آخرین اخبار
فراتر از نفت

عراق قیمت نفت را برای مشتریان کاهش داد

دولت تصمیمی برای تغییر قیمت بنزین ندارد

انتصاب جدید در شرکت ملی نفت ایران

وزیر نفت امشب به تلویزیون می آید

چک درمنی به یک کارچاق‌کن برای فرار زنجانی

افزایش کشفیات قاچاق سوخت در کشور

آمریکا بزرگترین تولید کننده نفت جهان می‌شود

پیشنهاد جدید بنزینی مجلس

قیمت جهانی نفت افزایش یافت

درنگی در مدیریت ناکارآمد پسماندها

قیمت نفت حدود ۶۰ دلار خواهد بود

اعزام نماینده عراق به آمریکا

سهم نفت در بودجه سال آینده چقدر است؟

پالایشگاه نفت لاوان/تصویری

تصمیمی درباره قیمت بنزین گرفته نشده است

قیمت بنزین در آمریکا به کمترین رقم رسید

تولید نفت روسیه کاهش می‌یابد

قرارداد جامع همکاری اوپک و غیراوپک

قیمت نفت ۲ درصد سقوط کرد

نفت ایران در آسیا ارزان شد

رایزنی نفتی وزرای آمریکا و عربستان

مهار حریق در پارس جنوبی

بازگشت پول نفت به خزانه تضمین شده است

افتخاری دیگر در شرکت پلی پروپیلن جم

پاسخ بازرگانی پتروشیمی به حواشی پتروشیمی ایلام

پاک نژاد در یک قدمی مدیرعاملی شرکت ملی نفت ایران

۱۸:۱۹ - ۱۳۹۷/۸/۲۲کد خبر: 104742
پس از مسعود کرباسیان معاونت خدماتی شهرداری تهران و وزیر اقتصاد دولت روحانی که روز یکشنبه دیداری را با بیژن زنگنه وزیر نفت داشت و احتمال مدیرعاملی وی بر شرکت ملی نفت ایران قوت گرفته بود، امروز اما با تفویض حق امضای ناشی از اختیارات مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به محسن پاک‎نژاد احتمال مدیرعاملی محسن پاکنژاد جدی تر شد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،محسن پاک نژاد از حماسه سازان مهار چاه رگ سفید، مدیر باتجربه، خوشنام، و سالم نفتی که در این مدت با حضور در عرصه های مختلف صنعت نفت، با دارا بودن کارنامه  درخشان در حماسه مهار چاه رگ سفید و تجربه حضور در حوزه های برنامه ریزی تلفیقی، تولیدی و فنی در شرایط کنونی حساس و سخت حاکم بر وزارت نفت با توجه به تحریمهای غیرقانونی، می تواند با مدیریت کارآمد و سلامت کاری خود به عنوان بازوی توانمند وزارت نفت، سکاندار شایسته ای برای عبور از شرایط دشوار باشد.

علی کاردر، حق امضای ناشی از اختیارات مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران را به محسن پاک‎نژاد، معاون امور تولید این شرکت تفویض کرده است.

پاک نژاد پیش از این حکم، معاونت مدیرعاملی شرکت ملی نفت ایران در امور تولید و عضو هیئت مدیره این شرکت را در کارنامه کاری خود دارد.

پاک نژاد که کارنامه خوبی از خود در حماسه مهار چاه رگ سفید به جا گذاشت، دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشدمهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است و فعالیت خود را از ابتدای دهه ۱۳۷۰ در وزارت نیرو آغاز کرد.

 پاکنژاد از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۷ به عنوان مشاور وزیر نفت ایران و رئیس ستاد نظارت بر سوخت‌رسانی وزارت نفت فعالیت می‌کرد. از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۷۹ مدیر طرح توسعه میادین گازی بود و در سال ۱۳۷۹ به‌عنوان مدیرکل نظارت بر صادرات مواد نفتی و بازرسی فنی وزارت نفت منصوب شد. وی از سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۶ با حفظ سمت، در جایگاه عضو اصلی هیئت مدیره شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز فعالیت می‌نمود.

 

پاک نژاد در فاصله سال‌های ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۶ مدیر برنامه‌ریزی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بود.  وی در سال ۱۳۸۶ بعنوان معاون مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران منصوب شدواز سال 89تا تا ۱۳۹۲ به عنوان عضو هیآت مدیره نفت فلات قاره ایران فعالیت نمود. وی در سال ۱۳۹۲ بار دیگر به وزارت نفت بازگشت و تا سال ۱۳۹۳ برای نزدیک به یک سال، مدیرکل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی وزارت نفت بود.

پاک نژاد در فاصله سال‌های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ بعنوان مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی نفت ایران (شرکت نیکو) فعالیت می‌کرد.

پاک نژاد همچنین عضویت در کمیسیون مناقصات شرکت ملی نفت ایران را در کارنامه خود دارد.

 


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما