آخرین اخبار
فراتر از نفت

عراق قیمت نفت را برای مشتریان کاهش داد

دولت تصمیمی برای تغییر قیمت بنزین ندارد

انتصاب جدید در شرکت ملی نفت ایران

وزیر نفت امشب به تلویزیون می آید

چک درمنی به یک کارچاق‌کن برای فرار زنجانی

افزایش کشفیات قاچاق سوخت در کشور

آمریکا بزرگترین تولید کننده نفت جهان می‌شود

پیشنهاد جدید بنزینی مجلس

قیمت جهانی نفت افزایش یافت

درنگی در مدیریت ناکارآمد پسماندها

قیمت نفت حدود ۶۰ دلار خواهد بود

اعزام نماینده عراق به آمریکا

سهم نفت در بودجه سال آینده چقدر است؟

پالایشگاه نفت لاوان/تصویری

تصمیمی درباره قیمت بنزین گرفته نشده است

قیمت بنزین در آمریکا به کمترین رقم رسید

تولید نفت روسیه کاهش می‌یابد

قرارداد جامع همکاری اوپک و غیراوپک

قیمت نفت ۲ درصد سقوط کرد

نفت ایران در آسیا ارزان شد

رایزنی نفتی وزرای آمریکا و عربستان

مهار حریق در پارس جنوبی

بازگشت پول نفت به خزانه تضمین شده است

افتخاری دیگر در شرکت پلی پروپیلن جم

پاسخ بازرگانی پتروشیمی به حواشی پتروشیمی ایلام

تقدیر رئیس هیئت رئیسه صندوق بازنشستگی نفت از محمدی

۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۹/۱۷کد خبر: 106259
چندی پیش با صدور حکمی از سوی نصرت رحیمی رئیس هیئت رئیسه صندوق بازنشستگی صنعت نفت، غلامرضا منوچهری مدیرعامل اویک شد و در این راستا آیین تکریم مدیران عامل پیشین(مهندس بهزادمحمدی) و جدید این شرکت صبح امروز برگزار شد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،رئیس هیئت رئیسه صندوق بازنشستگی صنعت نفت، ضمن تبریک انتصاب مهندس بهزاد محمدی برکرسی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، از مدیریت و عملکرد مدیریتی وی در شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (اویک) تقدیر و تشکر کرد.

نصرت رحیمی رئیس هیئت رئیسه صندوق بازنشستگی صنعت نفت، با تقدیم لوحی ضمن تقدیر از تلاش و اهتمام مهندس بهزاد محمدی بر مسند مدیریت شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (اویک)، برای ایشان در شرکت ملی صنایع پتروشیمی آرزوی موفقیت و خدمات ارزنده و اثر گذار به صنعت پتروشیمی کشور کرد.

در متن لوح تقدیر رئیس هیئت مدیره صندوق بازنشستگی صنعت نفت به بهزاد محمدی آمده است:

« جناب آقای مهندس بهزاد محمدی

معاون محترم وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی

بدیهی است، رشد و اعتلای هر مجموعه مرهون کوشش و درایت تمامی ارکان آن، از مدیریت ارشد تا بدنه مدیریتی و همه دلسوزانی است که با اعتقاد و تلاش راسخ در جهت تعالی مستمر قدم بر می دارند.

طی 3 سال گذشته و در سایه عملکرد مطلوب جنابعالی و تیم متخصص گروه اویک، بهره برداری کامل از طرح توسعه فازهای 18، 17و 21 و 20 میدان مشترک گازی پارس جنوبی و همچنین تولید 30 هزار بشکه ای از میدان مشترک نفتی آذر محقق شد و افزون برآن امروز شاهدیم که اویک بار دیگر توانسته است، سهم چشمگیری از اجرای پروژه های ملی و مهم صنعت نفت کشور همچون طرح ساخت کارخانه NGL3100، پتروشیمی دهلران، مجتمع پتروشیمی کیان، ذخیره سازی نفت خام قشم و طرح توسعه میدان منصوری را در دست بگیرد که این موفقیت آن هم در شرایط ویژه اقتصادی، وضعیت رکود و محدودیت های بین المللی، بدون تردید جز با تکیه بر مدیریت و نظارت صحیحی جنابعالی، پشتکار مجموعه مدیران و تلاش کارکنان متعهد و متخصص گروه اویک، میسر نبوده است.

امروز صندوق بازنشستگی صنعت نفت، وجود چنین مجموعه ای در خانواده خود را ارج می نهد و خرسند است که گروه اویک با اجرای پروژه های جدید، می تواند علاوه بر افزایش سهم خود در توسعه اقتصادی و آبادانی کشور، این صندوق معظم و به تبع آن بازنشستگان محترم صنعت نفت را نیز از برکات کسب شده منتفع نماید.

از همین رو، با اهدای این لوح سپاس ضمن تقدیر از عزم جهادی و کوشش خستگی ناپذیرتان در سالهای اخیر، انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی که بیانگر تعهد و توانمندی شماست، تبریک عرض نموده و آرز دارم در مسئولیت جدید نیز همچون گذشته موفق و منشاء خدمات ارزنده و اثر گذار به صنعت پتروشیمی کشور باشید.»

 

 

 

» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما