ضبط ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در آذربایجان شرقی
ضبط ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در آذربایجان شرقی
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی افزود: پس از کشف این مقدار سوخت و با توجه به عدم ارائه مدارک لازم قانونی توسط متهم، پرونده تشکیل و برای رسیدگی به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز مرند ارجاع شد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از ضبط ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق و جریمه نقدی متخلف خبر داد.

  میراحد یوزباشی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از کشف ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق خبر داد و گفت: برابر اطلاعات واصله توسط هنگ مرزی شهرستان جلفا در مورد دپوی سوخت قاچاق در پارکینگ یک واحد مسکونی این محموله به ارزش ۸۵۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

وی افزود: پس از کشف این مقدار سوخت و با توجه به عدم ارائه مدارک لازم قانونی توسط متهم، پرونده تشکیل و برای رسیدگی به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز مرند ارجاع شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: شعبه پس از رسیدگی، متهم را به علت نداشتن هیچگونه مجوزی برای دپوی سوخت وبا توجه به قاچاق بودن کالای فوق، به ضبط ۱۵ هزار لیتر سوخت و پرداخت یک میلیارد و هفتصد میلیون ریال جریمه معادل دو برابر ارزش کالای قاچاق محکوم کرد.

نظرات: