در رقابت های کونگ فو در کشور ارمنستان حاصل شد؛
درخشش فرزند یکی از کارکنان ملی حفاری
درخشش فرزند یکی از کارکنان ملی حفاری
علی فرزند محمد قربان زاده از کارکنان اداره کل ترابری شرکت در این باره گفت: در این دوره از مسابقات، ورزشکارانی از ۱۲ کشور از جمله روسیه، گرجستان، فرانسه، آلمان، ایران، رومانی، چین، مالزی و ارمنستان حضور داشتند.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،در رقابت های کونگ فو سبک توتایما سال 2019  در کشور ارمنستان، فرزند یکی از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران در رده نوجوانان موفق به کسب مدال طلا شد.

  در این مسابقات که از تاریخ 10 تا 13 اسفند ماه جاری در ایروان برگزار شد علی قربان زاده در وزن 45 کیلوگرم با غلبه بر حریفانی از کشورهای آلمان، ارمنستان  صاحب گردن آویز طلا شد.

علی فرزند محمد قربان زاده از کارکنان اداره کل ترابری شرکت در این باره گفت: در این دوره از مسابقات، ورزشکارانی از 12 کشور از جمله روسیه، گرجستان، فرانسه، آلمان، ایران، رومانی، چین، مالزی و ارمنستان حضور داشتند.

وی افزود: تیم کشورمان با ترکیبی از 35 ورزشکار، مربی و سرپرست در قالب دو تیم رسمی و آزاد از سوی فدراسیون ورزش های رزمی به این مسابقات اعزام و موفق به کسب هشت مدال طلا، سه نقره و چهار برنز گردید و در سکوی قهرمانی این رقابت ها ایستاد.

محمد قربان زاده پدر این قهرمان نیز توضیح داد: فرزندش که 18 سال سن دارد و در حال تحصیل در پایه 11 دبیرستان است از حدود پنج سالگی وارد این رشته ورزشی شد و تاکنون زیر نظر استادان  صاحب نام ، در رقابت های استانی و کشوری 20 مدال طلا کسب کرده است.

نظرات: