آخرین اخبار
فراتر از نفت

جوابیه شرکت انتقال گاز به یک گزارش +پاسخ"نفت ما"

کمک ۱۰۰ میلیون یورویی توتال برای بازسازی کلیسای نوتردام

راهکارهای برون رفت از معضل بیکاری در خوزستان

قیمت‌گذاری حامل‌های انرژی نیازمند تصمیمات منطقی و جسورانه است

کشف میدان نفتی جدید توسط اکسون موبیل

قرارداد نفتی باکو با bp

حفاران نفتی چین زیر گوش آمریکا

امریکا تحریم‌های ایران را کاهش می‌دهد

تخلف روسیه از توافق با اوپک

مصر جلوی عبور نفتکش‌های ایرانی را نمی‌‌گیرد

صادرات نفت عربستان کاهش یافت

کمک عربستان به عراق برای اکتشاف گاز

کدام کشورها بزرگترین ذخایر نفت جهان را دارند؟

افزایش صادرات نفت ایران به چین

اتصال پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول در آبادان به برق شهر

انتقاد برخی تولیدکنندگان بزرگ از روند طولانی تایید گواهی ثبت آماری

جوابیه شرکت انتقال گاز به گزارش "نفت ما"+پاسخ "نفت ما"

کناره گیری وزیر انرژی آمریکا از دولت

آمریکا صادرات نفت را ۲ برابر کرد

اعزام کاروان کمک‌های نفت فلات قاره به مناطق سیل‌زده

شرکت حفاری توران برنده قرارداد ۵۰۰ میلیون دلاری بی پی در دریای خزر

افزایش قیمت CNG ابلاغ شد

تمدید قرارداد حفاری و مهندسی bp در خزر

ارسال دومین محموله کمک های کارکنان آغاجاری به مناطق سیل زده

صادرات ماهانه نفت ایران به پایین‌ترین رقم رسید

پاک نژاد در یک قدمی مدیرعاملی شرکت ملی نفت ایران

۱۸:۱۹ - ۱۳۹۷/۸/۲۲کد خبر: 104742
پس از مسعود کرباسیان معاونت خدماتی شهرداری تهران و وزیر اقتصاد دولت روحانی که روز یکشنبه دیداری را با بیژن زنگنه وزیر نفت داشت و احتمال مدیرعاملی وی بر شرکت ملی نفت ایران قوت گرفته بود، امروز اما با تفویض حق امضای ناشی از اختیارات مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به محسن پاک‎نژاد احتمال مدیرعاملی محسن پاکنژاد جدی تر شد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،محسن پاک نژاد از حماسه سازان مهار چاه رگ سفید، مدیر باتجربه، خوشنام، و سالم نفتی که در این مدت با حضور در عرصه های مختلف صنعت نفت، با دارا بودن کارنامه  درخشان در حماسه مهار چاه رگ سفید و تجربه حضور در حوزه های برنامه ریزی تلفیقی، تولیدی و فنی در شرایط کنونی حساس و سخت حاکم بر وزارت نفت با توجه به تحریمهای غیرقانونی، می تواند با مدیریت کارآمد و سلامت کاری خود به عنوان بازوی توانمند وزارت نفت، سکاندار شایسته ای برای عبور از شرایط دشوار باشد.

علی کاردر، حق امضای ناشی از اختیارات مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران را به محسن پاک‎نژاد، معاون امور تولید این شرکت تفویض کرده است.

پاک نژاد پیش از این حکم، معاونت مدیرعاملی شرکت ملی نفت ایران در امور تولید و عضو هیئت مدیره این شرکت را در کارنامه کاری خود دارد.

پاک نژاد که کارنامه خوبی از خود در حماسه مهار چاه رگ سفید به جا گذاشت، دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشدمهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است و فعالیت خود را از ابتدای دهه ۱۳۷۰ در وزارت نیرو آغاز کرد.

 پاکنژاد از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۷ به عنوان مشاور وزیر نفت ایران و رئیس ستاد نظارت بر سوخت‌رسانی وزارت نفت فعالیت می‌کرد. از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۷۹ مدیر طرح توسعه میادین گازی بود و در سال ۱۳۷۹ به‌عنوان مدیرکل نظارت بر صادرات مواد نفتی و بازرسی فنی وزارت نفت منصوب شد. وی از سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۶ با حفظ سمت، در جایگاه عضو اصلی هیئت مدیره شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز فعالیت می‌نمود.

 

پاک نژاد در فاصله سال‌های ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۶ مدیر برنامه‌ریزی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بود.  وی در سال ۱۳۸۶ بعنوان معاون مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران منصوب شدواز سال 89تا تا ۱۳۹۲ به عنوان عضو هیآت مدیره نفت فلات قاره ایران فعالیت نمود. وی در سال ۱۳۹۲ بار دیگر به وزارت نفت بازگشت و تا سال ۱۳۹۳ برای نزدیک به یک سال، مدیرکل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی وزارت نفت بود.

پاک نژاد در فاصله سال‌های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ بعنوان مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی نفت ایران (شرکت نیکو) فعالیت می‌کرد.

پاک نژاد همچنین عضویت در کمیسیون مناقصات شرکت ملی نفت ایران را در کارنامه خود دارد.

 


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما