آخرین اخبار
فراتر از نفت

ابلاغ شیوه‎نامه نحوه عرضه نفت و میعانات گازی در بورس انرژی

خروج اکسون موبیل سیاسی است

ژئوپلیتیک انتقال انرژی منطقه دریای خزر و امنیت ملی ایران

تولید میدان نفتی آذر چقدر بود؟

نشست تخصصی راهکارهای مقابله با تحریم در شرکت پلی پروپیلن جم

کمک‌های پلی پروپیلن جم به سیل زدگان/تصویری

عرضه نفت ارزان برای مشتریان وفادار ونزوئلا

انتصاب جدید در NPC

تولید نفت روسیه کاهش یافت

هشدار لیبی درباره فروپاشی تولید نفت

پیش بینی نفت ۹۰ دلاری

تلاش نفتی پاکستان به سنگ خورد

آمادگی پایانه‌های نفتی در شرایط تحریم

اموال«زنجانی» در کیش تعیین تکلیف شد

رویال داچ شل جزو با ارزش‌ترین شرکت‌های جهان

چرایی عدم ورود آب به بخش عراقی هورالعظیم

واکنش عراق به خروج کارمندان نفتی آمریکا

انتصاب در ملی حفاری ایران

روزنگار نفت/۲۹اردیبهشت ماه ۱۳۴۸

فروش نفت‌مان به صفر نخواهد رسید

برگزاری جلسه پیشرفت طرح های اولویت دار صنعت پتروشیمی

انتصاب جدید در پالایش ‌وپخش

خروج نیروهای خارجی اکسون‌موبیل از عراق

کمک یک میلیارد و دویست و چهل میلیون ریالی نفت پاسارگاد به سیل زدگان

رکورد شکنی تولید محصول در پتروشیمی مروارید

حمایت نفت پاسارگاد از تحقیقات علمی در قیر

۱۴:۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹کد خبر: 111551
مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد آموزش های تخصصی کارشناسان مرتبط با صنعت قیر را از برنامه های این شرکت اعلام کرد و گفت: آماده برگزاری دوره های مشترک آموزشی تخصصی جهت کارشناسان مربوط وزارت راه و شهرسازی هستیم.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد با تبیین استراتژی شرکت نفت پاسارگاد در افزایش و بهبود عمر عملکرد آسفالت در کشور، از حمایت این شرکت از تحقیقات علمی در صنعت قیر کشور خبر داد.

 "مسعود جبرائیلی" در دیدار با رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اعلام آمادگی این شرکت در حمایت از دانشجویان و همچنین پایان‌نامه‌های علمی در صنعت قیر گفت: پیشرفت زمانی حاصل می شود که تحقیق و آموزش به صورت جدی و برنامه ریزی شده حمایت گردد و شرکت نفت پاسارگاد با تمام توان در خدمت جامعه آموزشی و تحقیقاتی کشور است.

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد با اعلام اینکه این شرکت همواره در بحث قیرهای عملکردی پیشرو بوده است، افزود: از هرگونه تحقیقات علمی برای افزایش بهره وری و کمک به صنعت قیر در موضوعات مختلف حمایت می کنیم.

وی همچنین از آمادگی کارخانه های شرکت نفت پاسارگاد برای بازدید دانشجویان  و محققان خبر داد و تاکید کرد: هرچند شرکت نفت پاسارگاد یک بنگاه اقتصادی است اما معتقدیم باید در راستای مسئولیت های اجتماعی شرکت و کمک به تحقیقات علمی در صنعت قیر از تمام توان و امکانات موجود بهره گیریم.

جبرائیلی آموزش های تخصصی کارشناسان مرتبط با صنعت قیر را از دیگر برنامه های شرکت نفت پاسارگاد اعلام کرد و گفت: آماده برگزاری دوره های مشترک آموزشی تخصصی جهت کارشناسان مربوط وزارت راه و شهرسازی هستیم.

رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی نیز از حضور مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد و هیات همراه در این مرکز تقدیر و نفس این حضور را توجه ویژه این بنگاه معظم اقتصادی به مسائل علمی و تحقیقاتی در حوزه قیر دانست.

"محمد شکرچی زاده" تلاش شرکت نفت پاسارگاد در بهبود کیفیت آسفالت را ستود و گفت: هر تلاشی که برای بهبود کیفیت صورت گیرد در ایمنی جاده ها و افزایش سلامت مردم موثر خواهد بود.

وی با اشاره به سهم نفت پاسارگاد در تأمین قیر مورد نیاز کشور تصریح کرد: سهم شما در بازار داخلی عدد بزرگی است و کیفیت محصولات این شرکت نیز در رتبه بالایی قرار دارد که امید به انجام کارهای بزرگتر را در این شرکت نوید می دهد.

رئیس مرکز تحقیقات راه و شهرسازی با اشاره به سابقه روشن نفت پاسارگاد در انتشار منابع علمی مرجع صنعت قیر ادامه داد: امیدواریم با همکاری شما نسبت به تهیه، تألیف و انتشار کتب جدید دانشگاهی در حوزه قیر در بخشهای قیر عملکردی اقدام مشترکی انجام شود.

 

 

منبع:  روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد

» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما