آخرین اخبار
فراتر از نفت

اخلال در نظام اقتصادی در پرونده پتروشیمی صورت نگرفته است

رسیدگی واقعی به پرونده نیاز به کار کارشناسی تخصصی دارد

عراق واردات گاز از ایران را ادامه می دهد

انتظار کار کارشناسی تخصصی را از دادگاه پرونده پتروشیمی داریم

اختصاص هزینه های جشن روز کارگر پتروشیمی مروارید به هموطنان سیل زده

مذاکرات همکاری سه جانبه انرژی ترکمنستان، آذربایجان و ترکیه در استانبول

هر قدر اراده کنیم نفت را صادر می‌کنیم

ازسرگیری واردات نفت سینوپک از آمریکا

مراقب دستان اختاپوسی دلالان نفتی باشید

ونزوئلا واردکننده نفت شد

چرا تنگه هرمز اهمیت دارد؟

عرضه کافی نفت در بازار وجود دارد

آریاساسول در ۲۸ فروردین ماه، ۳۱ هزار میلیارد ریال سود سال مالی ۹۷ را بین سهامداران خود تقسیم نمود

قیمت جهانی نفت کاهش یافت

افزایش قیمت بنزین در کالیفرنیا

افزایش تولید نفت روسیه در سال ۲۰۱۹

ورود آمریکایی‌ها به بازار LNG چین

وزیر نفت نمایندگان مجلس را قانع کرد

اعتراض چین به آمریکا بر سر ایران

هر وقت اراده کنیم نفت را می فروشیم

از قمار بزرگ ترامپ در قبال ایران تا آشفتگی در بازار جهانی نفت

وزیر نفت به نمایندگان پاسخ می‌دهد

افزایش قیمت سبد نفتی اوپک

اطلاعیه نخستین عرضه نفت‎خام سنگین شرکت نفت

ایران؛ موضوع اصلی دیدار اعضای اوپک

دکتر رضا خلیلی تشریح کرد:

تلاش بی‌نظیر نفت برای خدمت به مردم و صیانت از تولید نفت

۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۱/۲۲کد خبر: 113285
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران درامورعملیات غیرصنعتی گفت: مجموعه صنعت نفت در استان خوزستان در دو جبهه ارائه خدمات به مردم و هم صیانت از تولید نفت تلاش بی‌نظیری انجام داده‌اند.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،دهمین نشست مدیریت شرایط اضطراری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ با حضور رضا خلیلی، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران درعملیات غیرصنعتی، فرخ علیخانی، سرپرست معاونت تولید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، حبیب الله سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و جمعی از مدیران و روسای شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در محل ستاد مدیریت بحران این شرکت برگزار شد.

رضا خلیلی در این نشست بیان کرد: با توجه به اینکه استان خوزستان استان نفت خیز است مردم توقع بیشتری از مسئولان صنعت نفت دارند که خوشبختانه مجموعه صنعت نفت در استان خوزستان هم در زمینه ارائه خدمات به مردم و هم صیانت از تولید نفت تلاش بی‌نظیری انجام داده‌اند که جا دارد از تمامی مدیران ارشد و کارکنان تقدیر و تشکر کنم.

وی ادامه داد: در شرکت ملی نفت ایران مقرر شد مجموعه های مستقر در استان بوشهر از جمله منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی به عنوان معین مناطق نفت خیز جنوب در نظر گرفته شوند.

معاون  مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امورعملیات غیرصنعتی افزود: باتوجه به تاکید وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر رسیدگی ویژه به مردم در مناطق سیل زده این مهم در شرایط فعلی در اولویت قرار دارد.

وی اظهار کرد: نفت همواره در زمینه مسئولیت های اجتماعی پیشگام بوده است و در این بحران نیز اقدام ها ادامه خواهد داشت.

 

تاکید بر مدیریت صحیح و علمی

سرپرست معاونت تولید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در این نشست بر مدیریت صحیح و علمی در شرایط بحرانی تاکید و اظهار کرد: با الگوگرفتن از مدل ها و ساختار مدیریت بحران در کشورهای توسعه یافته و بومی سازی آنها می توان با شرایط بهتر و عملکرد مطلوب و منسجم تری کار را ادامه داد.

فرخ علیخانی ادامه داد: در جریان سیل اخیر در کشور شرکت های مناطق نفت خیز جنوب، نفت و گاز اروندان، متن، ملی حفاری، اکتشاف و نفت مناطق مرکزی در معرض سیل قرار داشتند که اقدام های خوبی از سوی آنها برای مدیریت بحران صورت گرفته است.

 

ارائه خدمات درمانی باکیفیت

حبیب الله سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت نیز اظهار کرد: از زمان شروع بحران سیل در کشور برنامه ریزی برای ارائه خدمات به مناطق سیل زده در دستور کار قرار گرفت و هم اکنون تمام امکانات بهداشت و درمان صنعت نفت از جمله پایگاه های درمانی سیار و تیم های بهداشتی-درمانی (پزشکان، پرستاران و بهیاران) جهت ارائه خدمات درمانی باکیفیت برای امداد رسانی به مردم خوزستان آماده است.

 

تعهد خدمتگزاری به مردم، سرلوحه اقدام‎ها است

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نیز در این نشست گفت: در مدیریت بحران سیل در استان خوزستان تعهد خدمتگزاری به مردم درکنار حفاظت از تاسیسات و ایمنی و تولید سرلوحه اقدام ها و برنامه های این شرکت است و در کنار آنها حفظ محیط زیست و پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی را نیز مدنظر قرار داده ایم.

احمد محمدی افزود: در خصوص خدمات رسانی به مردم تاکنون آنچه را که در توان داشته ایم اعم از ماشین آلات و نیروی انسانی به مناطق سیل زده اعزام کرده ایم و با تلاش شبانه روزی تمام شرکت های تابع وزارت نفت و کلیه دستگاه‌های اجرایی در منطقه توفیقات خوبی حاصل شد اما کار هنوز پایان نیافته است.

پس از این نشست معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران درعملیات غیرصنعتی، سرپرست معاونت تولید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و جمعی از مدیران و روسای شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از برخی کارخانه ها و روند ایمن سازی تاسیسات بازدید کردند.

شایان ذکر است تاکنون ۳۷۱ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین و فوق سنگین برای امداد رسانی به 8 شهرستان در معرض سیل استان خوزستان اعزام شده و مشغول فعالیت هستند.


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما