برای اولین بار در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی صورت گرفت؛
پخش زنده لحطه تحویل سال کارکنان پتروشیمی از صدا و سیما
پخش زنده لحطه تحویل سال کارکنان پتروشیمی از صدا و سیما
مراسم جشن سال نوی ۱۳۹۸ کارکنان این شرکت در‌لحظه تحویل سال، در یک ارتباط زنده ی تلوزیونی از شبکه استانی مرکز خوزستان پخش شد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی شهیدتندگویان، براساس این گزارش، در سال رونق تولید، تولید کنندگان محصولات پتروشیمی، که از استراتژیک ترین محصولات غیر‌نفتی کشور است، با ابتکار مدیران این شرکت، سال نوی خود را در‌ محل کار کنار خانواده های خود آغاز کردند.

اجرای موسیقی سنتی، بخش دیگری از این برنامه بود که گرما بخش محفل تولیدگران عرصه پتروشیمی و خانواده های ایشان در لحظه تحویل سال شد.

در شب سرآغاز سال نو و در لحظاتی که هر یک از ما کنار خانواده خود و پای سفره هفت سین نشسته در انتظار تحویل سال هستیم، چرخ صنعت توسط کارکنان نوبتکاری عملیات و بهره برداری در مسیر تولید و رونق ملی در حرکت است.

پتروشیمی شهیدتندگویان در راستای ارتقا روحیه شور و نشاط و انگیزه کارکنان و تقارن عید نوروز و ولادت حضرت علی (ع)، اقدام به برگزاری جشن آغاز سال به هم را موسیقی سنتی در اتاقهای کنترل این مجتمع نمود که با استقبال کم نظیر همکاران نوبتکاری قرار گرفت.

شرکت پتروشیمی شهیدتندگویان تولید کننده بیش از ۱.۴ میلیون تن در سال محصولات PET و PTA در مطقه ویژه اقتصادی بندر امام قرار دارد

نظرات: