آخرین اخبار
فراتر از نفت

پالایشگاه نفت لاوان/تصویری

تصمیمی درباره قیمت بنزین گرفته نشده است

قیمت بنزین در آمریکا به کمترین رقم رسید

تولید نفت روسیه کاهش می‌یابد

قرارداد جامع همکاری اوپک و غیراوپک

قیمت نفت ۲ درصد سقوط کرد

نفت ایران در آسیا ارزان شد

رایزنی نفتی وزرای آمریکا و عربستان

مهار حریق در پارس جنوبی

بازگشت پول نفت به خزانه تضمین شده است

افتخاری دیگر در شرکت پلی پروپیلن جم

پاسخ بازرگانی پتروشیمی به حواشی پتروشیمی ایلام

انتصاب های جدید در شرکت متن

سرنوشت فروش نفت به ناجا مشخص نیست

کشف میدان نفت و گاز غیر متعارف در آمریکا

احتمال تعطیلی بزرگترین میدان نفتی لیبی

اویک برنده مناقصه توسعه میدان نفتی رامشیر شد

اولویت سازمان منطقه ویژه پارس

افتتاح آخرین واحد میدان گازی قطب شمال

تجمع رانندگان مستقر در دکل های شرکت ملی حفاری/عکس

پرداخت مطالبات پرسنل شرکت ملی حفاری حق قانونی شان است

ژنرال سابق ونزوئلا رئیس اوپک شد

راهکاری جهت حرکت به سمت توسعه ی پایدار نفت

تردید در تحقق درآمدهای بودجه ۹۸

فراخوان رفقا برای انتصاب در پست های مدیریتی!

سامانه جدیدی وارد کشور می شود

۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۸/۲۸کد خبر: 104860
به گفته مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی، فعالیت این سامانه از روز چهارشنبه (۳۰ آبان) کاسته خواهد شد و در استان های محدودتری مانند کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی و جنوبی در شکل بارش های رگباری و پراکنده فعال است.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی با اشاره به پایداری هوا در بسیاری مناطق کشورT انباشت آلاینده ها در کلانشهرها شامل تهران، اصفهان و اراک پیش بینی کرد و افزود: سامانه جدیدی از سمت جنوب و جنوب غرب وارد کشور می شود.

 مسعود حقیقت اظهار داشت: امروز شاهد افزایش ابر در سواحل دریای خزر به ویژه استان گلستان هستیم، همچنین استان های خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی با این پدیده روبرو هستند. شهر گرگان در استان گلستان به دلیل همین پدیده امروز صبح شاهد ریزش باران بود.

وی افزود: سامانه جدیدی از اواخر امشب از سمت جنوب و جنوب غرب وارد کشور می شود و فردا (سه شنبه) ساکنان استان های خوزستان، بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، یزد، جنوب اصفهان، کرمان، هرمزگان و خراسان جنوبی تحت تاثیر این سامانه شاهد بارش باران همراه با رعد و برق خواهند بود.

به گفته مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی، فعالیت این سامانه از روز چهارشنبه (30 آبان) کاسته خواهد شد و در استان های محدودتری مانند کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی و جنوبی در شکل بارش های رگباری و پراکنده فعال است.

وی با اشاره به پایداری هوا در استان تهران نیز گفت: امروز و فردا انباشت آلاینده ها را در کلانشهرها به ویژه استان های تهران، اصفهان و اراک شاهد هستیم. شاخص آلایندگی روزهای سه شنبه و چهارشنبه در تهران به ترتیب برای گروه های حساس و همه گروه ها ناسالم خواهد بود.

 

***ورود سامانه بارشی از غرب کشور

حقیقت اظهار داشت: از اواخر هفته جاری سامانه بارشی نسبتا فعالی از سمت غرب وارد ایران شده و کل کشور را دربرمی گیرد، انتظار داریم این سامانه تا اواسط هفته آینده فعال باشد.

وی گفت: سامانه بارشی یادشده احتمالا روزهای شنبه و یکشنبه (3 و 4 آذر) موجب بارش های خوبی در شهر تهران نیز خواهد شد.

مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی در مورد گرم ترین و سردترین نقاط کشور نیز اظهار داشت: شهر ورزقان در استان آذربایجان غربی صبح امروز با دمای 5 درجه زیرصفر سردترین و راسک در استان هرمزگان با دمای 36 درجه بالای صفر عناوین گرم ترین و سردترین مناطق کشور را به نام خود ثبت کردند.

وی افزود: دمای هوای تهران صبح امروز به 7 درجه بالای صفر رسید، بیشینه هوای دیروز نیز 16 درجه بالای صفر بود.

حقیقت همچنین به کشاورزان جنوب و غرب کشور توصیه کرد فرصت کشت محصولات تا روز پنجشنبه باقی است و می توانند برای کشت محصولات خود از بارش های هفته آینده استفاده کنند.

 

 

منبع:ایرنا 

» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما