آخرین اخبار
فراتر از نفت

پیام وزیر نفت به مناسبت ملی شدن صنعت نفت

نفت مناطق مرکزی قرارداد جدید بست

بهای سبد نفتی اوپک افزایش یافت

کاهش صادرات نفت خام عربستان

فروش نفت ونزوئلا به روسیه

آتش سوزی در مجتمع پتروشیمی آمریکا

آتش نفت در یک زمستان داغ

افزایش واردات نفت کره جنوبی از ایران

قیمت نفت افزایش یافت

تقدیر مدیریت بحران خوزستان از مدیرعامل نفت خیز جنوب

بازداشت یکی از متهمان پرونده پتروشیمی

اجرای پروژه های جدید در ملی حفاری

نفت برای هفتمین بار به بورس می‌آید

تحریم ایران به بازار انرژی ضرر زد

بازدید مدیر عامل پتروشیمی تندگویان از پژوهشگاه پلیمر/تصویری

ایالات متحده؛ ابرقدرت یا آنارشیست انرژی!؟

پروژه تبلیغاتی ۱۰میلیارد تومانی نفت و گاز پارس چگونه بدون مناقصه برگزار شد؟!

قاچاق سوخت توسط افراد صاحب نفوذ

قیمت جهانی نفت کاهش یافت

انتصاب جدید در پالایش نفت امام خمینی شازند

عراق صادرات نفت خود را کاهش داد

قیمت بنزین افزایش پیدا نمی‌کند

خطر مرگ برای نفت شیل آمریکا

بارگیری آخرین محموله نفتی ژاپن از ایران

مجلس آمادگی حل مشکل تولیدکنندگان روغن را دارد

دومینوی جوانگرایی وزیر کار به تاپیکو رسید

۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲کد خبر: 112939
رضوانی‌فر که خود به دلیل توجه وزیر کار به امر جوانگرایی، شایسته سالاری و تکنوکراسی مورد اقبال قرار گرفته بود، در انتخابی شایسته "سید پندار توفیقی" را به عنوان عضو موظف هیات مدیره تاپیکو انتخاب کرد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،   بلا شک جوانگرایی یکی از پایه‌های اساسی رشد و توسعه در جامعه محسوب می‌شود. این مهم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اهمیت دو چندانی برخوردار است؛ چراکه این وزارتخانه یکی از حلقه‌های اساسی اتصال نیروی کار با بازار کار قلمداد می‌شود.

 در دولت تدبیر و امید، بعد از انتخاب دکتر محمد شریعتمداری به عنوان وزیر کار، رنگ و روی تازه‌ای بر بدنه این وزارتخانه پاشیده شد.


شریعتمداری به عنوان وزیر کار، الگوی جوانگرایی را معیار عمل خود قرار داد؛ آنگونه که میانگین سنی شورای معاونین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از 55 سال به 49 سال کاهش یافت.
 
 این شیوه مدیریتی شریعتمداری در شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) هم اجرایی شد و دکتر محمد رضوانی‌فر چهره جوان و در عین حال مجربی است که مدیریت عامل شستا را با حکم محمد شریعتمداری بر عهده گرفت.
 
 این روند مدیریتی و توجه ویژه به جوانگرایی از سوی وزیر کار، اخیرا در شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) سر ریز شد.

 رضوانی‌فر که خود به دلیل توجه وزیر کار به امر جوانگرایی، شایسته سالاری و تکنوکراسی مورد اقبال قرار گرفته بود، در انتخابی شایسته "سید پندار توفیقی" را به عنوان عضو موظف هیات مدیره تاپیکو انتخاب کرد.
 
 توفیقی جوان از چهره‌های سرشناس صنعت گاز و پتروشیمی محسوب می‌شود. وی دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی شیمی با رتبه یک و دکتری بیزنس بوده و در حال حاضر نیز دانشجوی دکتری مدیریت صنعتی دانشگاه تهران است. توفیقی از سال ۱۳۶۶ در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مشغول به فعالیت است و در حال حاضر نماینده کمیسیون برنامه و بودجه در کارگروه هیات عالی نظارت بر منابع نفتی می‌باشد.

 ادامه این روند از سوی دکتر محمد شریعتمداری و انتصاب افراد جوان و تکنوکرات می‌تواند الگویی اجرایی برای سایر مدیران کشور باشد.

» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما