آخرین اخبار
فراتر از نفت

آغاز جلسه رسیدگی به پرونده جعبه سیاه زنجانی

ترکیه و وضعیت خرید نفت از ایران

ضرورت توجه به سوخت پنجم

اخراج کارکنان یک تولید کننده شیل آمریکا

روسیه جای نفت ونزوئلا را در آمریکا گرفت

قیمت جهانی نفت کاهش یافت

عربستان مشتری LNG آمریکا شد

سرپرست جدید سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی منصوب شد

راهبرد جم در نمایشگاه چاینا پلاس ۲۰۱۹

اهمیت اتخاذ رویکرد مدیریت هلدینگی‌ در مجموعه جم

روسیه از نفت آلوده چقدر ضرر کرد؟

یک پالایشگاه روسیی ورشکست شد

آلمان به ذخایر استراتژیک نفت خود دست نمی‌زند

۷۰۰ هزار تن نفت آلوده روسیه در راه آسیاست

قیمت نفت همچنان در حال افزایش

افزایش قیمت CNG از فردا

نگاهی نو در بهره وری بیشتر و پالایش در الفبای نوشتاری زبان فارسی

چرا صادرات سوخت به افغانستان ممنوع شد؟

قیمتCNG تا پایان امسال ثابت می‌ماند

اگر ایران آماده نیست، تماس نگیرد

کسب موفقیت عرضه نفت در بورس زمان‌بر است

۲ نماینده از پاسخ‌های زنگنه قانع شدند

راهکار رفع معضل بیکاری و قاچاق کدام است؟

روزنگار نفت/ ۳۱اردیبهشت ۱۲۸۵ و ۱۳۴۷:

افزایش قیمت سبد نفتی اوپک

تولید نفت شیل آمریکا رکورد می زند

۱۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۱کد خبر: 111587
پیش‌بینی می‌شود تولید گاز طبیعی آمریکا به رکورد ۷۷.۹ میلیارد فوت مکعب در روز در ماه مارس برسد که بیش از ۰.۸ میلیارد فوت مکعب بیشتر از پیش بینی ماه فوریه است و چهاردهمین افزایش پیاپی ماهانه را نشان می دهد .

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،انتظار می‌رود تولید نفت آمریکا از ۷ ساختار اصلی شیل ۸۴۰۰۰ بشکه در روز در ماه مارس افزایش یابد و به رکورد جدید ۸.۴ میلیون بشکه در روز برسد .

  اداره اطلاعات انرژی آمریکا طی گزارش ماهانه خود اعلام کرد انتظار می‌رود تولید نفت آمریکا از 7 ساختار اصلی شیل 84000 بشکه در روز در ماه مارس افزایش یابد و به رکورد جدید 8.4 میلیون بشکه در روز برسد .

بزرگترین تغییر پیش بینی تولید در حوزه پرمین تگزاس و نیومکزیکو است که انتظار می‌رود 43 هزار بشکه در روز افزایش یابد و به رکورد 4.024 میلیون بشکه در روز در ماه مارس برسد .

انقلاب شیل کمک کرده آمریکا به بزرگترین تولید کننده نفت جهان تبدیل شود و از عربستان و روسیه پیشی بگیرد. کل تولید نفت خام به رکورد هفتگی 11.9 میلیون بشکه در روز رسیده است .

افزایش تولید در پرمین، بزرگترین میدان نفتی در آمریکا و در بیکن باعث افزایش کلی تولید در این کشور طی سال گذشته بوده است .

در منطقه بیکن داکوتای شمالی، تخمین زده می‌شود تولید شیل حدود 13 هزار بشکه در روز افزایش یابد و به رکورد 1.45 میلیون بشکه در روز برسد. در منطقه ایگل فورد، تولید با 9 هزار بشکه در روز افزایش ،1.44 میلیون بشکه خواهد بود که بالاترین تولید ماهانه از ژانویه 2016 است .

در همین حین، پیش‌بینی می‌شود تولید گاز طبیعی آمریکا به رکورد 77.9 میلیارد فوت مکعب در روز در ماه مارس برسد که بیش از 0.8 میلیارد فوت مکعب بیشتر از پیش بینی ماه فوریه است و چهاردهمین افزایش پیاپی ماهانه را نشان می دهد .

تولید گاز حدود 65.5 میلیارد فوت مکعب در مارس سال گذشته بود .

اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش بینی کرده در ماه مارس تولید در کل حوزه های بزرگ شیل افزایش یابد .

تولید در منطقه آپالاچیا ، بزرگترین منطقه گازی شیل در ماه مارس با افزایش 0/3 میلیارد فوت مکعب در روز، به 31.6 میلیارد مترمکعب خواهد رسید. تولید در آپالاچیا  در ماه مشابه سال قبل 26.9 میلیارد فوت مکعب در روز بود .

اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد تولیدکنندگان 1453 چاه حفر و 1246 چاه دیگر را هم در حوزه شیل در ماه ژانویه تکمیل کرده اند و تعداد کل چاه های حفر شده و ناتمام را 207 تا افزایش داده‌ و به بالاترین رکورد 8798 رسانده اند .

 

منبع:تسنیم

» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما