آخرین اخبار
فراتر از نفت

روسیه از نفت آلوده چقدر ضرر کرد؟

یک پالایشگاه روسیی ورشکست شد

آلمان به ذخایر استراتژیک نفت خود دست نمی‌زند

۷۰۰ هزار تن نفت آلوده روسیه در راه آسیاست

قیمت نفت همچنان در حال افزایش

افزایش قیمت CNG از فردا

نگاهی نو در بهره وری بیشتر و پالایش در الفبای نوشتاری زبان فارسی

چرا صادرات سوخت به افغانستان ممنوع شد؟

قیمتCNG تا پایان امسال ثابت می‌ماند

اگر ایران آماده نیست، تماس نگیرد

کسب موفقیت عرضه نفت در بورس زمان‌بر است

۲ نماینده از پاسخ‌های زنگنه قانع شدند

راهکار رفع معضل بیکاری و قاچاق کدام است؟

روزنگار نفت/ ۳۱اردیبهشت ۱۲۸۵ و ۱۳۴۷:

افزایش قیمت سبد نفتی اوپک

چقدر از ارز پتروشیمی‌ها به داخل آمد؟

کشف ذخایر جدید گازی در ترکمنستان

آمریکا به دنبال پر کردن جای خالی بشکه های نفت ایران است

صادرات نفت ایران؛ تنها کفاف هزینه های این صنعت را خواهد داد

رکورد شکنی تولید محصول در پتروشیمی ارومیه

تعویق قرارداد نفتی عراق با اکسون موبیل

رکورد شکنی تولید محصول در پتروشیمی اروند

امور نفتی «بابک زنجانی »دست چه کسی بود؟

هر روز باید۱۰۰ میلیون بشکه نفت تولید کنیم

تحریم صنعت پتروشیمی ایران کار ساده‌ای نیست

تقدیر رئیس هیئت رئیسه صندوق بازنشستگی نفت از محمدی

۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۹/۱۷کد خبر: 106259
چندی پیش با صدور حکمی از سوی نصرت رحیمی رئیس هیئت رئیسه صندوق بازنشستگی صنعت نفت، غلامرضا منوچهری مدیرعامل اویک شد و در این راستا آیین تکریم مدیران عامل پیشین(مهندس بهزادمحمدی) و جدید این شرکت صبح امروز برگزار شد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،رئیس هیئت رئیسه صندوق بازنشستگی صنعت نفت، ضمن تبریک انتصاب مهندس بهزاد محمدی برکرسی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، از مدیریت و عملکرد مدیریتی وی در شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (اویک) تقدیر و تشکر کرد.

نصرت رحیمی رئیس هیئت رئیسه صندوق بازنشستگی صنعت نفت، با تقدیم لوحی ضمن تقدیر از تلاش و اهتمام مهندس بهزاد محمدی بر مسند مدیریت شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (اویک)، برای ایشان در شرکت ملی صنایع پتروشیمی آرزوی موفقیت و خدمات ارزنده و اثر گذار به صنعت پتروشیمی کشور کرد.

در متن لوح تقدیر رئیس هیئت مدیره صندوق بازنشستگی صنعت نفت به بهزاد محمدی آمده است:

« جناب آقای مهندس بهزاد محمدی

معاون محترم وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی

بدیهی است، رشد و اعتلای هر مجموعه مرهون کوشش و درایت تمامی ارکان آن، از مدیریت ارشد تا بدنه مدیریتی و همه دلسوزانی است که با اعتقاد و تلاش راسخ در جهت تعالی مستمر قدم بر می دارند.

طی 3 سال گذشته و در سایه عملکرد مطلوب جنابعالی و تیم متخصص گروه اویک، بهره برداری کامل از طرح توسعه فازهای 18، 17و 21 و 20 میدان مشترک گازی پارس جنوبی و همچنین تولید 30 هزار بشکه ای از میدان مشترک نفتی آذر محقق شد و افزون برآن امروز شاهدیم که اویک بار دیگر توانسته است، سهم چشمگیری از اجرای پروژه های ملی و مهم صنعت نفت کشور همچون طرح ساخت کارخانه NGL3100، پتروشیمی دهلران، مجتمع پتروشیمی کیان، ذخیره سازی نفت خام قشم و طرح توسعه میدان منصوری را در دست بگیرد که این موفقیت آن هم در شرایط ویژه اقتصادی، وضعیت رکود و محدودیت های بین المللی، بدون تردید جز با تکیه بر مدیریت و نظارت صحیحی جنابعالی، پشتکار مجموعه مدیران و تلاش کارکنان متعهد و متخصص گروه اویک، میسر نبوده است.

امروز صندوق بازنشستگی صنعت نفت، وجود چنین مجموعه ای در خانواده خود را ارج می نهد و خرسند است که گروه اویک با اجرای پروژه های جدید، می تواند علاوه بر افزایش سهم خود در توسعه اقتصادی و آبادانی کشور، این صندوق معظم و به تبع آن بازنشستگان محترم صنعت نفت را نیز از برکات کسب شده منتفع نماید.

از همین رو، با اهدای این لوح سپاس ضمن تقدیر از عزم جهادی و کوشش خستگی ناپذیرتان در سالهای اخیر، انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی که بیانگر تعهد و توانمندی شماست، تبریک عرض نموده و آرز دارم در مسئولیت جدید نیز همچون گذشته موفق و منشاء خدمات ارزنده و اثر گذار به صنعت پتروشیمی کشور باشید.»

 

 

 

» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما