" تترا " تائیدیه آزمایشگاه بلژیک را دریافت کرد

ایرانول تترا نخستین روغن موتور پایه گیاهی کشور، با مزایای کاهش آلودگی هوا ،کاهش مصرف سوخت، افزایش طول عمر موتور و صرفه اقتصادی برای مصرف کننده که به بازار عرضه شده بود ، تاییدیه آزمایشگاهBFB بلژیک را دریافت کرد.
پیامدهای جبران ناپذیر حوادث صنعتی بر توسعه کشور

در کشور ما نیز بروز حوادث در صنایع نفت و گاز، شیمیایی می تواند لطمات جبران ناپذیری به برنامه های توسعه کشور وارد نموده و موجبات فوت مصدومیت، و بیکاری عده زیادی را فراهم کند. در حالی که می توان با برنامه ریزی برای مدیریت حوادث و بحرانها و به حداقل رساندن خسارات ناشی از آنها به طور قابل توجهی در جلوگیری از تلفات جانی و کاهش خسارات مالی وارد شده ، آثار زیانبار حوادث صنعتی بر محیط زیست کمک نمود.
پیامدهای جبران ناپذیر حوادث صنعتی بر توسعه کشور
لیست وزرایی که رای اعتماد را گرفتند

۱۶ نفر از وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم توانستند از مجلس رای اعتماد بگیرند.
لیست وزرایی که رای اعتماد را گرفتند
عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس در گفت و گو با " نفت ما " :(۳۳)
"زنگنه " جزو چهره های طلایی کابینه است

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی گفت : " زنگنه " یکی از مدیران باتجربه و کار بلد کشور است، او توانست با دیپلماسی قوی خود در صنعت نفت ایران تحولات زیادی را به وجود آورد .
کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در گفت و گو با " نفت ما " : (٣٢)
" زنگنه" در پسابرجام عملکرد خوبی داشت

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت : آقای زنگنه بی‌شک یکی از وزرایی است که در دوران پسابرجام عملکرد خوبی برجای گذاشت.
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت نفت خزر
مدیر برنامه ریزی شرکت نفت خزر منصوب شد

با صدور حکمی از سوی دکتر دلاویز مدیرعامل شرکت نفت خزر، خانم نیکوالسادات میرطاهری به سمت مدیربرنامه ریزی این شرکت منصوب شد .
مدیر برنامه ریزی شرکت نفت خزر منصوب شد
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با " نفت ما ": (۳۱)
نمایندگان برای انتخاب "زنگنه" شکی ندارند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت : اقدامات مثبت آقای زنگنه باعث شده تا اعتبار جهانی به کشور بازگردد و صنعت نفت ایران از چالش های پیش رو بیرون آید .
 نمایندگان برای انتخاب
مدیرعامل پتروشیمی جم:
ربیعی؛وزیری از جنس کارگران است

مدیرعامل پتروشیمی جم با اشاره به عملکرد وزارت کار و رفاه اجتماعی در چهار سال اخیر اظهار کرد:امروز فضای سالمی در این وزارتخانه حاکم شده است. دکتر ربیعی ضدفساد کار می‌کند و بخش‌نامه‌ای در حال ابلاغ است که در آن بخش‌نامه بر شفاف‌سازی تأکید دارند و همواره بر مبارزه با فساد و شفاف سازی تأکید دارند. در گلوگاه‌هایی که امکان فساد وجود دارد باید بسته شود. در درجه اول مدیرانی که منصوب می‌شوند باید سالم باشند و نباید جاه‌طلبی‌های مادی و مالی داشته باشند. در این صورت فساد جرات جوانه زدن نخواهد داشت.
ربیعی؛وزیری از جنس کارگران است
عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفت و گو با " نفت ما ": (۳۰)
" زنگنه " دست دلالان را از بازار نفت کوتاه کرد

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت : آقای زنگنه طی ۴ سال گذشته اقدامات مثبتی را انجام داده که مهمترین آن کوتاه کردن دست دلالان از بازار نفت ایران و فروش مستقیم نفت به مشتریان بوده است .
روحانی:من از تخصص و خبرگی "زنگنه" باخبر هستم

رئیس‌جمهور گفت: دیدیم که با قطع گاز وراداتی از سوی خارج ما به مشکل برنخوردیم. زنگنه در این حوزه اقدامات موثری داشته است.
روحانی:من از تخصص و خبرگی
بیشتر
آخرین اخبار
پربیننده ترین