آخرین اخبار
فراتر از نفت

ضرورت توجه به سوخت پنجم

اخراج کارکنان یک تولید کننده شیل آمریکا

روسیه جای نفت ونزوئلا را در آمریکا گرفت

قیمت جهانی نفت کاهش یافت

عربستان مشتری LNG آمریکا شد

سرپرست جدید سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی منصوب شد

راهبرد جم در نمایشگاه چاینا پلاس ۲۰۱۹

اهمیت اتخاذ رویکرد مدیریت هلدینگی‌ در مجموعه جم

روسیه از نفت آلوده چقدر ضرر کرد؟

یک پالایشگاه روسیی ورشکست شد

آلمان به ذخایر استراتژیک نفت خود دست نمی‌زند

۷۰۰ هزار تن نفت آلوده روسیه در راه آسیاست

قیمت نفت همچنان در حال افزایش

افزایش قیمت CNG از فردا

نگاهی نو در بهره وری بیشتر و پالایش در الفبای نوشتاری زبان فارسی

چرا صادرات سوخت به افغانستان ممنوع شد؟

قیمتCNG تا پایان امسال ثابت می‌ماند

اگر ایران آماده نیست، تماس نگیرد

کسب موفقیت عرضه نفت در بورس زمان‌بر است

۲ نماینده از پاسخ‌های زنگنه قانع شدند

راهکار رفع معضل بیکاری و قاچاق کدام است؟

روزنگار نفت/ ۳۱اردیبهشت ۱۲۸۵ و ۱۳۴۷:

افزایش قیمت سبد نفتی اوپک

چقدر از ارز پتروشیمی‌ها به داخل آمد؟

کشف ذخایر جدید گازی در ترکمنستان

محدودیت ترافیکی پایان هفته

۱۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۱کد خبر: 111586
آمد و شد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه (اول اسفندماه) و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع شده است.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی در برخی از محورهای برون شهری در دوره زمانی اول تا چهارم اسفندماه جاری را اعلام کرد که از ساعت 12 ظهر امروز اجرا می شود.

 تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه (اول اسفند) تا ساعت 6 صبح روز شنبه (4 اسفند) از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است اما تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک منعی ندارد.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه (3 اسفند ماه) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه انجام می شود.

رفت وآمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد تریلرها از جاده هراز همچنان ممنوع است.

همچنین آمد و شد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه (اول اسفندماه) و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع شده است.

 

** ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی :

محور رامیان- اولنگ- شاهرود، واقع در استان های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک- دیزین، واقع در استان های البرز و تهران و محور پونل- خلخال، واقع در استان گیلان تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محور سی سخت- پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویر احمد، محور گنجنامه– تویسرکان واقع در استان همدان و محور سروآباد– پاوه واقع در استان کردستان، از 3 آذر ماه تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود شده است.

محور رویان– بلده (حدفاصل وازک تا بلده) واقع در استان مازندران، محور اندیکا- شهرکرد واقع در استان خوزستان، محور پدافند هوایی- امیدیه، واقع در استان خوزستان و محور زهک- جزینک، واقع در استان سیستان و بلوچستان تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی و سامانه‌ های تردد شمار، در حال حاضر به ‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع یاد شده،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، مجموع تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2196 تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل 0.9 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 18.2 درصد، اوج تردد بین ساعت های 16 تا 17 و کمترین تردد نیز بین ساعت های 3 تا4 انجام شده که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت های مناسب ‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

هموطنان می توانند برای دریافت آخرین وضعیت راه های کشور عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره‌ تلفن های 141 و 88925252 تماس بگیرند.

» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما