آخرین اخبار
فراتر از نفت

پتروشیمی بوشهر با تمامی پیمانکاران تسویه نموده است

تاکید مدیرعامل پتروشیمی جم بر لزوم ارتقای جایگاه روابط عمومی ها

سومین عرضه نفت در بورس با حضور خارجی‌ها

بازدید مدیر عاملNPC از طرح های پتروشیمی عسلویه

هند نفت ایران را تنها به پالایشگاه‌های دولتی می‌دهد

جلوگیری از خروج ۵۰ میلیون یورو ارز با کاتالیست های ایرانی

حل مشکلات خانواده صنعت پتروشیمی در اولویت است

مجوز مجلس برای تهاتر نفتی طلب پیمانکاران از دولت

دزدی تجهیزات حفاری در مکزیک

چرا پتروامید وارد بازار بورس نشد؟

آمریکا صادرکننده خالص نفت خام می‌شود

آمریکا معافیت‌ها از تحریم نفتی ایران را تمدید می‌کند

قیمت نفت مجدد ۶۰ دلاری شد

زیمبابوه گرانترین بنزین جهان را دارد

وزرات نفت می‌تواند اوراق مالی منتشر کند

امید ژاپن به عربستان برای جایگزنی نفت ایران

برگزاری مراسم معارفه مدیرعامل پتروشیمی پردیس

حذف گاز روسیه خودکشی اقتصادی برای اروپا است

انتشار آمار رسمی کره جنوبی از واردات نفت

امضای موافقتنامه بلوک خشکی عمان با انی

تایید مدل زمین شناسی میدان اریدو عراق توسط لوک اویل

آتش سوزی در بزرگترین شرکت پتروشیمی اوکراین

اولین محموله نفت خام آمریکا راهی چین شد

ایران به فناوری تولید قیرهای پیشرفته دست یافت

انتصاب جدید در شرکت ملی نفت ایران

سامانه بارشی جدید وارد کشور می شود

۱۳:۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸کد خبر: 108848
گودرزی گفت: فردا برای نیمه شرقی کشور وزش باد شدید پیش بینی شده است و پنجشنبه علاوه بر این نیمه استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مانند تهران ، البرز، قم و سمنان وزش باد شدید خواهند داشت.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فردا سامانه بارشی جدیدی از مرزهای غربی وارد کشور می شود که بارش باران و برف ، رعد و برق و وزش باد شدید را در بسیاری از استان ها به دنبال خواهد داشت.

کبری گودرزی  افزود: این سامانه موجب بارش باران و برف در بعضی ساعات و وزش باد شدید در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب و جنوب غرب و به تدریج از بعدازظهر چهارشنبه در مرکز، ارتفاعات البرز، شرق و شمال شرق کشور می ‌شود.

وی اظهار داشت: این سامانه امروز موجب بارش باران و برف در کهگیلویه و بویراحمد و چهار محال و بختیاری می شود و در شمال غرب فارس، شرق خوزستان ، جنوب لرستان و برخی مناطق ایلام بارش پراکنده برف و باران و وزش باد را به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد:فردا این سامانه در استان های شمال غرب ، غرب، جنوب غرب، به تدریج مناطقی از مرکز ، شرق، برخی نقاط شمال شرق و ارتفاعات البرز فعال می شود که بارش های باران و برف و وزش باد شدید را در این مناطق به همراه دارد.

گودرزی افزود: پنجشنبه این سامانه در شرق و شمال شرق دریای خزر و ارتفاعات شرقی البرز فعال می شود و به تدریج از اواخر وقت پنجشنبه از سمت شمال شرق از کشور خارج می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: شدت بارش ها امشب در کهگیلویه و بویراحمد و فردا در چهار محال و بختیاری و شرق فارس خواهد بود.

وی تاکید کرد: برای مناطق کوهستانی کولاک ، برف ، لغزندگی و مه آلودگی پیش بینی شده است بنابراین افرادی که قصد عبور از این مناطق را دارند مراقب باشند و حتما به تجهیزات زمستانی مجهز باشند.

گودرزی گفت: فردا برای نیمه شرقی کشور وزش باد شدید پیش بینی شده است و پنجشنبه علاوه بر این نیمه استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مانند تهران ، البرز، قم و سمنان وزش باد شدید خواهند داشت.

به گفته وی از اواخر وقت امشب و فردا وزش بادهای شدید جنوبی برای استان های گیلان و اردبیل پیش بینی شده است.همچنین پنجشنبه آبهای خلیج فارس و دریای خزر نیز مواج است.

 

*** وضعیت هوای تهران / گرمترین و سردترین نقاط کشور

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: هوای امروز تهران صاف ، قسمتی ابری و گاهی با وزش باد همراه است ، کمینه دمای امروز صبح تهران 1 درجه بود و بیشینه امروز آن به 13 درجه می رسد، کمینه فردا صبح هوای پایتخت نیز 2 درجه می شود.

گودرزی گفت: میناب و عسلویه با دمای 27 درجه بالای صفر و زرینه و هزارکانیان در استان کردستان با دمای 14 درجه زیر صفر به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط کشور در 24 ساعت گذشته بودند.

 

 

منبع:ایرنا

» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما