاهن کمک اینها به مردم مثل کمک گرگ به بره می مونه اینها از بدبختی من و شما به اینجا رسیدن
» ایرانی ازاد | ساعت ۲:۱۳ - ۱۳۹۶/۹/۲۳
0
0
سلام مخاطب عزیز شماهم میتوانید یک دفتر بزنید به عنوان صندوق قرض الحسنه با سود بهره ایی پولهایی که جمع میکنید از مردم بخشی از ان را به عنوان سود ماهانه به خودشان برمیگردانید والباقی ان را زمین میخرید با پول جیب پیمانکاران بدبخت برج سازی میکنید وپول این بیچاره هارا چک دوساله میدهید بدین ترتیب برج اماده بهره برداری میگردد واز پول ان یک سرمایه دار میشوید این نوع کلاهبرداری با عزت تو ایران رونق گرفته اشتباه میگم تمام پروژهای انصاری به پیمانکارانش چک دوساله میدهد سرمایه اش را اورده سود کند پولش را هاپولی کردند تمام
» LORD amir | ساعت ۱۵:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۴
0
0
هه ببین تویی که میگی وضع مالیت خوب نیس آون پولایی که میدی نت میگیری میای اینجا چرت و پرت میگی و جمع کن وضعت بهتر میشه هه
» LORD amir | ساعت ۱۶:۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۴
0
0
به همه ی پولدارا توهین نکنید میشه از راه های درست هم پولدار شد البته با سعی و تلاش
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما