آخرین اخبار
فراتر از نفت

پیام وزیر نفت به مناسبت ملی شدن صنعت نفت

نفت مناطق مرکزی قرارداد جدید بست

بهای سبد نفتی اوپک افزایش یافت

کاهش صادرات نفت خام عربستان

فروش نفت ونزوئلا به روسیه

آتش سوزی در مجتمع پتروشیمی آمریکا

آتش نفت در یک زمستان داغ

افزایش واردات نفت کره جنوبی از ایران

قیمت نفت افزایش یافت

تقدیر مدیریت بحران خوزستان از مدیرعامل نفت خیز جنوب

بازداشت یکی از متهمان پرونده پتروشیمی

اجرای پروژه های جدید در ملی حفاری

نفت برای هفتمین بار به بورس می‌آید

تحریم ایران به بازار انرژی ضرر زد

بازدید مدیر عامل پتروشیمی تندگویان از پژوهشگاه پلیمر/تصویری

ایالات متحده؛ ابرقدرت یا آنارشیست انرژی!؟

پروژه تبلیغاتی ۱۰میلیارد تومانی نفت و گاز پارس چگونه بدون مناقصه برگزار شد؟!

قاچاق سوخت توسط افراد صاحب نفوذ

قیمت جهانی نفت کاهش یافت

انتصاب جدید در پالایش نفت امام خمینی شازند

عراق صادرات نفت خود را کاهش داد

قیمت بنزین افزایش پیدا نمی‌کند

خطر مرگ برای نفت شیل آمریکا

بارگیری آخرین محموله نفتی ژاپن از ایران

مجلس آمادگی حل مشکل تولیدکنندگان روغن را دارد

حمایت نفت پاسارگاد از تحقیقات علمی در قیر

۱۴:۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹کد خبر: 111551
مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد آموزش های تخصصی کارشناسان مرتبط با صنعت قیر را از برنامه های این شرکت اعلام کرد و گفت: آماده برگزاری دوره های مشترک آموزشی تخصصی جهت کارشناسان مربوط وزارت راه و شهرسازی هستیم.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد با تبیین استراتژی شرکت نفت پاسارگاد در افزایش و بهبود عمر عملکرد آسفالت در کشور، از حمایت این شرکت از تحقیقات علمی در صنعت قیر کشور خبر داد.

 "مسعود جبرائیلی" در دیدار با رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اعلام آمادگی این شرکت در حمایت از دانشجویان و همچنین پایان‌نامه‌های علمی در صنعت قیر گفت: پیشرفت زمانی حاصل می شود که تحقیق و آموزش به صورت جدی و برنامه ریزی شده حمایت گردد و شرکت نفت پاسارگاد با تمام توان در خدمت جامعه آموزشی و تحقیقاتی کشور است.

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد با اعلام اینکه این شرکت همواره در بحث قیرهای عملکردی پیشرو بوده است، افزود: از هرگونه تحقیقات علمی برای افزایش بهره وری و کمک به صنعت قیر در موضوعات مختلف حمایت می کنیم.

وی همچنین از آمادگی کارخانه های شرکت نفت پاسارگاد برای بازدید دانشجویان  و محققان خبر داد و تاکید کرد: هرچند شرکت نفت پاسارگاد یک بنگاه اقتصادی است اما معتقدیم باید در راستای مسئولیت های اجتماعی شرکت و کمک به تحقیقات علمی در صنعت قیر از تمام توان و امکانات موجود بهره گیریم.

جبرائیلی آموزش های تخصصی کارشناسان مرتبط با صنعت قیر را از دیگر برنامه های شرکت نفت پاسارگاد اعلام کرد و گفت: آماده برگزاری دوره های مشترک آموزشی تخصصی جهت کارشناسان مربوط وزارت راه و شهرسازی هستیم.

رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی نیز از حضور مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد و هیات همراه در این مرکز تقدیر و نفس این حضور را توجه ویژه این بنگاه معظم اقتصادی به مسائل علمی و تحقیقاتی در حوزه قیر دانست.

"محمد شکرچی زاده" تلاش شرکت نفت پاسارگاد در بهبود کیفیت آسفالت را ستود و گفت: هر تلاشی که برای بهبود کیفیت صورت گیرد در ایمنی جاده ها و افزایش سلامت مردم موثر خواهد بود.

وی با اشاره به سهم نفت پاسارگاد در تأمین قیر مورد نیاز کشور تصریح کرد: سهم شما در بازار داخلی عدد بزرگی است و کیفیت محصولات این شرکت نیز در رتبه بالایی قرار دارد که امید به انجام کارهای بزرگتر را در این شرکت نوید می دهد.

رئیس مرکز تحقیقات راه و شهرسازی با اشاره به سابقه روشن نفت پاسارگاد در انتشار منابع علمی مرجع صنعت قیر ادامه داد: امیدواریم با همکاری شما نسبت به تهیه، تألیف و انتشار کتب جدید دانشگاهی در حوزه قیر در بخشهای قیر عملکردی اقدام مشترکی انجام شود.

 

 

منبع:  روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد

» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما