آخرین اخبار
فراتر از نفت

پخش زنده لحطه تحویل سال کارکنان پتروشیمی از صدا و سیما

از طرحهای خلاقانه و اثر بخش کارکنان قدردانی شد

پیام وزیر نفت به مناسبت ملی شدن صنعت نفت

نفت مناطق مرکزی قرارداد جدید بست

بهای سبد نفتی اوپک افزایش یافت

کاهش صادرات نفت خام عربستان

فروش نفت ونزوئلا به روسیه

آتش سوزی در مجتمع پتروشیمی آمریکا

آتش نفت در یک زمستان داغ

افزایش واردات نفت کره جنوبی از ایران

قیمت نفت افزایش یافت

تقدیر مدیریت بحران خوزستان از مدیرعامل نفت خیز جنوب

بازداشت یکی از متهمان پرونده پتروشیمی

اجرای پروژه های جدید در ملی حفاری

نفت برای هفتمین بار به بورس می‌آید

تحریم ایران به بازار انرژی ضرر زد

بازدید مدیر عامل پتروشیمی تندگویان از پژوهشگاه پلیمر/تصویری

ایالات متحده؛ ابرقدرت یا آنارشیست انرژی!؟

پروژه تبلیغاتی ۱۰میلیارد تومانی نفت و گاز پارس چگونه بدون مناقصه برگزار شد؟!

قاچاق سوخت توسط افراد صاحب نفوذ

قیمت جهانی نفت کاهش یافت

انتصاب جدید در پالایش نفت امام خمینی شازند

عراق صادرات نفت خود را کاهش داد

قیمت بنزین افزایش پیدا نمی‌کند

خطر مرگ برای نفت شیل آمریکا

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس:

پارس جنوبی امانت ۸۰ میلیون ایرانی است

۱۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۸/۱۲کد خبر: 104545
پیروز موسوی تاکید کرد:پارس جنوبی از مناطق بسیار حساس و مهم و قطب انرژی و اقتصادی کشور است و مدیریت این مجموعه بزرگ تدابیر ویژه ای می طلبد تا بتوانیم زمینه های استمرار تولید در منطقه را فراهم کنیم.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،سید پیروز موسوی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در اولین روز کاری خود در عسلویه در جمع مدیران و کارکنان سازمان با بیان اینکه :پارس جنوبی امانت 80 میلیون ایرانی است گفت:مهمترین رسالت ما در سازمان منطقه ویژه پارس پشتیبانی از استمرار تولید در منطقه است.

 
 احمد مجیدی دبیر شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت که به نمایندگی از وزیر نفت در هیات همراهان مدیر عامل سازمان مطنقه ویژه پارس در اولین روز کاری در عسلویه حضور داشت گفت:  مهندس موسوی از مدیران خوشنام ، قانونمند و توانمند صنعت نفت هستند امیدوارم در مسئولیت جدید نیز همچون کذشته بتوانند برای صنعت نفت منشا خیرباشند و قطعا این هدف با گذشته ای که از ایشان سراغ داریم قابل دسترس است .
 
  دبیر شورای فرهنگی و و اقامه نماز وزرات نفت تصریح کرد: وی از پتانسیل و ظرفیت بالایی برخوردار هستند و قطعا با اشراف کاملی که از منطقه دارند خواهند توانست در مقوله مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت بخوبی ایفای نقش کنند .
 
 وی از زحمات و تلاش های  مهندس یوسفی نیز در دوران مسئولیت در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس نیز قدردانی کرد.
 
 سید پیروز موسوی مدیر عامل سازمان مطنقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در اولین روز کاری خود در عسلویه در جمع مدیران و کارکنان سازمان اظهار داشت: بسیار خرسندیم از اینکه سرنوشت صفحه دیگری را برای ما رقم زد که دوباره در خدمت شما عزیزان باشیم و در این زمینه ما تابع تصمیم و صلاحدید مقام عالی وزارت و مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران هستیم و امیدوارم با یاری شما در دوره جدید خدمت در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس موفق باشیم.
 
  وی تاکید کرد:پارس جنوبی از مناطق  بسیار حساس و مهم و قطب انرژی و اقتصادی کشور است و مدیریت این مجموعه بزرگ تدابیر ویژه ای می طلبد تا بتوانیم زمینه های استمرار تولید در منطقه را فراهم کنیم.
 
 وی با بیان اینکه دشمنان نظام به عسلویه به عنوان قطب درآمدهای کشور نگاه می کنند گفت: وجود صنایع بزرگ پتروشیمی و گازی موجود در منطقه با درآمد بسیار بالا و همچنین گاز رسانی به صنایع و منازل مردم در سرمای زمستان نشان می دهد که ثانیه ها نیز برای فعالیت در این منطقه حساس و حیاتی است و همه ما در این منطقه امانت 80 میلیون ایرانی را به دوش می کشیم.
 
  موسوی ادامه داد: رسالت سازمان منطقه ویژه پارس پشتیبانی از تداوم این فعالیت هاست تا مسئولان کشور بتوانند با خیالی آسوده با دشمنان نظام مقابله کنند و نقشه ی شوم آنان را خنثی کنند.
 
 مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس با بیان اینکه حمایت از برنامه های توسعه ای، نگهداشت و بهره برداری از سرمایه های عظیم کشور و مسولیت اجتماعی سه موضوع مهم در منطقه است که با جدیت دنبال خواهد شد گفت:خوشبختانه طی سالهای گذشته فازها یکی پس از دیگری به بهره برداری رسیده است و دیگر فازهای باقی مانده نیز با سرعت خوبی در حال پیشرفت هستند و با تدابیر وزیر محترم نفت هم اکنون در ظرفیت تولید گاز از پارس جنوبی با قطر برابر هستیم و این امر جز با تلاش کارکنان صنعت نفت و حمایت مردم مناطق پیرامونی میسر نبوده است.
 
 وی در خصوص نگهداشت و بهره برداری نیز تصریح کرد: سرمایه عظیم موجود در منطقه شامل صنایع بالادستی ،میان دستی و پایین دستی  متعلق به کشور و مردم است و ما در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از همه کسانی که در زمینه نگهداشت و بهره برداری فعالیت می کنند پشتیبانی و حمایت خواهیم کرد و اگر در برخی زمینه ها مسائل و مشکلاتی وجود دارد باید با جدیت پیگیری و رفع شود.
 
  موسوی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر نقش سازمان منطقه ویژه پارس در ایفای مسئولیت های اجتماعی گفت: مردم مناطق پیرامونی همواره میزبانان خوبی برای صنعت نفت بوده اند و اگر در منطقه موفقیت هایی حاصل شده است به دلیل حمایت مردم این مناطق از صنعت نفت بوده است و همه باید تلاش کنیم مشکلات و کمبودهای که در حوزه پیرامونی وجود دارد برطرف کنیم.
 

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس 

 

» نظرات بینندگان
» محمد | ساعت ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۸/۱۳
0
0
امانت 80میلیون ایرانی دست شمای کم توان چه می کنه؟
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


سایت خبری تحلیلی نفت ما